Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Hasp »

Rafgart: To jezeli w calym Imperium liczy sie tylko MC i Zakon (bo z tego co napisales, jedynie one sie czyms wyrozniaja), to czemu jest taka sytuacja, ze jedna ze stron jest calkowicie przystosowana pod latwy, szybki PK (Zakon), co uniemozliwia drugiej (MC) podjecie walki?

Rozumiem, ze mutanci w tej chwili istnieja po tylko po to, zeby expic i PKowac? A gdy juz zbiora sie w wieksza grupe, ktora umozliwi im walke na rownym poziomie, wrogowie uciekaja do niedostepnych gildii. Ewentualnie, jak jest akurat lognietych 8 zs i 4 tw i jakichs 2 spasionych zt to pojda i przegonia nieszczesnych nieelitarnych graczy.

Jaki w tym sens? Przeciez w mniejszych grupach, wlasnie z powodu elitarek, MC nie ma co wychodzic do ludzi. Nawet z poziomem 'Wielce' i nadludziami w wytrzymalosci padna po 15 linijkach.

Dajcie obydwu stronom grac normalnie. Teraz jest po prostu nudno. Pk bylo motorem Arkadii od zawsze, jezeli skrociliscie go do formy obecnej, to... No niestety nie ma tego, co kiedys przyciagalo.

Expic 2 lata i pasc w 1,7 sekundy przez laga, czy cokolwiek podobnego. Zonk.
Muskacz
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2010 01:54

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Muskacz »

Spece elitarne psują i wypaczają grę innym "zwykłym" graczom, których jest przeważająca większość. Arkadia bez zakonników zyskałaby zupełnie inną jakość.
Gość

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gość »

Dokładnie.


Jeżeli ja, z perspektywy starego AJota dawałem radę uciec paru przedstawicielowom zawodów masowych, to wyjątkowo różnica jest w pełni wydatna i trzeba przyznać szczerze, że walka 1 zawód elitarny (ZS w szczególności) vs 1 inny zawód masowy, to ten zawód masowy ma niemal ZERO szans na przeżycie.

Sorry kurwa bardzo. Jeżeli ktoś z wizów tej nierównowagi nie widzi to po prostu jest pierdolonym ignorantem i szczerze nie potrafię inaczej tego wytłumaczyć jak po prostu faworyzowania pewnej grupy osób.
Szczególnie, że wojna o to toczy się od, tak naprawdę, dawna.

Jeszcze raz podkreślę, że mój pogląd na tę sprawę jest z poziomu osoby z zawodem AJ i totalnie nie związanej z tym całym konfliktem, jednakże zdecydowanie nie popieram obecnej polityki arkadii faworyzowania jednych gildii względem drugich.

@Rafgart
Już lepiej nie wpisuj się w tym temacie niż masz zamiar zwyczajowo wrzucić swoje 1 zdanie, które tak naprawdę gówno wnosi do całej dyskusji. Lepiej kurwa przeczytaj co reszta graczy ma w tej kwestii do powiedzenia i sam wyciągnij wnioski.
Wiem, że akurat obecnie Ty najwięcej dokładasz z siebie do obecnej Arkadii ale w sumie nie wybiegasz poza kanon i zasadę trzymania graczy w niepewności, zatem lepiej nie wzbudzaj kntrowersji i nie rozjażaj graczy do dalszej dyskusji.

Podsumowując: dalsze bunty ze strony gracyz i tak nie mają sensu. Wizowie tworzą swoją wizję tej gry i żadne protesty nie mają sensu. Co innego gdyby wszystko było tworzone w konwencji pełnej interakcji między czarodziejami a graczami a nie totalnej ingorancji z tej drugiej strony, która często nie potrafi sama określić w swoim gronie pewnych prostych wytycznych co do dalszego funkcjonowania tego świata.

Arm

Ps. Z góry przepraszam za niejasność mojej wypowiedzi ale jestem w trakcie balowania ze znajomymi. W sumei jest jeszcze dużo rzeczy, które mnie wybitnie wkurwiają, lecz na chwilę obecną nie jestem w stanie wszystkiego wymienić. Joł.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Daggerro »

Rafgart:

Mamy PRYWATNE i BEZPIECZNE expowisko gdzie po 12 miesiacach grania po 12h na dobe zrobie legende.
Legende, ktora strace w ciagu 4 sekund dzieki zabawkom moich drogich przeciwnikow.

Skoro ZC jest jedyna rzecza, ktora cie powstrzymuje zeby zlikwidowac patologie elitarnosci to je skasuj w cholere.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Corben »

Popieram notkę Daggerra.
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Awatar użytkownika
Ernard
Posty: 37
Rejestracja: 16 mar 2009 00:28

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ernard »

Strasznie podobało mi sie to porównanie 1,65 sekundowej zabawki która daje fraga do expowiska na którym 1,65 sekundy nieuwagi owocuje zgonem. Kazdy wybralby expowisko, przeciez.
Gość

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gość »

Ernard pisze:Strasznie podobało mi sie to porównanie 1,65 sekundowej zabawki która daje fraga do expowiska na którym 1,65 sekundy nieuwagi owocuje zgonem. Kazdy wybralby expowisko, przeciez.
Milcz, cziterze.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Coronius »

Ernard pisze:Strasznie podobało mi sie to porównanie 1,65 sekundowej zabawki która daje fraga do expowiska na którym 1,65 sekundy nieuwagi owocuje zgonem. Kazdy wybralby expowisko, przeciez.
Ale bez tych zabawek mc by sie spaslo i by znow chodzilo, i palilo wszystko jak leci.x
Turan
Posty: 31
Rejestracja: 12 lut 2009 22:51

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Turan »

Popieram notkę Daggerra.
Awatar użytkownika
Ernard
Posty: 37
Rejestracja: 16 mar 2009 00:28

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ernard »

:(

Coroniusie, sugerujesz ze bez tych zabawek 'jasna strona mocy' stałaby się 'lewą stroną bilansu'? To moze niech jednak maja te szarze, bo to by bylo nader smutne. :(
Zablokowany