Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Krobelus »

Pulp wiekszość rycerzy na nowym patchu się wyexpiło z tego co mi wiadomo nie wiem do kogo pijesz chyba do starych berków :P
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gniot »

Urithair pisze:
Ormen pisze:Ostatnio 8 OK też sciągnęło mnie ze świetnej do cięzko kiedy przebiegłem koło nich 2 razy. Gdyby spece były sporo słabsze, pewnie rzeczywiście byłyby fajniejsze walki drużynowe i więcej zależałoby od tego co się zrobi, a nie od farta komu się mocny spec wylosuje pierwszy.
Gdyby same spece byly slabsze (bo chyba mowa o wszystkich?), to bys sie zesral a nie expil z przeproszeniem.

W walkach pvp ino... w walkach pve zostawic taki sam dmg.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Tipi »

Ormen pisze:A jeśli chodzi o spece KG, to akurat nie masz racji. Nie wiem jak to wyglądało w samym KG, ale w innych stowarzyszeniach postacie które miały miecznika, pałkarza czy pikiniera miały to zostawione i mogły same decydować co dalej z tym robić.
Zawody te zostaly obciete, wiec to ty nie masz racji.
I co, te osoby obrazily sie na arkadie?
Pulp, Buluar: Ja tu się nie żalę, że jesteście przepakowani i trzeba was pokasować, tylko mówię właśnie o absurdzie całej sytuacji.
Moim zdaniem o wiele fajniej byłoby, gdyby 8 OK ściągało mnie w takiej sytuacji do lekko, a 8 zakonników do rannego.
A jakby w tej sytuacji 8 mc sciagalo Cie do zlej to dalej byloby tak fajnie i roznorodnie jak lubisz?


A Ty Krobelus w ogole nie zrozumiales przelania Pulpa, ale Ty ponoc z mensy jestes.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Swan »

Zostaly obciete - wiec imho, nie dano im nawet prawa wyboru, ba - nie pytano o to czy tego chca - tylko to zrobiono - co zrobilbys Ormenie, gdyby Twoj zawdo obcieto i to mocno? Zmienilbys go...

Zlej stronie, jak ktos wyzej powiedzial, zabierano co sie dalo, nie pytano czy tego chca - byla prosta odpowiedz - bo tak, bo to bug, blad, itd...
Zakonowi zabrano bodajze dowodzenie, ktore bylo dzielem Hakona, a bylo... mega przegiete...

Mi na arce osobiscie brak roznorodnosci, ktora byla kiedys... Szedles do Gladow, miales zawod Glada, do mc - mcka, roznorodnosc znikla, graczy jest coraz mniej, dalej ogr stojacy na placu w Nuln pytany jest w ciagu 10min 11 razy o imie...
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Gość

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gość »

Gdyby osłabić wszystkie spece to słabo by też, oprócz expa, wyglądała walka 1 na 1.
Zresztą wg mnie walki drużynowe zwykłych zawodników przy drużynach wielkości do 10 osób przebiegają obecnie w sposób znośny.
Właśnie nawet pojedynczy gracz ma szansę uciec przed taką drużyną, jeżeli nie popełni większego błędu.

To zawody elitarne psują zabawę.
Hama
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2009 15:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Hama »

Ormen:

http://www.voila.pl/114/i7xwi/index.php?get=1&f=1

Masz tutaj loga i zobacz jak wyglada przebieganie obok zakonow:)
Nawet nie musi byc ich 8:)

Jest to zgon Sandera. Nie pamietam tylko jaki mial wtedy lvl, ale raczej nie stapacza.
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ormen »

To normalne, że zawód rycerza musi być silniejszy od innych zawodów, bo dostęp do niego jest ograniczony. A że od zawodu masowego można teraz dostać bardzo mocno, to od zawodu elitarnego można dostać jeszcze mocniej.
Nie piszę więcej w temacie, bo niestety większość z was widzi tylko jedną stronę medalu.

Swan: mimo wszystko znam ludzi, którzy dalej mają stare zawody KG.

EOT z mojej strony. Bawcie się dobrze.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Krobelus »

Mając poziom nadludzia kiedyś w wytrzymałości co się równa dziś atlecie , siła speca była niższa chodziaż przeliczniki speców były większe(jedyne co to jakieś dziwne krytyki przykład yunglunga), podobno reforma miała nie zmieniać balansu między umiejetnoścami/cechami ale wydaje mi się że zostało to źle przeprowadzone.

Ps; Nawet rafgart kiedyś w jakieś notce napisał że ta stara legenda a nowa to wielka różnica a miedzy umiejętnościami starymi a nowymi wielkiej różnicy nie było po balansie stąd takie przepakowane spece.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010 13:51 przez Krobelus, łącznie zmieniany 1 raz.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Buluar »

Ormen pisze:To normalne, że zawód rycerza musi być silniejszy od innych zawodów, bo dostęp do niego jest ograniczony. A że od zawodu masowego można teraz dostać bardzo mocno, to od zawodu elitarnego można dostać jeszcze mocniej.
Nie piszę więcej w temacie, bo niestety większość z was widzi tylko jedną stronę medalu.

Swan: mimo wszystko znam ludzi, którzy dalej mają stare zawody KG.

EOT z mojej strony. Bawcie się dobrze.
Jest ograniczone _kodowo_ bo inaczej naprodukowali by ich z 20.
Z mojej strony tez EOT.

PS: Ormen jako jeden z nielicznych zwolennikow elitarek wdales sie w trudna polemike, co sie ceni.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Hama
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2009 15:23

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Hama »

Z tej dyskusji wyniknela jedna pozytywna rzecz - Ormen w koncu sie zamknal:)

Bo to ze przebiegasz przez lokacje, dostajesz szarze, padasz na glebe, a kilku typa cie oklada do zgona jest normalne.
W koncu rycerzy jest malo, a mutantow duzo.
Zablokowany