Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Kosh
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2009 09:33

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Kosh »

W zasadzie dyskusja nie ma sensu bo Góra zajmuje się w tej chwili
bardziej istotnymi projektami.
Dla przykładu w trakcie realizacji jest projekt pod kodowa nazwą:
Jak doje..c zielarzom. (chciałbym zauważyć, że nie płaczą - może dlatego, że prawie wymarli).
I pewnie wiele innych ciekawych pomysłów.

Zapomnijcie o grzebaniu w takich sprawach jak SPECE.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Pulp »

Ja bym bardzo chciał, żeby OK w ramach eksperymentu, dostała na miesiąc 3 etaty rycerza i 2 TW. Gwarantuje, że taka drużyna woziłaby się beztrosko po wszystkich masówkach, choćby wszystkie zawarły sojusz, jeśli te nie miałyby wsparcia elitarek. Mimo że reszty byłoby x razy więcej i stawaliby na rzęsach, to my mielibyśmy przewagę. Może wtedy byście zrozumieli, ze to nie jest grywalne.

Co do liczebności, każda masówka jak i zakon może mieć liczebność mc, więc ten argument jest bez sensu.

Co do "przeciez tez mogliscie isc do zakonu". Grając po ciemnej stronie, z dwojga złego wybieram mniejsze zło. Grając po jasnej stronie pogłębiałbym tylko jeszcze bardziej brak równowagi (i musiałbym chyba narzekać na samego siebie).
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Torgen »

Dzieki Pulp ze nie prosiles o etat ZT. TW i ZS to takie nie wiadomo co wiec se takie etety mozecie brac. Ale jakby ogr z OK mial etat ZT, uuuu to by mnie ruszylo.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Pulp »

Torgen: ja o nic nie prosiłem

Chciałem Wam tylko uświadomić, że elitarki, a szczególnie zakon, dają przewage, których żadna ilość masówek nie zrównoważy. Żeby było śmiszniej, po drugiej stronie wcale nie ma przewagi ilości.

Drużyna powiedzmy 8 osob z których 4 to rycerze, ma nikłe szanse napotkania jakiegokolwiek oporu. A jeśli już jakimś cudem tak sie stanie, o niebo łatwiej jest jej sie wycofać bez strat.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Torgen »

A ja zartowalem, taki psikus wiesz.
Kosh
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2009 09:33

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Kosh »

A kto broni mieć w drużynie 4 osoby z zawodem strażnika.
Idealna liczba na 4 ZS. Do tego kilku ofensów.
Jak widać możliwości kodowe są by nawiązać walkę.

K.
Momo
Posty: 45
Rejestracja: 28 cze 2009 08:42

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Momo »

Kosh: Biorac pod uwage mozliwosc zaslaniania, cechy i um broni to juz nie tak ladnie to wyglada.

Edit: pewnie napiszesz, ze mozemy miec OHM do przelamywania... Idac takim tokiem myslenia musimy miec zawsze odpowiednia ilosc zalogowanych osob z odpowiednimi zawodami w odpowiednich proporcjach i przewage liczebna (ze 3:1) i wtedy mamy mniejsza szanse na zgona... Rewelacja po prostu.
Awatar użytkownika
Ernard
Posty: 37
Rejestracja: 16 mar 2009 00:28

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ernard »

Kosh, co by w ogole za bzdury wypisujesz.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Torgen »

re Momo
Tak sobie obejrzalem bilans pod wzgledem czestotliwosci zgonow OK z reki ZS. I ostatni taki mial miejsce w lutym, padl Muskacz i o dziwo mowil ze akcja fajna itd. Wiec tak w glowe zachodze, przeciez wy jako OK bijecie sie z Zakonem, ktory jeszcze wpada na was z Gladami. Dlaczego tak malo zgonow. Odnosze wrazenie ze sobie calkiem niezle dajecie z tym rade. Przypuszczam nawet ze jestescie calkiem zgrana ekipa i z tego co ktos powiedzial ustawiona maksymalnie bojowo. Wiec jak to robicie (to nie zart ani nic takiego, zawsze bardziej szanowalem OK niz MC) ze udaje wam sie uniknac takiego spustoszenia jakie ZS czyni w szeregach MC.

Do MC. Plotki mnie doszly ze teraz u was popularnym stal sie zawod wiory i jej odmian, prawda to? Tak sie tylko pytam.
Kosh
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2009 09:33

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Kosh »

To w chwilach przerw w pracy. Potrollować sobie nie wolno raz na 3 lata ?

Co do budowy drużyny - fakt sprawa niełatwa - ale OK świetnie sobie z tym radzi. (wręcz wzorcowo) - dodając do tego umiejętności gry - są lepsi od MC ^^

Podsumowując - spec przegięty - ginąć w 1 czy nawet 5 sekund nikomu nie życzę i tracić na to xxx czasu na expa. Ale o tym pisałem wcześniej.
A co do innych spraw już się wypowiedziałem.

Życzę naprostowania tego jak i innych błędów. (kiedyś tam)

Pozdro.
Zablokowany