Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Momo
Posty: 45
Rejestracja: 28 cze 2009 08:42

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Momo »

Ennyen pisze:Wielcy przywodcy mc by wykrecili z tego maksimum, a nie szukali balansu czegos co funkcjonuje prawidlowo od lat.
Jako ze na forum ja zaczalem temat, to sie jeszcze wypowiem. Po pierwsze nie jestem w MC tylko w OK. Po drugie nie jestem wielkim przywodca (powiem nawet, ze nie jestem zadnym przywodca). Po trzecie to, ze tobie fajnie sie gra z umami duzo wyzszymi niz ma 99% graczy nie znaczy, ze od lat funkcjonuje prawidlowo.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ennyen »

A co ty mi tu jakies parowania wklejasz. Lol. Nie wiesz o czym mowa?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rennz »

Sasuke pisze:Rennz:

Albo masz krotka pamiec albo jestes najwiekszym hipokryta na tej planecie. Jak sam byles zakonnikiem tym przed obcinaniem to nie przeszkadzala Ci ani mocniejsza niz obecnie miazga, ani ultra mocna szarza wlazaca w plecy, ani zaslanianie/wycofywanie sie bez deleya, a i nie przypominam sobie bys krytykowal 2 dniowa zabawke zakonu polegajaca na niszczeniu sprzetu w dolinie, za to twierdziles, ze to spece mc sa silne i za czesto sie losuja. Jak byles wizem/moderatorem to kazdy topic w ktorym byla wzmianka o przepakowaniu/sile zakonu/zt zamykales z dopiskiem, ze forum to nie miejsce na placze mc. To byla ta opisywana przez ciebie heroiczna walka o sprawiedliwosc i wyrownanie szans o ktorej niczym meczennik na forach wypisujesz wielce szlachetny vaxonie? Co sie odmienilo ze nagle wypisujesz x propozycji o zrownaniu, balansowaniu?
Fakt, ze czesc zakonu poza umami za specjalnie elitarna nie jest, ale jednego im nie odmowisz - nadal sa w elitarkach ludzie, ktorzy starali sie tam przez miesiace czy lata (sic!). Ile stara sie do mce? Ile ty sie starales do mc, tydzien czy dwa?

Zeby nie bylo nie jestem prozakonny/elitarkowy, bo zawsze bylem za sprowadzeniem sily zakonu do w miare normalnej postaci i niekodowaniem gildii ZT, ktora nie ma sensu bytu w realiach arki, co zreszta widac (bez obrazy dziadku Nuke i Torgenie).
Przypomnij sobie jeszcze w jakich drużynach spędzałem 90% swojego czasu w Zakonie. W większości chodziłem z Krasnoludami z Gór, które posiadały umiejętności starych gildii rasowych. Nie widzisz różnicy między maszynami do zabijania w postaci kilku elitarnych zawodników, a jednym elitarnym z grupką bezspecowych i niskoumowych kolegów? Niedługo też po pojawieniu się większej ilości stowarzyszeń ze specem odszedłem też z zakonu rezygnując ze speców, umów itp., a niewiele po tym pojawiła się reforma dająca dostęp do zawodów dla każdego. Jeśli dla ciebie sytuacja sprzed lat gdzie zawodowców było o niebo mniej i gildie rasowe same w sobie nie stanowiły praktycznie żadnego zagrożenia, a obecna gdzie zawód posiada prawie każdy jest identyczna to chyba nie mamy o czym dyskutować. Przywołujesz jakieś duchy przeszłości, które z obecną sytuacją mają już niewiele wspólnego i wydaje mi się, że niewiele to wnosi do tematu.

