Żale po Drakwaldzie

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Viliander
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2009 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Żale po Drakwaldzie

Post autor: Viliander »

Xion pisze:Całkowicie szczerze dziękuję administracji za podjęcie słusznej decyzji w wiadomej sprawie :)

Werbat niżej:
Nie, "wiesci 100"
Smutne jest to, że niektórzy nie potrafią odejść z w miarę podniesioną głową, tylko trwają na swych stanowiskach do końca. Przykre jest to, że istnieją ludzie, którzy mają tak, że jak odchodzą, to chcą zniszczyć wszystko za sobą.

Pierwszy raz w życiu widzę przywódce stowarzyszenia, który cieszy się i dziękuje za kasacje własnego stowarzyszenia.

Edycja: Przeniesiono moją wiadomość z innego tematu, dodałem więc na początku tej wiadomości cytat z 'Podziękowań do Wizostwa', do którego się odnoszę.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010 14:22 przez Viliander, łącznie zmieniany 2 razy.
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Podziekowania dla Wizostwa (coraz czesciej warto)

Post autor: Pieter »

Też to uważam za dziwne.


Jeśli przyczyną było zbytnie rozciągnięcie domeny to czekam z utęsknieniem na kasację Armii Lyrijskiej i korsarzy.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Zale po Drakwaldzie

Post autor: Rafgart »

Jak w temacie.
Thaer

Re: Zale po Drakwaldzie

Post autor: Thaer »

Pieter pisze:Też to uważam za dziwne.


Jeśli przyczyną było zbytnie rozciągnięcie domeny to czekam z utęsknieniem na kasację Armii Lyrijskiej i korsarzy.
Jeżeli przesłanka do takiego twierdzenia jest umiejscowienie gildii KS proponuje zamknąć całkowicie domenę I. bo przecież gildia jest całkowicie mobilna. A tak na poważnie, niech WKS wróci do Novigradu.
Aesanel
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2010 10:13

Re: Zale po Drakwaldzie

Post autor: Aesanel »

Tez bym sie napil!

Chociaz przeslanie od wizow ciekawe "Stowarzyszenia z problemami nie proscie o pomoc bo was skasuja" zamiast wyslac prosty liscik: przestancie sie tluc albo zamkniemy ten wasz grajdolek.
Silkathas
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36

Re: Zale po Drakwaldzie

Post autor: Silkathas »

Szybka reakcja Rafgarcie, już miałem pisać że offtopic...


Wesprzyj Viliandera.


Xion podaj mi imię twego kolejnego seconda, bym mógł Ciebie nadal unikać samolubny człowieku.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010 14:16 przez Silkathas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kilvar
Posty: 38
Rejestracja: 12 lut 2009 23:49
Lokalizacja: Bydzia

Re: Zale po Drakwaldzie

Post autor: Kilvar »

Zajebiste podejście do gracza.
One bone broken for every twig snapped underfoot!
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Zale po Drakwaldzie

Post autor: Molu »

Rafgart pisze:Jak w temacie.
Przez chwile temat nazywal sie "Zale po Drakwaldzie", ale jakos wrocil do oryginalnej nazwy...
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Sasuke
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2009 22:09

Re: Zale po Drakwaldzie

Post autor: Sasuke »

Thaer pisze:
Pieter pisze:Też to uważam za dziwne.


Jeśli przyczyną było zbytnie rozciągnięcie domeny to czekam z utęsknieniem na kasację Armii Lyrijskiej i korsarzy.
Jeżeli przesłanka do takiego twierdzenia jest umiejscowienie gildii KS proponuje zamknąć całkowicie domenę I. bo przecież gildia jest całkowicie mobilna. A tak na poważnie, niech WKS wróci do Novigradu.
O to, moze troche cierpliwosci i sie doczekamy kompromisowego rozwiazania - kasacja klubu i zostawienie mobilnej gildii :)
Awatar użytkownika
Viliander
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2009 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zale po Drakwaldzie

Post autor: Viliander »

Molu pisze:
Rafgart pisze:Jak w temacie.
Przez chwile temat nazywal sie "Zale po Drakwaldzie", ale jakos wrocil do oryginalnej nazwy...
Ja przeedytowałem swoją pierwszą wiadomość i dlatego zmienił się temat wątku. Już poprawiłem.
Zablokowany