Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Grub

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Grub »

Urithair idz do tematu ktory traktuje o temacie twojej wypowiedzi. A nie gadasz banialuki w tym jakże poważnym temacie. Jak to nic nie wynika ? Chyba nie rozumiesz co czytasz albo oglednie przeczytales temat.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Corben »

Amane pisze:
Tipi pisze:Moze ktos z moderatorow wkleic kto jak glosowal? :)
po co ? zeby sie pozabijali wszyscy? Oo
Exactly. Ta ankieta i tak nie ma najmniejszego sensu.
Teoretycznie MC i OK głosowały na 'usunąć', GL, ZS, ZT, KGKS, (+wszystko, z czym się MC/OK bije) głosowały 'zostawić'. Ludzie sprawą niezainteresowani bezpośrednio pewnie byli jedynymi, którzy oddali obiektywne głosy.
I najdziwniejszy jest fakt, że JEDNAK jest więcej na 'usunąć', heh.

Zrobić wybory prezydenckie z elektoratu złożonego z 30 członków PiS i 15 posłów PO i wynik jest oczywisty.
A tu mnie jednak faktycznie zdziwiło to, że w grze TYLKO DWÓM GILDIOM przeszkadzają elitarki bezpośrednio, jednak jest więcej głosów na wywalenie elitarek. Muszę wrócić do książek z probabilistyki i doczytać :(
Amane pisze:Tak jak juz bylo pisane wczesniej, zostawic ale jako erpegowy bonus.
Yup.
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ghazar »

Corben co dziwnego widzisz w fakcie ze wiecej jest za usunieciem skoro graczy OK+MC jest duzo wiecej niz tych w elitarkach?
Ci co sa po jasnej stronie mocy sa obiektywni - sami tych umow nie maja przeciez. A to ze dzieki "nam" czuja sie bezpieczniej przed wasze ekspansja to raczej nic dziwnego. Chcecie powrotu czasow jak trzesliscie arka. Wasza sprawa. Dziwne ze nie przeszkadzalo Wam latanie w teamach po kilkunastu dawniej i wycinanie np twierdz krasnoludzkich mordowanie graczy MASOWE ktorzy mieli umy starych rasowek.. Ba jeszcze czasy zanim wszedl efekt tlumu.. zabijaliscie w sekunde. Tak oczywiscie tez jak sie zebral stary zakon potrafiliscie i w sekunde ginac. Tyle ze wam nie o to chodzi w tym wszystkim, no ale wizowie Was juz raczej przez te lata poznali z tej strony.
Obrazek
Rashnak
Posty: 17
Rejestracja: 20 kwie 2009 20:09

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rashnak »

Ghazarze: już nie ma tzw gildii rasowych. Teraz każda stara gildia rasowa może mieć potencjał bojowy gladów, najemów czy każdej innej starej gildii zawodowej. Nie porównuj proszę tamtych czasów bo równie dobrze mógłbym powiedzieć że skoro teraz kgksy których jest hmm z tego co pamiętam 6 rodów (zwróć uwagę że to tyle samo co kaplic MC, które są jednym stowarzyszeniem teraz (czyli znowu tak samo jak w przypadku KGKS)) mają zawody fanatyka, legiona, wiorki TO ich wartość bojowa jest taka jak np. Gladów WIĘC ZT nie muszą ich już bronić. Kiedyś grałeś tylko w klubie wyznaniowym ZT i w grupie Garaz wiec może skoro te biedne kgksy nie muszą się już lękać wrócisz do tego ? BO TO WCALE NIE JEST OCZYWISTE ŻE ZT O ELITARNYCH UMACH musi być supportem dla krasnodów z gór. Krasnoludy potrafią już sobie sami poradzić. Teraz nawet Straż Krain może mieć zawód gdzie kiedyś kolesie mieli bron na pobieznie. Siła dobrej strony została mocno naciągnięta w waszą stronę. Ty dobrze o tym wiesz, Twoi sojusznicy dobrze o tym wiedzą i MY też doskonale o tym wiemy. Zwróć uwagę na to że złych wcale nie jest aż tak wielu. Jakbym miał wyliczać wrogów Ogrzej Kompanii to uwierz mi lub nie byloby was o niebo więcej. Ciekawa rzeczą o której mówił regis jest to że mimo że jest was więcej głosowanie popiera naszą stronę. Wracając do krasnoludów z gór, to nie jest nasza wina że nie są tak liczni jak MC. Siła MC ZAWSZE leżała w ich liczebności. Uwierz mi jednak na słowo że nawet bez zawodów elitarnych jeśli dobra strona przyjdzie zapukac do doliny tak jak to zrobili przy 1 jej zdobyciu to wątpie by MC się jakoś mega łatwo obroniło o ile w ogóle obroniło. Nawet jeśli byłyby ogry to nie wiem czy byloby to wykonalne. Taka walka bonus dla broniącego z tytułu jego siedziby oraz sojuszników ( OK ) vs mega liczna drużyna ŚWIATŁA = zgony po obu stronach , fajna długa potyczna, emocje , wygrywa ten który ogarnie lepiej. Nie sądzisz że to sprawiedliwe dla wszystkich ? MC czy OK nie obroni się w 5 czy 8 dlatego sojusz i balans to ich jedyna szansa. Za to jak zostaną elitarne zawody to wystarczy że przyjdzie was 15. 5 ZT, 5 ZS, 5 TW i zjedlibyście zamek z obrońcami na dzieńdobry. Pewnie powiesz że płaczę i biadole. Ale na sam koniec tego wywodu dodam tylko iż pozdrawiam GŁAZ oraz OLEJ który pozwolił nam bronić się przed elitami parę razy. Świeć zołomdku nad ich biednymi duszami gdyż musieli być usunięci z powodu ich elitarności w stosunku do elitarnych. Pozdrawiam.
Hama
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2009 15:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Hama »

