Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gryzak »

Morowak pisze:Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego (przy okazji zapraszam, wielu wam by pewnie nie zaszkodzilo, Wojewodzki Zespol Specjalistecznej Opieki Zdrowotnej we Wroclawiu przy ulicy Dobrzynskiej 21) i rozmowy z pacjentami ktorzy przychodza czesto sa o wiele bardziej normalne, niz z osobami ktore sie tu wypowiadaja.
Pierwszym krokiem do wyleczenia jest dostrzezenie, ze ma sie problem zamiast brniecie slepo w zaparte, ze to wszyscy inni go maja (Pozdro Ennyen).
A lecza tam takze z uzaleznien? np. z Arki :P
medice cura te ipsum
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Pieter »

Morowak pisze:Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego (przy okazji zapraszam, wielu wam by pewnie nie zaszkodzilo, Wojewodzki Zespol Specjalistecznej Opieki Zdrowotnej we Wroclawiu przy ulicy Dobrzynskiej 21) i rozmowy z pacjentami ktorzy przychodza czesto sa o wiele bardziej normalne, niz z osobami ktore sie tu wypowiadaja.
Pierwszym krokiem do wyleczenia jest dostrzezenie, ze ma sie problem zamiast brniecie slepo w zaparte, ze to wszyscy inni go maja (Pozdro Ennyen).
Znaczy się, ty leczysz? :D
Adin, dwa, tri... :D

Z doświadczenia wiem (a mam bogate), że nie ma większych psycholi jak psychiatrzy i psycholodzy. Ostatnio jak byłem na badaniu kontrolnym przyjmował mnie psychiatra toples i stwierdził zeza zbieżnego. Dobrze, że to było przed odwiedzeniem okulistki nie po bo bym pracę stracił. Szewc bez butów chodzi jak mawiają.
Gość

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gość »

skoro wykrył u ciebie tylko zeza, to rzeczywiście słaby lekarz :D


A wracając do tematu: Ponieważ dyskusja się raczej wyczerpała, a przytoczono w niej sporo argumentów i z jednej, i z drugiej strony, przydałby się komentarz z góry:
Momo pisze:Pytanie teraz, czy administracja moglaby zajac jakies stanowisko odnosnie glownego problemu w tym temacie? Chocazby typu 'ok, macie racje, elitarne zawody juz nie maja racji bytu' albo 'wszystko jest ok wg wizji czarodziejow, elitarne zawody zostana'. Bylbym wdzieczny za jakakolwiek oficjalna odpowiedz.
A tak, to wątek możnaby zamknąć, bo teraz to same offtopy lecą. Wszystko zostało powiedziane...
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Aiwazz »

Morowak pisze:Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego (przy okazji zapraszam, wielu wam by pewnie nie zaszkodzilo, Wojewodzki Zespol Specjalistecznej Opieki Zdrowotnej we Wroclawiu przy ulicy Dobrzynskiej 21) i rozmowy z pacjentami ktorzy przychodza czesto sa o wiele bardziej normalne, niz z osobami ktore sie tu wypowiadaja.
Pierwszym krokiem do wyleczenia jest dostrzezenie, ze ma sie problem zamiast brniecie slepo w zaparte, ze to wszyscy inni go maja (Pozdro Ennyen).
Ten system jest doskonaly - kazdemu mozesz wmowic cokolwiek :P Jak sie przyzna, to znaczy ze miales racje, jak sie wypiera, to znaczy ze nie doszedl jeszcze do pierwszego kroku... :P
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Yergo »

Głosowałem na "tak".

Mysle, ze policzenie glosow sekondow jest wykonalne, pytanie tylko czy herr Yarrid mialby czas, sile i motywacje napisac skrypcik ;]

Imo zawody "elitarne" powinny zostac zmienione, jezeli w ogole nie zlikwidowane, bo ZTek moze biegac z fanatykiem, rycerz z legionista, a elf z partyzantem. Osoby z "przestarzalymi", a scislej mowiac wykraczajacymi poza dzisiejszy balans zawodami powinny dostac obowiazkowa zmiane zawodu "instant", w sensie maja po prostu fulla z miejsca w ramach rekompensaty strat wynikajacych ze zmiany. Po pozegnaniu kilku obrazonych na gre, wszystko wrociloby do normy.
William
Posty: 8
Rejestracja: 05 mar 2010 09:53

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: William »

Też głosowałem na "tak".

Zgadzam się w 100% z tym co napisał Yergo.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Torgen »

Oczywiscie Yergo przyjmujesz ze ZT bedzie mogl wtedy nosic plyte pelna, bo sam fanatyk z kaftanem albo i bez to chyba taki jednostrzalowiec bedzie. Ale fakt, przeciez on szuka smierci.
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Hasp »

Marudz, ze mozesz miec rowno jak inni gracze, no marudz. A czekaj, to nie byla przypadkiem nasza kwestia?
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Yergo »

Torgen, wybacz. Rozumiem, ze poswieciliscie troche czasu na zdobycie tych zawodow itp.. Sam pewnie bedac w posiadaniu takiego zawodu neizle bym sie wkurwial np na ten topic, ale z drugiej strony lubie stawiac sie w sytuacji innych i nie umialbym odmowic przynajmniej czesci racji. Zasluzyliscie na reformy i moze niekonieczine drastyczne, ale powinni przeniesc ciezar elitarnosci zawodu ze speca, na hm... Nie wiem, defens, walke w szyku, wyczesany teren. Jest sporo mozliwosci. Mozecie miec specowe opisy do zwyklych ciosow, wycofki, wytracanie, ktore tez daja przewage, ale nie budza tyle kontrowersji. Miejcie swoje wlasne zawody niedostepne w etatach, robcie je 6 miechow, a nie 2 lata i nie zabijajcie w dwa spece - sami dobrze wiecie ile w tej grze zgon kosztuje.
Gość

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gość »

Yergo pisze: przeniesc ciezar elitarnosci zawodu ze speca, na hm... Nie wiem, defens, walke w szyku, wyczesany teren.
Powinni przeniesc elitarnosc speca na elitarnosc umiejetnosci graczowskich. Ktos z elitarnymi umiejetnosciami gry w arke napewno sobie poradzi bez elitarnego speca.
Zablokowany