Zioła (po raz kolejny pewnie)

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Corben »

Nie bawiłem się w tę grę przez dwa lata, teraz coś mnie naszło, zacząłem się bawić znów. Odkurzyłem w miarę postać, zdobyłem jakieś zioła i... i co? I ziół brak po entym zalogowaniu (a zawsze były pakowane w woreczki).

No panowie. Tyle lat ten błąd istnieje, naprawcie to w końcu.
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Gniot »

Widac stare byly... nic nie jest wieczne Corben. Ty bys pewnie chcial miec jeszcze te sprzed 2 lat... :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Moradin
Posty: 15
Rejestracja: 06 lip 2009 22:14

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Moradin »

Prawde powiedziawszy, to wydawalo mi sie ze wszystko zostalo poprawione bo nie mialem zadnego problemu z ziolami.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Xion »

U mnie podobnie, regularnie noszę na postaci ponad 150 sztuk ziół, zdarza się, że ta liczba to i kilka setek i jedyne "nieprzewidziane zniknięcie" od chwili, kiedy poprawiano woreczki zdarzyło mi się w sytuacji, gdy całkiem wysypała się Arka.
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Corben »

Zioła były 'świeże'. Inaczej nie pisałbym tutaj o tym.
Dawno nauczyłem się metody - 'chcesz uniknąć błędu, to pakuj każdy rodzaj zielska w osobny woreczek', ale nadal dupa, niestety.
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Ennyen »

Moze woreczkow nie zamknales. Ostatni moj zanik ziol byl w sytuacji gdy zrobilem otworz woreczek;wez delione z niego;zamknij go. I to ostatnie zamknij go sie nie podlinkowuje czasem do prawidlowego woreczka tylko do innego. Ziola usychaja w otwartym i lipa. Na koncu kazdego aliasa obslugujacego ziola warto dac zamknij wszystkie woreczki. Poza tym od hmm lat? nic nie zniklo.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Corben »

Sorry, ale aż tak głupi nie jestem.
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Gerdia »

Ennyen pisze:Na koncu kazdego aliasa obslugujacego ziola warto dac zamknij wszystkie woreczki.
Tak a potem włazi ci na lokacje taki kretyn i odpala aliasa
3 razy pod rzad mając przy sobie koło 15 woreczków ...

*sigh*

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Zurwen »

Ennyen pisze:Moze woreczkow nie zamknales. Ostatni moj zanik ziol byl w sytuacji gdy zrobilem otworz woreczek;wez delione z niego;zamknij go. I to ostatnie zamknij go sie nie podlinkowuje czasem do prawidlowego woreczka tylko do innego. Ziola usychaja w otwartym i lipa. Na koncu kazdego aliasa obslugujacego ziola warto dac zamknij wszystkie woreczki. Poza tym od hmm lat? nic nie zniklo.
Ostatnie go odnosi się do zioła, które wyciągnąłeś z woreczka.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Zioła (po raz kolejny pewnie)

Post autor: Ennyen »

Nie prawda.

EDIT:
A moze i prawda. Fakt, jesli ziolo bylo rodzaju tego co woreczek np kwiat to nie zamykalo go.

up Gerdia:
Gdy otwiera wszystkie to tak;) Gdy tylko zamyka to jest bezpieczniej, otwierasz jeden, zamykasz wszystkie nie ma spamu ani bledow.
ODPOWIEDZ