Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Archiwum zamkniętych tematów.
Dolim
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2009 17:17

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Dolim »

Mowisz: Czemu uciekasz?
>
Siwy dumny ogr mowi: twuja do mni mowisz?
'Masz cos na sumieniu?
Mowisz: Masz cos na sumieniu?
>
Jakis pijak oproznia swoj pecherz na sciane kamienicy.
Siwy dumny ogr zadziera glowe, patrzac w niebo by ocenic pore dnia.
Siwy dumny ogr mowi: panie ni wkurwiaj mnie pan
Siwy dumny ogr podaza do kamienicy.




Siwy dumny ogr wybucha smiechem.
Siwy dumny ogr wybucha smiechem.
Siwy dumny ogr wybucha smiechem.
Siwy dumny ogr wybucha smiechem.
> 'Jak sie nazywasz?

Mowisz: Jak sie nazywasz?
> 'Wygladasz jak Gubi.

Mowisz: Wygladasz jak Gubi.
>
Siwy dumny ogr mowi: twoje utrapienie
Siwy dumny ogr wybucha smiechem.
'Wlasnie twoje.
Mowisz: Wlasnie twoje.


Mysle ze to juz zakancza debate.
Erdor
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2009 16:23

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Erdor »

nie bede sie lamal z powodu byle pozera, bijącego słabszych.. nawet sie nie przedstawil.. zapytal tylko czy trzymam z ogrza kompania, jak tak, to masz 3 sekundy na odejscie z miasta albo Dead...


@edit

a to twoje utrapienie, to bylo bodajze jak powiedzial ze zapamietam to na zawsze czy cos o honorze.. nie pamietam dokladnie ale mialo to znaczyc cos w stylu "dobrze ze bedziesz mnie pamietal" (on mnie)
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Godar »

Karygodna postawa krwiożerczego niziołka! To się nie mieści w głowie! Na stos z nim!!!

Erdor, nie ośmieszaj się. Najpierw prowokujesz a później wyjeżdżasz ze swoimi śmiesznymi płaczami na publicznym forum. Kogo to obchodzi? I po co głupio pytasz, czy to zgodne z zasadami, skoro wystarczy przeczytać ?zasady i widzisz, że żadnej nie złamał. Tak cię boli strata paru minut na przeczytanie opisu zgona? Bo expa to chyba za wiele nie straciłeś... Czy po prostu lubisz złośliwie donosić, licząc, że ktoś weźmie Cię za biednego poszkodowanego młodego gracza i "odpowiednio" ukarze tych złych, co się nad Tobą znęcają?

Sorry, dla mnie to głupia prowokacja.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Krobelus »

Erdor twoje zachowanie jako zoltka jest naganne i beznadziejne idz poszukaj innej gry jesli twoim zamiarem jest wulgarna gra przepelniona chamstwem, a pozniej plakanie na forum ze cie bija.

Chcesz odgrywac cwaniaka to przyjmuj becki jak cwaniak a nie placzesz, nikt nie bedzie udawal ze pada deszcz jak mu pluja w twarz (bo jestes zoltkiem).


Ps: Watpie co by w tej sytuacji to bylo parcie na fraga bo po co komus frag na zoltku to juz lepiej ubic jakiegos mocnego npca wieksza satysfakcja.

Re down:
No administracja moglaby zamknac ten topic.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2009 23:08 przez Krobelus, łącznie zmieniany 1 raz.
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Gryzak »

To jest dozwolone, zwlaszcza jesli log jest prawdziwy - ktos kto zaczyna nie stawia sie tak bo nic o grze nie wie, a jesli sie stawia to musi sie liczyc z konsekwencjami.
Patrz na pozytywne aspekty sprawy - zobaczyles co to jest spec, i wiesz ile zajmuje komus sporo silniejszemu ubicie twojej postaci - nawet gdyby chcial przestac atakowac to nie zdazy.
Moze taka nauczka sprawi ze spuscisz nieco z tonu? jak nie to coz, ludzie nie zdaza przestac atakowac jeszcze pare razy, az sie nauczysz :D
Nie ty pierwszy i nie ostatni tak miales.
Na pocieszenie: nie przejmuj sie straciles naprawde niewiele, moze ci sie wydaje ze bardzo duzo, ale to bylo bardzo bardzo niewiele.
Gość

