Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gniot »

Jak juz tak liczycie... to sprawdzcie ilu graczy straci arka jesli dojdzie do przyciecia elitarek. Bo ja jakos nie moge sobie wyobrazic Ferda latajacego z zawodem legionisty :D czy innych dinozaurow pozbawionych elitarnego speca.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rennz »

Gniot pisze:Jak juz tak liczycie... to sprawdzcie ilu graczy straci arka jesli dojdzie do przyciecia elitarek. Bo ja jakos nie moge sobie wyobrazic Ferda latajacego z zawodem legionisty :D czy innych dinozaurow pozbawionych elitarnego speca.
A popatrz ilu znudzonych ciągłym brakiem balansu graczy zrezygnuje jeśli owe zostaną.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Krobelus »

Zawody zawodami fajnie jakby cofneli arkę o 4-5 lat kiedy każda gildia miała swój zawód, rasówki to były rpg gildie i nikt nie miał problemu z elitarką czy umami.

Ps: W ankiecie brakuje napiłbym się piwa.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010 13:02 przez Krobelus, łącznie zmieniany 1 raz.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Tipi »

Gorzej jakby za kazdego Ferda, wrocilo dwoch innych graczy.

Mase osob na arce obcinano i masa osob sie obrazala, to zaden argument.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Pulp »

Ormen pisze:Ostatnio 8 OK też sciągnęło mnie ze świetnej do cięzko kiedy przebiegłem koło nich 2 razy. Gdyby spece były sporo słabsze, pewnie rzeczywiście byłyby fajniejsze walki drużynowe i więcej zależałoby od tego co się zrobi, a nie od farta komu się mocny spec wylosuje pierwszy.
Popełniłeś naprawdę duży błąd, w zasadzie juz po starciu przebiegając samotnie po tak duzej grupie skoncentrowanych przeciwników, a mimo to przeżyłeś. Do zgona w starciu z zakonem nawet nie trzeba popełnić jakiegokolwiek błędu - wystarczy lag.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Swan »

Ale tu nie chodzi o umy, ale o przegiete umy.
Nie pamietam na arce, zeby istnial taki spec jak obecna zakonna szarza.
Pomysl, wlazi Ci na lokacje 4 zakonnikow, 2 z nich szarzuje... Jak szarza wejdzie, to nie wazne czy ktos jest z Toba w druzynie, czy Cie zasloni czy ucieknie - Ty umierasz, oddalasz sie.
ZT ma kamienna skore, TW - swoj taniec smierci...
A masowki - swojego speca, ktory jak sie wylosuje i nie zatnie ( pozdrowienia dla wszystkich dualowcow) moze sciagnac o 2 kondycje...

Proponowanych alternatyw i rozwiazan jest wiele, sek w tym, czy ktos na to spojrzy obiektywnie.
A dinozaury ganiajace na zawodzie masowym... Przyklad najmow - spytaj, kto zostal ze starym zawodem KG palkarza, miecznika czy pikiniera...
Tych osob sie nie pytano, cy chcia by zabrano ich zawody - poprostu to zrobiono.

Jeszcze odnosnie rpga - gdy palilismy KG zakon, podniosly sie krzyki, ze to nie erpegowe, zamknijmy najmow. Zaraz pozniej, npce zaczely na nas psioczyc... Widze, ze sa rowni i rowniejsi... Bo na TW czy Zakona nikt psioczyc nie bedzie...
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ormen »

Pulp, Buluar: Ja tu się nie żalę, że jesteście przepakowani i trzeba was pokasować, tylko mówię właśnie o absurdzie całej sytuacji.
Moim zdaniem o wiele fajniej byłoby, gdyby 8 OK ściągało mnie w takiej sytuacji do lekko, a 8 zakonników do rannego.

Swan: tu właśnie o takiej sytuacji mówię. Nie zabili mnie, bo wyszedłem w ciężko. Cała sytuacja trwała może ze 2 sekundy.

A jeśli chodzi o spece KG, to akurat nie masz racji. Nie wiem jak to wyglądało w samym KG, ale w innych stowarzyszeniach postacie które miały miecznika, pałkarza czy pikiniera miały to zostawione i mogły same decydować co dalej z tym robić.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gniot »

Re Ormen Swan: Pikiniera nie zabrano. Co do reszty to wpier proponowano zmiane zawodu a jak ktos sie nie zgadzal to skutecznie go balansowano :D co skutkowalo zmiana... :?

Moj post nie byl w ramach argumentacji za/przeciw raczej czysta ciekawosc ilu graczy by przeszlo po tych zmianach na emerytke. I jak by na to nie patrzec po takich modyfikacjach ozywiony ruch* panowac bedzie glownie po ciemnej stronie mocy. :D

Jesli chodzi o kg i palenie zamku to jak by na to nie patrzec bylo to balansowanie na krawedzi. Mg uznalo ze granica zostala przekroczona i pogrozono palcem :D .
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010 13:18 przez Gniot, łącznie zmieniany 2 razy.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Pulp »

W ogóle taki żarcik:

Na naszym serwerze biegają postacie z levelem 70, gdyż wyexpily sie przed ostatnim patchem. Ty jednak możesz wyexpic max level 40, BO TAK! Powodzenia!

Zachęcające dla nowego gracza, nie? ;>
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Urithair »

Ormen pisze:Ostatnio 8 OK też sciągnęło mnie ze świetnej do cięzko kiedy przebiegłem koło nich 2 razy. Gdyby spece były sporo słabsze, pewnie rzeczywiście byłyby fajniejsze walki drużynowe i więcej zależałoby od tego co się zrobi, a nie od farta komu się mocny spec wylosuje pierwszy.
Gdyby same spece byly slabsze (bo chyba mowa o wszystkich?), to bys sie zesral a nie expil z przeproszeniem.
Zablokowany