A jeśli tak bardzo chciałeś mi przekazać, że uważasz mnie za hipokrytę to trzeba było zrobić to przez IRCa lub GG - zawsze chętnie poczytam jaki to jestem zły i niedobry. W końcu przez te kilka lat gry i wizowania miałem sporo czasu żeby się do tego przyzwyczaić.
Ennyen pisze: A co ty mi tu jakies parowania wklejasz. Lol. Nie wiesz o czym mowa?
Pokazał ci właśnie jak skuteczne są aktualnie zbroje. Przed reformą sprzętu te wartości były wyższe około dwu- lub trzykrotnie od obecnych. Generalnie zbroje które przynajmniej w ocenie są świetne nie dają właściwie nic.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ennyen »

No to wiedza o arkadii wasza mnie w tym momencie porazila.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rennz »

Ennyen pisze:No to wiedza o arkadii wasza mnie w tym momencie porazila.
Ach, rozwiń swoją wypowiedź i oświeć nas w takim razie. Statystyki, które widziałeś są generowane na postawie setek i czasem tysięcy ciosów jakie się na siebie bierze podczas zwykłego expa. Nie jest to jakoś idealnie miarodajne, ale wyraźnie pokazuje różnicę w skuteczności zbroi po ostatniej reformie.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Zbroje daja tam jakies ac i mimo, ze lipnie paruja, to otrzymany dmg jest mniejszy.
Jednakze nazwanie wzrostem znaczenia ac 'kosmicznym' jest sporym naduzyciem.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Tipi »

Ennyen pisze:No to wiedza o arkadii wasza mnie w tym momencie porazila.


Dziekuje.

Wszyscy doskonale wiemy, ze nawet jesli broja nie wyparowala ciosu to i tak zmniejszyla jego sile.
Nie mniej jednak ilosc wyparowanych przez zbroje ciosow to doskonaly spsoob na stwierdzenie jak dobra jest ta zbroja.
Dobra zbroja duzo wiecej wyparuje, bo ma wiekszy prog po ktorym cios przebija zbroje i wchodzi w cialo.

Panie mistrzu arkadii. Zbroje zostaly uciete kolo samej dupy, a jestem niemal pewien ze ty jako Tw masz mozliwosc eliminowania obrazen od przeciwnikow, gdy sie pomalujesz (styl defensywny).
Dziala to niemal dokladnie jak stara mcobrona. Oslabienie unikow dopiero przy wiekszej ilosci wrogow(wiekszosci niz w normalnym systemie) itp..
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010 15:29 przez Tipi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Corben »

Ennyen pisze:Bufor to nie wyrazenie poetyckie, a czysto techniczne - chemiczne.
Również informatyczne i kolejarskie (czy tam kolejowe, nie wiem - no zderzak w pociągu, o!) ;-)
Ennyen pisze:Czyli wg ciebie osoby ktore wziely zawod z definicji wpadaja w wir pk? A osoby niezainteresowane to jedynie gpki i ajoty? Grubo.
Nikt tak nie napisał. Poza tym przecież ZH czy SGW nie są związane żadnymi konfliktami, a również mają takie same, jak wszyscy, możliwości brania zawodów. To chyba oczywiste.
Sasuke pisze:Rennz: Albo masz krotka pamiec albo jestes najwiekszym hipokryta na tej planecie.
Klakson sam już się wyżej przyznał, że rozumie 'płacze MC' dopiero teraz, kiedy widzi to z drugiej strony.
Ja bym hipokrytami nazwał osoby, które 'płakały' w MC, poszły do Zakonu i uważają, że 'mutanci płaczą bez sensu'. Pozdrawiam szczególnie pana, który tu się nie wypowiada, za to strasznie lubi zarabiać ignore'y na IRCu :P
Sasuke pisze:Ile stara sie do mce? Ile ty sie starales do mc, tydzien czy dwa?
To chyba trzeba być realnym żółtkiem, żeby się dwa tygodnie starać! Norma to godzina-dwie, góra dzień! ;-)
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Gość

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gość »

Kosmiczną to ma TW wiedzę na temat ciężkiego uzbrojenia :mrgreen:

Poważnie aż tak panicznie się boicie, że wizowie cokolwiek zrobią waszym kochanym umom?..
Ale to dobrze. Dyskusja robi się coraz ciekawsza wraz z rosnącą frustracją obu stron.
Kontynuujcie proszę!
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ennyen »

Tipi:
Dobra, o ile tamto mnie porazilo, to nastepne spopielilo :> Na dzis wystarczy, daj znac jak wymyslisz co z tymi Waszymi lepszymi umiejetnosciami sie stalo bo wciaz odpowiedzi brak :D
Zablokowany