Komentarze do logów

Archiwum zamkniętych tematów.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Komentarze do logów

Post autor: Esten »

Ghorut
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2010 11:38

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ghorut »

Chodziło mi o to, że Pan Caradhras powinien zaznajomić się z treścią tej strony.
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Komentarze do logów

Post autor: Urithair »

Skromnie dodam od siebie, że nie może mi się w pale pomieścić, dlaczego ludzie nie korzystają z błogosławionej funkcji wszelkich forów, czyli wbudowanego słownika, który podkreśla ładnie błędnie wpisane słowa. Rozumiem, że wymaga to bardzo wyczerpującej dodatkowej czynności, a mianowicie wciśnięcia nie raz do spodu klawisza ALT, by słowa posiadały nasze polskie ó ł ż ź ć ą ę ń i inne, które być może pominąłem.
Choć jest to poniekąd nieco Werbatiada, i tak popieram całym sercem przedmówcę. Skoro gramy w literki, pokazujmy choć nikły szczątek literkowej kultury (w ortografii, stylu i inszych równie ważnych aspektach słowa pisanego....!). (-:

Pozdrawiam,
U.
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do logów

Post autor: Caradhras »

Kolega Caradhras jako wyumiana papuga znakomicie zdaje sobie sprawe z tego kim byl Lawrentij Beria i jakie byly jego "dokonania". Przy chorym poczuciu humoru jakie ow kolega posiada zapewne tworzac postac o tym imieniu dlugo debatowalby nad faktem czy winien to byc niski lysy mezczyzna czy moze raczej dlugowlosy wysoki (zeby bylo bardziej do smiechu w mysl starego dowciu o tym jak wyglada prawcdziwy Niemiec). Stad tez moj dopisek w koncowce notki.

Ghorut pojechales po mnie to i ja pojade po tobie nie ma co : wyobraz sobie ze nie jestem w stanie zastosowac sie do tych cennych porad z owej stronki bo jest to nie wykonalne w strefie dzialan wojennych. Pogadamy wiecej jak Afgan stanie sie dla ciebie czyms innym niz kolejnym okresleniem na grudzie ...
I co lyso ci robaczku ....
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do logów

Post autor: Morholt »

Caradhras pisze: Ghorut pojechales po mnie to i ja pojade po tobie nie ma co : wyobraz sobie ze nie jestem w stanie zastosowac sie do tych cennych porad z owej stronki bo jest to nie wykonalne w strefie dzialan wojennych. Pogadamy wiecej jak Afgan stanie sie dla ciebie czyms innym niz kolejnym okresleniem na grudzie ...
I co lyso ci robaczku ....
Man, grasz w arkadie ze strefy dzialan wojennych :D To powiniennes juz byc co najmniej navy seals, a nie pisac co jest niewykonalne!
Ghorut
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2010 11:38

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ghorut »

@Caradhras
Co kurwa?! Kto tu niby po Tobie pojechał? Ja tylko zasugerowałem, że gdybyś dostosował się do ELEMENTARNYCH zasad polskiej pisowni, ktoś byłby w stanie Cie zrozumieć. Chyba ów 'afgan' zadziałał na Ciebie do tego stopnia, że już masz jajecznice we łbie.
Zablokowany