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Gość »

I znowu osobny topic przeznaczony na lament zoltka, ktory za pyskowanie dostal po dupie.
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Nathaniel »

Dolim pisze:Jakis pijak oproznia swoj pecherz na sciane kamienicy.
Siwy dumny ogr zadziera glowe, patrzac w niebo by ocenic pore dnia.
Siwy dumny ogr mowi: panie ni wkurwiaj mnie pan
Siwy dumny ogr podaza do kamienicy.
A mnie to akurat rozbawilo :D
... just like you imagined ...
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Buluar »

Erdor pisze:nie bede sie lamal z powodu byle pozera, bijącego słabszych.. nawet sie nie przedstawil.. zapytal tylko czy trzymam z ogrza kompania, jak tak, to masz 3 sekundy na odejscie z miasta albo Dead...
Daja 3 sekundy tylko? Kurwa mac, to ja pokurczom w szarych daje ponad minute... :?

edit:

Tak na marginesie, to Gubi - ale juz ten autentyczny - chyba od roku albo i lepiej nie jest w OK, takze strasznie nieaktualne listy wrogow macie i de vacto ten biedny zoltek dostal za frajer w pape.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Saggiga »

Buluar pisze: Daja 3 sekundy tylko? Kurwa mac, to ja pokurczom w szarych daje ponad minute... :?
Podeksp się to będą "odchodzić" szybciej. :D
Szajlok
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2010 22:49

Re: Pomocy, Czy to jest dozwolone !?

Post autor: Szajlok »

Ale wy tutaj chrzanicie! Problemem nie jest to ze ktos dostal po glowie. Tylko to ze bylo to nie uzasadnione i to nie chodzi mi o zasadnosc typu: ten koles ktory wyraznie jest odemnie slabszy i nie ma itemow gildiowych nie klania mi sie w pas a jak traktuje go jak gowno to odpowie jakas riposta wiec go jeb**. Przeciez to jest glupie! Jak sie spotyka czlowieka w rzeczywistosci to nie atakujesz go nie bijesz za to ze krzywo spojrzy powie cos glupiego itd. Oczywiscie swiat osadzony w mlotku i u sapka jest butalny ale nie przesadnie! Wiekrzosc ludzi grających na arce zachowuje sie jak rozjuszone zwierzeta wypuszczone z klatki! Ktos sie zle usmiechnie skrzywi jakas "slaba" postac nie okaze "szacunki" i juz oklep...To jest rpg?! To jest jakas kaszanka. Zastanowcie sie czy atakujecie na zasadzie - bo jest slabszy powiedzial cos glupiego co mozna uznac za prowokacje itd? To jest gra wiec nie ceni sie "zycia" innego gracza ale mysle ze jedynym czynnikiem jaki przyciaga do arkadii jest RPG ktorego nie ma w innych grach. Gdybym mial grac dla sieczki miodnosci expienia to arkadia jest na ostatnim miejscu - bo to tutaj ciezkie nudne i niewiarygodnie dlugie. Ktos pewnie zarzuci ze przeciez mozna grac czlowiekiem spod ciemnej gwiazdy czarnym harakterem itd... ale czy 99% arkadyjczykow ma taki pomysl na postac? Nie krytykuje brutalnosci rpg wogóle ale glupia nieuzasadniona wynikajaca z kompleksow zachlannosc na fragi. Aha i jedna uwaga apropo zoltodziobow. Mialem kiedys postac na arce - woja z zawodem itd. jakis rok temu z powodu nie logowania zostala skasowana. Ale teraz jestem zoltodziobem chce pograc dla frajdy rpg-a. To ze umiem powiedziec cos szepnac czy znam podstawowe kmendy nie oznacza ze jestem sec. z wrogiego ugrupowania militarnego. Jak zaczynalem grac jakies 9 lat temu to nie bylo problemow ze znalezieniem prawdziwych zoltodziobow moze rowniez dlatego ze "starzy wyjadacze" byli po prostu mili.Infantylne? Nie. Po prostu moja postac kazdego dnia jest swiadkiem migracji wielkich grup zawodowych kotre pedza na expa czy bitke. Nie spotykam ludzi ktorzy kreca sie to tu to tam a jak ktos zwroci uwage z tej wspanialej ekipy to tylko zeby powiedziec "spier*****".
Zablokowany