Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Herenvarno »

Mam nadzieje ze przyda się tym, co maja jakieś techniczne informacje do przekazania, a na arce nie idzie odegrać.
U mnie był taki przypadek (nadal jest) ze nie mogę udzielić odpowiedzi na pytanie innej postaci nie łamiąc reguł RPG. Tu chce odpowiedzieć, gdyż moja cierpliwość tez ma swoje granice, a zrozumienie nie zawsze jest możliwe.

Pewna osoba pyta mnie na arce, kiedy planuje przebudzenie, w jakich godzinach itp.
Nie mogę odpowiedzieć gdyż:
1. Korzystam z dwojga rożnych dostępów do netu. Domowe sztywne łącze i bezprzewodowe.
2. Do bezprzewodowego używam Lapcia, który mi ostatnio "Padł"
3. Moja praca nie jest związana z miejscem mego zamieszkania, terenem mojej pracy jest cala Europa.
4. nie potrafię przewidzieć który dzień, czy tez dni będę miał wolne od pracy (zwykle o tych dniach dowiaduje się najwcześniej 12 godzin przed wyruszeniem do domu).
5. Serwisant poinformował mnie iż, kiedy laptop zostanie naprawiony zostanę poinformowany smsem, nie wiem kiedy go on go wyśle, a nie spieszy mi się do wydatku kilku tys PLN na nowy.
6. Jeśli sprzęt wróci z naprawy to jedyny wolny czas będę miał codziennie w okolicach 19 i później. (wtedy nie pracuję)
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Coronius »

Tak ciezko powiedziec, ze masz problemy z portalem, nie wiesz ile to potrwa i ze wzgledu na stuacje na gorze nie jestes w stanie okreslic kiedy znow bedziesz?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Herenvarno »

Coronius pisze:Tak ciezko powiedziec, ze masz problemy z portalem, nie wiesz ile to potrwa i ze wzgledu na stuacje na gorze nie jestes w stanie okreslic kiedy znow bedziesz?
Ciężko, jesli po trzech czy czterech próbach ktoś prosi o dokładne określenie "Kiedy będziesz i w jakich godzinach"
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Coronius »

Skoro nie potrafi zrozumiec tego, ze nie jestes w stanie podac takiej informacji, to jest umyslowo ograniczony i powinienes zerwac z taka osoba kontakt.
Gimir
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2010 15:52

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Gimir »

Polecam w 100% RPGową odpowiedz - "nie wiem".

I przydatną komende 'szepnij'
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Herenvarno »

Gimir pisze:Polecam w 100% RPGową odpowiedz - "nie wiem".

I przydatną komende 'szepnij'
Ehhh, wolałbyś nie znać odpowiedzi ... Pytającego..
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Vicorin »

Herenvarno pisze: 3. Moja praca nie jest związana z miejscem mego zamieszkania, terenem mojej pracy jest cala Europa.

Heh nie ma to jak ciekawa praca Rzym, Paryż...
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Werbat »

Ten wątek jest głupi.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Cochis »

re: Herenvarno
Nie ma takiej rzeczy ktorej nie mozna wytlumaczyc na arce. No moze jest jedna ale wtedy mowisz "Kochanie. To nie jest to o czym myslisz"
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Chcę powiedzieć, RPG nie pozwala...

Post autor: Herenvarno »

Werbat pisze:Ten wątek jest głupi.
Watki nie maja inteligencji, nie mogą być głupie, co innego z piszącymi którzy o tym nie wiedza.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Zablokowany