Komentarze do logów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aomi »

Ale na forum wypowiada sie gracz nie postac barany i nie ma to nic wspolnego z kultura gry... A co oznacza ten termin? Odsylam do googla.
Z ciekawości aż poszukałam i znalazłam coś takiego:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kult ... --1-d.html
Jacquesie, przeczytaj sobie zwłaszcza ostatni akapit na drugiej stronie i weź go sobie do serca następnym razem, kiedy WIURKI będą chciały Cię słusznie naklepać.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2011 16:14 przez Aomi, łącznie zmieniany 1 raz.
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Tjall »

Jaaaaa, ludzie, dajcie już spokój;)

Chill
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do logów

Post autor: Raglak »

Tjall ile bys takich glupich notek nie napisal, to i tak bedziesz mial mniej postow niz ja. Wiec po co je piszesz?
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Tjall »

Raglak pisze:Tjall ile bys takich glupich notek nie napisal, to i tak bedziesz mial mniej postow niz ja. Wiec po co je piszesz?
Odpisałbym Ci coś, ale trochę mnie zniechęciłeś.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Komentarze do logów

Post autor: Pulp »

Ciekawe zjawisko. Ktoś, kogo kultura wypowiedzi puka w dno od spodu, wielce się oburza na brak kultury gry u innych, wytykając im w międzyczasie hipokryzję. Ponadto szczyci się, że nie odreagowuje niepowodzeń z RL w grze, za to niepowodzenia w grze odreagowuje w RL. :?
Molebb
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2011 05:02

Re: Komentarze do logów

Post autor: Molebb »

Jesli juz grupa graczy z zawodem (grajaca w konwencji zorganizowanej partyzantki lesnej) szuka frajdy w przeganianiu z poczty ludzkiego gracza w ludzkim miescie na wyrazna potrzebe dowartosciowania sie, a w najlepszym wypadku zaliczenia fraga (uchh oby dal nam jakis powod!) to nalezaloby teraz zareagowac, bo jesli Wy tego nie zrobicie, to kto?
Gdyby na forum byłaby opcja "lubie to", tak jak na facebooku, postawiłbym łapkę z kciukiem do góry pod postem Emeta.
Aylett
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2011 21:01

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aylett »

To tylko nasila spirale nienawisci! Naprawde sie dziwie, ze cie nie zabli. Pewnie mysleli, ze odszedles od kompa jak nie reagowales, a mieli na tyle przyzwoitosci zeby nie zabijac idlujacego. A tu taki psikus!
Loco
Posty: 77
Rejestracja: 17 lut 2009 12:56

Re: Komentarze do logów

Post autor: Loco »

OT:
Az sie prosi zacytowac: "Nie czytalem bo za dlugie ale i tak brawa dla kierowcy autobusu."

Nie pozdrawiam.
<@moniacz> wole InTRuZa od Gniota
<3
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Werbat »

No właśnie najlepsze, że akcja dzieje się w wątku 'komentarze do logów', a żadnego loga Żak nie wkleił (jednej linijki z ciosem nie liczę).
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Molebb
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2011 05:02

Re: Komentarze do logów

Post autor: Molebb »

Też bym się napił :D
EOT
Zablokowany