"Co powinno zostać dodane"

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Reyward
Posty: 22
Rejestracja: 07 lut 2009 11:06
Lokalizacja: Wyspa Thanedd

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Reyward »

Jest u gory w pasku :)
The master programmer moves from program to program without fear. No change in management can harm him. He will not be fired, even if the project is cancelled. Why is this? He is filled with Tao.
Wilhelm

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Wilhelm »

Oj, albo sie myle albo subsilver nie ma nigdzie odnosniku do strony glownej (nie forum). Nie fajnie. :(
Yarrid
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2015 21:07

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Yarrid »

Nie ma, bo stylów innych niż Dark Fantasy na razie nie dostosowywałem.
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Cannard »

To ja tak nieśmiało poproszę o dział MUDklienty (jakkolwiek to nazwać, nic mi sensownego do głowy nie przychodzi ale wiecie o co chodzi).

Skoro Arka ma być player friendly i zyskiwać nowych graczy to musi mieć jakiś dział, gdzie ludzie będą się dowiadywać czym się różni zmud od musha. Alias od triggera itd.

Promocja nielegalnych skryptów przez imienną formę forum sama umrze, a dobry skrypt legalny jeszcze nikogo nie zabił. (ale to szerokie pole do popisu dla półelfów, więc tylko czekać).

Edity: ach te przecinki

edit 2:
Po wpisie na BOviewtopic.php?f=5&t=19
przyszło mi do głowy coś dziwnego:

Dział na dyskusje o planowanych zmianach na Arce. Na poprzednim forum zwykle był z tego syf bo tysiąc secondów mocno się starało by tak było ale przy tej formie jest szansa na merytoryczną rozmowę. Nie zakładam, że wszystkie zmiany powinny być tam omawiane, pewnych gracze nie powinni znać do momentu wprowadzenia ale chociaż te jawne z BO czy też inne rozstrzygane luźniej mogłyby znaleźć tam miejsce.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Marcinson »

Tu się podepnę pod Cannarda.
Proszę o dodanie forum 'Technikalia' analogicznego do 'Mudów w sosie własnym' (pomijając oczywiście dyskusje na temat innych mudów).
Chętnie pomogę Administracji w moderowaniu tego forum. W końcu macie ciekawsze zajęcia na co dzień :)
Awatar użytkownika
Reyward
Posty: 22
Rejestracja: 07 lut 2009 11:06
Lokalizacja: Wyspa Thanedd

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Reyward »

Kolejne fora napewno zostana dodane jesli uznane bedzie ze forum sie sprawdzilo, a takze nie wywoluje nadmiernego obciazenia serwera.
The master programmer moves from program to program without fear. No change in management can harm him. He will not be fired, even if the project is cancelled. Why is this? He is filled with Tao.
Awatar użytkownika
Dargoth
Posty: 13
Rejestracja: 04 mar 2009 23:02

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Dargoth »

Delwing się melduje i narzeka -
  • że nie może ustawić sobie nicka wyświetlania
  • że phpBB jest dziurawe i poleca SMF
  • że jak trzeba coś zakodować to pomoże
  • no i gdzie moje Mudy w Sosie własnym (oczywiście dalej mogę pełnić funkcje moda
  • graficznie mogę się również udzielić jak coś (tak jak z poprzednim topbannerem)
Delwing
Awatar użytkownika
Tanis
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2009 08:13

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Tanis »

Dargoth pisze:
  • że phpBB jest dziurawe i poleca SMF
Nie wiem czy Yarrid bedzie zachwycony jak po ustawieniu wszystkiego uslyszy propozycje zmiany engine'u :P Poza tym nie wiem czy to SMF daloby sie w ogole zintegrowac z Drupalem, tak jak to teraz wyglada. No i trzeba by od nowa pisac czesc autoryzujaca uzytkownikow i dogadujaca sie w tej sprawie z Arkadia...

A phpBB az tak dziurawe jest?
Awatar użytkownika
Dargoth
Posty: 13
Rejestracja: 04 mar 2009 23:02

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Dargoth »

No trochę :P

Heh, ale fakt, nie ma co zmieniać już teraz :]
Delwing
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Haern »

Zmiany ilosci wyswietlanoych postow na podstrone nie ma, czy nie moge znalezc?
Jesli nie ma, to bardzo by bylo przyjemnie gdyby zostala dodana :)
Zablokowany