"Co powinno zostać dodane"

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Marcinson »

przyłączam się do ogólnej krytyki phpBB i polecania SMF... szkoda, że już za późno ;)
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Buluar »

Nie wiem czy ktos to sugerowal wczesniej, jesli tak to sorry za powtorzenie.

Fora stowarzyszen znajdujacych sie na Arkadii przyalby sie. Moze nie wszystkie, jesli ktos sobie nie zyczy. Sa jednak takie (np: moje) ktore duzo korzysta z forum, a skakanie teraz na twoj.neta nie malo praktyczne, gdy glowne forum tu sie znajduje.

Pozdrawiam.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Yergo »

Po pierwsze - sugeruje 'zalatwienie' u administracji TN zamkniecie tamtejszego dzialu arkadii. Ale ino sugeruje. Dolaczam sie tez do prosby o dodanie dzialow stowarzyszeniowych.

Ponadto, skoro juz zostalo forum w pewnym sensie zintegrowane z arkadia (loginy/hasla), pare(nascie) linijek kodu dzieli nas od propozycji (mysle bardzo istotnej propozycji, zwlaszcza na plaszczyznie dialogu wiz-gracz), aby raz na jakis czas moglo sie pojawic przy logowaniu do arkadii, tak jak czasem wyswietlaja sie nowe wiesci:

Kod: Zaznacz cały

---------------------------------------------------------------------------
Pod adresem http://dlugi_link_z_bezposrednim_adresem_do_topiku_na_forum_arkadii trwa istotna
dla rozwoju Arkadii sonda pod tytulem "Wlasciwosci magiczne w ziolach".
---------------------------------------------------------------------------
PS: Temat o ziolach jest tutaj tylko przykladem, ale nie jest z powietrza, ktorys wizard cos tutaj wspominal o rozwazaniach w tej materii. Mysle, ze to bardzo wazny temat do przedyskutowania, bo zabranie profitow ziolom uszkodziloby moco aktualny system rozgrywki i m.in. odebralo zielarzom ich odgraczowe zrodlo dochodu.
Donovan
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:45

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Donovan »

Instrukcja jak skasowac konto na forum...
Yarrid
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2015 21:07

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Yarrid »

Konto na forum odpowiada postaci na Arkadii i jego kasacja jest tożsama z kasacją postaci na mudzie.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Werbat »

To szkoda, że zmiana hasła postaci na Arkadii nie implikuje zmiany hasła profilu na forum ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Yarrid
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2015 21:07

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Yarrid »

Implikuje, ale zmiany na forum zachodzą dopiero po pierwszym od zmiany hasła zalogowaniu postaci na mudzie.

Jeżeli nie działa, to popełniłem jakiś błąd w kodzie.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Werbat »

Nie działa. Jakiś czas temu zmieniłem hasło z okazji tego, że poprzednie było za stare (w sensie, była to zmiana 'wymuszona' przez muda, a nie moja decyzja). Od tej pory logowałem się przynajmniej kilkanaście razy, a na forum ciągle jest stare hasło.

Ja tam się nie znam, ale stawiałbym na to, że forum 'łapie' tylko sytuację, w której gracz zmienia hasło 'ręcznie'?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gość

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Gość »

Takeo pisze:Arkadyjskie spotkania.
Dosc wazny dzial w forum.
Yarrid pisze:Arkadyjskich Spotkań na razie nie zamierzamy utrzymywać, jeżeli po jakimś czasie forum będzie się dobrze sprawować i nie obciążać za bardzo serwera, to może powstaną nowe fora.
Reyward pisze:Kolejne fora napewno zostana dodane jesli uznane bedzie ze forum sie sprawdzilo, a takze nie wywoluje nadmiernego obciazenia serwera.
Czy wiadomo juz czy spotkania arkadyjczykow nie obciaza wystarczajaco serwera? Jak wiadomo zbliza sie dlugi weekend, a co z tym idzie, Bolczow. :)

Pjona.
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: "Co powinno zostać dodane"

Post autor: Seren »

Może coś przeoczyłam, ale.. czy da się założyć nowy temat z ankietą? :)
A jeśli się nie da, to.. czy mogłoby się dać?

Re down: Rzeczywiście.. :roll: Dzięki..
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009 11:09 przez Seren, łącznie zmieniany 1 raz.
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Zablokowany