Skoro te umy sa tylko po to zeby powstrzymac najazd mckow, bo bez nich sobie nie poradzicie to chyba nazwa 'zawody elitarne' jest nieadekwatna.

Byl okres, ze mc sobie nie radzilo. Nikt sie nie logowal, urzadzaliscie sobie expa w dolinie i wtedy jakos nikt nie wpadl na pomysl zeby dac nam zawody elitarne.
Jak jakis elf z loren bedzie co chwile zabijany przez ogry bo sobie nie radzi to znaczy ze trzeba mu dac umy tancerza zeby to wyrownac?:)

Ja tez naleze raczej do slabych graczy i srednio sobie radze bez sandaua czy kaktusa, wiec jesli Rafgarcie czytasz te notke poprosze umy ZTka. Zawsze chcialem miec:)

Dziekuje.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Torgen »

Czy mowisz o tych czasach kiedy zostaliscie pokasowani/poobcinani z umow i skasowano wam expowisko zupelnie niesprawiedliwie?
Rashnak
Posty: 17
Rejestracja: 20 kwie 2009 20:09

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rashnak »

Hama: To już nawet nie chodzi o to by rozdawać zawody a żeby zbalansować je do masówek. Zabrać zabawki itd. Niech ludzie z elitarnych stowarzyszeń pokażą swoja elitarność w walce. Przecież szarze można zastąpić, ogłuszenie + 2 bloki jest też bardzo skuteczne różni się jednak znacznie tym że jakby mi jebnał Tens ogłuszenie , panadol i asgi bloka, asngar ferd nikadur by mnie nawalali to mimo wszystko MAM SZANSE żeby z tego wyjść. Może uda się ominąć blok, schować gdzieś w mieście, wciągnąć delione i włączyć dopalacz do zamku. Dobiegam ciężko ranny, wycieńczony i oddycham z ulgą że się udało. Teraz się tak nie da z prostego powodu, zanim zejdzie szarza to ja mogę uciekać duchem którym nie da się uciekać. Wtedy w ogóle można by mówić o walce dobra ze złem czy odwrotnie. Walce. Sprawiedliwej dla obu stron. Pokazaniem swoich umiejętności. Bo liczebność jest podobna. Teraz znowu założę sytuacje. CHAOS NACIERA na Imperium. Z doliny wychodzi 12 mc ( bo nie widziałem ich ostatnio w powalającej ilości jak piszą panowie z jasnej strony), dochodzi do nich 8 ogrów, jest nas 20 (niby sporo) lecz z zakonu wychodzi 6 rycerzy w nuln dołącza do nich 6 gladów z gór statkiem płynie 6 kgksów i 2 zt (zauważcie że są to realne ilości graczy). Walka toczy się 20 v 20
Gdzie tutaj przewaga mc ? Gdzie liczebność ? Gdzie to trzęsienie arką ? Zauważmy jeszcze że nie wymieniam wszystkich anty MC/OK stowarzyszeń Imperium jak totalnie nie wymieniam stowarzyszeń Ishtar.

Jeszcze raz pozdro.
Rashnak
Posty: 17
Rejestracja: 20 kwie 2009 20:09

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rashnak »

Torgen pisze:Czy mowisz o tych czasach kiedy zostaliscie pokasowani/poobcinani z umow i skasowano wam expowisko zupelnie niesprawiedliwie?
Mowi o czasach jak ELITARNA postać Torgen będąca w ELITARNEJ gidlii ZT przestała istnieć w świecie ARKADII, po czym posiadacz skasowanej kiedyś ELITARNEJ postaci Torgen postanowił znowu grać w grę ARKADIA i założył znowu tym razem ZWYCZAJNĄ postać TORGEN która znowu dostała Mandat na ELITARNE umy w ELITARNEJ gildii.
Tremor

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Tremor »

Born to be a Dragon Slayer.
Rashnak
Posty: 17
Rejestracja: 20 kwie 2009 20:09

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rashnak »

Tremor pisze:Born to be a Dragon Slayer.
Two times in a row ?
Zablokowany