Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Paulie »

Ennyen pisze:Moj punkt widzenia znacie. Dodam jeszcze, ze tez nie podoba mi sie sposob prowadzenia pvp teraz, zbyt duzo partyzantki polegajacej bardziej na liczeniu na nieszczescie przeciwnika niz prawdziwych walk.
Nie podoba Ci sie to, ale nie dostrzegasz przyczyny tego, prawda? ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Yuri
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2009 18:32

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Yuri »

Ennyen: Pisząc o osobach, którzy nie chcą być stroną w konflikcie (potrzebują ochrony elitarek) kogo masz na myśli?
Według twoich wyobrażeń MC wychodząc na PK zabija każda napotkaną postać? Nieważne czy to GP, ZH czy inna postronna osoba? :)
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Tipi »

Wszystko co powinno juz chyba zostalo powiedziane.

A mc proponuje zaczac odgrywac tych skurwieli co napadaja kazdego i wszedzie.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Morowak »

Torgen pisze:re Momo
Tak sobie obejrzalem bilans pod wzgledem czestotliwosci zgonow OK z reki ZS. I ostatni taki mial miejsce w lutym, padl Muskacz i o dziwo mowil ze akcja fajna itd. Wiec tak w glowe zachodze, przeciez wy jako OK bijecie sie z Zakonem, ktory jeszcze wpada na was z Gladami. Dlaczego tak malo zgonow. Odnosze wrazenie ze sobie calkiem niezle dajecie z tym rade. Przypuszczam nawet ze jestescie calkiem zgrana ekipa i z tego co ktos powiedzial ustawiona maksymalnie bojowo. Wiec jak to robicie (to nie zart ani nic takiego, zawsze bardziej szanowalem OK niz MC) ze udaje wam sie uniknac takiego spustoszenia jakie ZS czyni w szeregach MC.
Kosh pisze: Co do budowy drużyny - fakt sprawa niełatwa - ale OK świetnie sobie z tym radzi. (wręcz wzorcowo) - dodając do tego umiejętności gry - są lepsi od MC
A Elitarki dla Ogrow jak nie bylo, tak nie ma :(
A projekt Gildii, w ktorej ogry, lapia przeciwnika za nogi i tluka nim sparalizowana strachem, reszte druzyny caly czas czeka na zakodowanie...
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rennz »

A jeśli już w ogóle chce się na ten bilans patrzeć to warto też zerknąć, która z gildii ginie najczęściej i zastanowić się dlaczego właśnie tak jest, a nie inaczej.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Torgen »

re Pulp
Ale ja pytalem powaznie, bez cienia ironi. Nie raz jak na kanale sojuszu rozmawialismy o was bo ktos wspominal ze OK wlasnie wpadlo do nuln lub okolic to od razu pytalem kto padl (od strony druzyny swiatla). Za to jak DS was dopadala w przewadze liczebno/elitarnej to pytalem 'I co? Nawiali wam?' Bo tak to wygladalo. I naprawde bylem pelen podziwu ze wy potraficie wpasc blyskawicznie, uderzyc, zabic i zwiac, zas jak na was wpadna to udaje wam sie bez szwanku nawiac, a czasem nawet i ubic to to naprawde swiadczy o wysokim poziomie zgrania. Tak mamy mocne umy, poteguje to jeszcze posiadanie wysokich poziomow jakie posiadaja niektorzy z ZS i jeden Ghazar z ZT. Kiedys pisalem zeby ustawic gorny poziom postaci poza ktory gracz nie bedzie mogl wyjsc, wysmialiscie mnie. Wasza rada na to to obciac umy. To jak administracja co jakis czas, obcina expa, obcina cechy, obcina co moze w ramach balansu i nikomu sie to nie podoba. Tak obcinajmy wszystko i wszedzie. Jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala. Dawno temu idac traktem juz jako elitarny ZT z druzyna starych zakonnych chyba ich szesciu bylo (a zakon mial wtedy stare umy, szarze zaslony itd) wpadlismy na grupke MC pod wodza Ovviego, bylo ich kilku moze 3 nie pamietam loga wiecej. Efekt starcia byl taki ze padlem ja, MC nawialo i tyle. Ale tez byly to czasy gdzie MC mialo jeden rodzaj umow fanatyka (owszem na rozne rodzaje broni) ale dali rade. Dlatego Rennz pytalem o te zawody, bo moze mozliwosc zmian zawodu zapedzila tez was tak daleko ze teraz co rusz zmieniacie umy a co za tym idzie oslabiacie sami siebie. I to mnie zadziwia ze OK daje rade majac takich samych wrogow a wy MC nie. Macie gorszych ludzi?
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Hasp »

re up.
Moze i maja gorszych ludzi, co roznica? Az tak Ci zalezy na tym, zeby przyznac, ze jestescie zajebisci? Zreszta rozumiem, ze Arka jest teraz tylko dla ProHunterow? Ze jak chce sie byc zlym, to trzeba liczyc na zgona w 1,64 od zakonu?

A, przepraszam. Teraz to juz tylko 1.184. W zbroi.

OK daje rade, bo wpadacie tam rzadziej i boicie sie zgona w Gorach. W kazdej chwili moze przyjsc mgla/sniezyca/uj wie co jeszcze i byscie byli udupieni, a przeciez nie mozecie pasc, bo wtedy bedziecie mieli 'tylko' wysokie lvle, a nie zajebiscie wysokie, jak teraz.

Naprawde bawia was takie walki? Nie sadzicie, ze fajniejby bylo, gdybyscie mieli rowne umy z reszta? Ze 5v5 trwaloby dluzej, a nie do pierwszej szarzy, czy krytyka speca elitarki z zajebistym mnoznikiem? Zeby walka z chaosem naprawde byla wyzwaniem?
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Torgen »

re up
Mi pasuje taki spec jaki mam bo czescie chodze sam niz w ekipie. I jak sie bije z jednym czy dwoma przeciwnikami to mam emocje bo wbrew temu co powszechnie sie mowi nie wiem nigdy czy ja bede wiac czy przeciwnik bedzie uciekac. Czy uwazasz ze ze specem fanatyka dalej bede sie mogl tak bawic? W kaftanie biegadldo was z wizyta? Z moim smiesznym poziomem? Ale mysle ze administracja cos za niedlugo obetnie, i pewnie to beda poziomy albo exp. A tak sie smialiscie ze mnie kiedy mowilem o ograniczeniu kodowym poziomu postaci.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rennz »

Torgen:
Pojedyczno (tak jak właśnie sam robisz) jest jak najbardziej w porządku - stanowicie wyzwanie, ale ma to sens tak dla Was jak i dla nas. W momencie kiedy zbierzecie się w kilka osób tworzy się niestety z tego maszynka do zabijania, której po prostu nie da się zatrzymać.
Grub

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Grub »

Widze tylko jedna mozliwosc gdzie nie trzeba obcinac umów. Przywrocic nam exp na zc obciac exp wszedzie indziej. My bedziemy mieli exp druzyna swiatla speca.
Zablokowany