Komentarze do logów

Archiwum zamkniętych tematów.
Gość

Komentarze do logów

Post autor: Gość »

ogry - spieszcie sie fragowac elfy - tak szybko zakanczaja :mrgreen:

ale z drugiej strony dziwie sie Wam co to za frajda... se polujcie cwaniaczki na zakonogladow :P
Awatar użytkownika
Boner
Posty: 13
Rejestracja: 13 lut 2009 10:18

Re: Komentarze do logów

Post autor: Boner »

W tym cukierkowym imperium elfy jakies takie ciapowate:)
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do logów

Post autor: Godar »

Elfy akurat wszędzie są ciapowate ;)
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 175
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rotkiv »

...z drugiej strony, to Lesne z Ogrza zawsze sie laly (roznie to bywalo dla obu stron) i zawsze sie lac beda - nie widze powodu aby Ogry mialy sie lac tylko z zakonogladami.

A co do elfki z LE, to wstyd i ganba.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rafgart »

Wszystkie przypadki atakow na lokacjach startowych (czy to w wykonaniu npcy, czy graczy) prosze zglaszac do MG.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gerdia »

No i skończyło się rumakowanie :P

G. :shock:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Visborg »

Rafgart pisze:Wszystkie przypadki atakow na lokacjach startowych (czy to w wykonaniu npcy, czy graczy) prosze zglaszac do MG.
A przypadki "teleportowania" się do startówki w celu uniknięcia zgona mam nadzieje również? W końcu chyba to jest "niewłaściwe wykorzystywanie mechanizmów MUDa" i zasługuje conajmniej na piorun?
Moradin
Posty: 15
Rejestracja: 06 lip 2009 22:14

Re: Komentarze do logów

Post autor: Moradin »

Rafgart pisze:Wszystkie przypadki atakow na lokacjach startowych (czy to w wykonaniu npcy, czy graczy) prosze zglaszac do MG.
Taki moj komentarz do komentarza.
Wydaje mi sie, ze to potrzebowaloby rozwiniecia. W takiej postaci, w jakiej to powiedziales, wychodzi na to ze nie mozna w ogole atakowac na lokacjach startowych = safe lock, ktory wizowie zawsze chcieli uniknac (przez kodowa blokade zakazu ataku).
Nalezaloby to raczej rozwinac, czy chodzi o sytuacje hmm.. bo ja wiem, dla przykladu - 10s od zalogowania sie postaci.
Sa rozne sytuacje np gdy w trakcie duzych bitek duze druzyny sie spotykaja i nastepuje apokalipsa. Loguja sie na tej samej lokacji i co? 10 zakonnikow ma sie lampic na 10 MC bo "wszystkie przypadki atakow na lokacjach startowych prosze zglaszac do MG".
Mozna rozwazyc logowanie sie na startowki jak do gildiowych lazaretow, z ktorych sie wychodzi i nie da sie wejsc (a ktory jest safe lockiem) lub (co wydaje mi sie lepsze) okres ochronny po zalogowaniu sie. To znaczy, ze osoba, ktora sie loguje, dostaje immuna na atak przez najblizsze np 10s.

Pozdrawiam!
Suhur
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2009 11:49

Re: Komentarze do logów

Post autor: Suhur »

O ile za kretyńskie uważam atakowanie osoby, która dopiero co się lognie na startówce przypadkiem obok mnie, w dodatku jeśli jest poraniona. O tyle za jak najbardziej uzasadnione uważam atakowanie na startówce osoby, która minutę temu mi zakończyła. Ba, może za to właśnie została skasowana moja szczerbata postać, bo nie wiedziałem jak walczyć z takim zjawiskiem jak zakańczanie u graczy.

Zakaz atakowania na startówce byłby zrozumiały dla mnie, gdyby wydłużono czas na zakończenie po ataku do 5-10-15-20 minut (to wystarczający czas na znalezienie i dobicie postaci). Argument, że ktoś chciałby zakończyć od razu po expie, jakoś do mnie nie przemawia, bo wystarczyłoby 5 minut wcześniej skończyć expić.

Swoją drogą, zawsze można czekać 1 lokację od startówki, ale czy czasem ataków na tej lokacji też nie trzeba zgłaszać? :shock:
Moradin
Posty: 15
Rejestracja: 06 lip 2009 22:14

Re: Komentarze do logów

Post autor: Moradin »

Jesli chodzi o uciekanie przed wrogiem i zakanczanie, takze uwazam za uzasadnione pojscie do najblizszej startowki i atak gdy osoba sie zaloguje.
To ona zagrala nieczysto, a my jedynie ja znalezlismy.
Jakkolwiek nie patrzec - zakanczanie jako forma ucieczki jest zla.

Edit: Jesli ktos musi faktycznie spadac z roznych powodow sprzed kompa to nie mam za zle osobie, ktora zakonczyla bo np hmm, spieszy sie na pociag or smth. Ale forma zakanczania jako ucieczka, by po chwili (lub nawet celowe odczekanie chwili) sie zalogowac - uwazam za zagranie nie fair.
Zablokowany