Komentarze do logów

Archiwum zamkniętych tematów.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Visborg »

Nie no, potem pewnie zabijali aż przestało się pojawiać... Tego w logu już nie ma bo nudne było.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Komentarze do logów

Post autor: Zorrid »

Zachowanie, zgodzę się, poprawne i to trzy na szynach można postawić. Tylko, że ja poprawnego zachowania bym oczekiwał od pierwszego lepszego GP, od gildii oczekuję czegoś więcej, bo to podobno "elyta" .
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do logów

Post autor: Herenvarno »

Ja sie tak zastanawiam na glos, moze ktos mnie uswiadomi. A-L nie toleruje broni/pancerzy ze Skavenow, zrozumiale jest to, ze spaczen zawarty w tym uzbrojeniu powoduje cechy niepozadane (np. macka, lub skrzydla).
LEcz noszenie broni/pancerzy Druchli to chyba nie przestepstwo? Nawet w rozumieniu Elfow z Lasu Switania Swiata. Jesli ktos ma juz takowe uzbrojenie/opancerzenie to pewnikiem musi byc Druchli? Oooo Bogowie, zabijcie platnerza w Nuln! Bratanek mrocznej strony ktora go zaopatruje!
A i wszyscy ktorzy zabijecie Druchli, nie dawajcie broni nikomu z cial poleglych elfow! Bowiem to znak jasny ze nikt by takowego czegos nie nosil (poza owymi przybyszami z "Czarnej Arki"). Rozumiec mam, ze kiedy zaloze chitynowy pancerz, bede bity jako jeden z Grzyboczlekow?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Tjall »

Nie no ludzie, bez jaj, w środku strzeżonego pilnie lasu/miasta pojawia się obcy (pal licho w tej sytuacji czy to elfka czy ogr), a leśne nie mogą mrugnąć bo obcy jest młody? Coś tam porpgowali, coś powiedzieli i klepnęli elfke za wtargniecie do ich siedziby. Dla mnie oczywiste. Poza tym, nie wiem skąd pojawiła się ostatnio taka moda, że jak ktoś ma niski poziom to niezależnie od sytuacji należy mu wszystko grzecznie wytłumaczyć, potem wziąć za rączkę i wyprowadzić. Już widzę hordę mutantów grzecznie wyprowadzającą elfa z pustkowi zasłaniając go jeszcze przed złymi trollami. Bez przesady. Z własnego doświadczenia wiem, że leśne rzadko uciekają się do zmasakrowania intruza. Tym razem było inaczej, padło na elfke, co też chciała być leśnym. Zresztą jej tłumaczenie, że się nie broniła bo była przekonana, że "odpuszczą" jest trochę do bani moim zdaniem... Ja bym mimo wszystko sp...alal;)

pozdrawiam
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do logów

Post autor: Raglak »

Izlar pisze:
Raglak pisze: Pogratulowac lesnym znajomosci swiata, jak sie myli kolczuge z cmentarza w campo z kolczuga z lodzi druchii. Ktora w ogole nie istnieje, bo na lodzi korsarze maja kaftany, kolczugi nosza wojownicy druchii na ladzie.
Istnieje.

Gratuluje znajomosci swiata.

Iz.
I trzeba az sekonda wiesciowego zeby to napisac? Faktycznie, zapomnialem o kolczudze z zabojcy, zatem tak, jest jedna na lodziach. Co nie zmienia faktu, ze mylenie jej z kolczuga z campo jest dosyc smieszne. Szczegolnie patrzac na to, ze wiekszosc tw lata z mieczami z druchii. Ich tez lejecie?

"Imie i cel wizyty" to juz w ogole jakas megazenada.
Nie no ludzie, bez jaj, w środku strzeżonego pilnie lasu/miasta pojawia się obcy (pal licho w tej sytuacji czy to elfka czy ogr), a leśne nie mogą mrugnąć bo obcy jest młody?
Jezeli jest "z lasu Loren", mowi w Fan-Eltharin, jest nieagresywny... to jesli chca chociaz udawac ze rpguja, to mrugnac moga, ale niewiele wiecej. Nie wiem jak teraz, ale jak jeszcze gralem, to u nas w gildii jak ktos zabil gpka, czy to za nieprzedstawienie sie, czy 'bo moge', to dostawal opierdol i na ogol jakies kary. Bo po prostu majac speca i umy po prostu pewnych rzeczy nie wypada robic. A i lesnych tez sie zdarzalo oszczedzac mimo ze powod do zabicia byl duzo lepszy niz w tym logu, np. Coronius wypuscil z zamknietego kasyna ledwo zywego lesnego, ktory mu nawrzucal i ani myslal przeprosic. Mogl zabic, ale sie powstrzymal, bo co to za frajda zabic jakiegos leszcza co jest na 2 strzaly. Mozna?

Pogracie troche, nacieszycie sie specem to moze zrozumiecie ze wcale nie czyni on z was pr0 graczy lepszych od reszty.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rennz »

Raglak pisze: Pogracie troche, nacieszycie sie specem to moze zrozumiecie ze wcale nie czyni on z was pr0 graczy lepszych od reszty.
Zrujnowałeś mój światopogląd |-:
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Tjall »

Kurde rozpisałem się i coś mi notkę szlag trafił.
Więc w skrócie:
Mówienie w języku fan-eltharin nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem rpgowym, wszak szpiego druchii powinien w nim nawijać idealnie;)
Nie wiem jaki jest etos posiadaczy speca, bo w żadnej gildii nigdy nie byłem i się nie wybieram, ale nie sądzę, żeby LE sprawiło szczególną radochę zabicie elfki na pewnie stąpa.
Dla mnie LE wysłali jasny sygnał, że nie będą tolerować obcych w Loren i tyle. Mieli w moim przekonaniu pełne prawo do tego.
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rotkiv »

Raglak:

Jedni maja swoje odwieczne prawa inni nakladaja licencje.

Zauwaz, ze w tym przypadku osoba ktora zostala ukarana nie umiala udowodnic w zaden sposob swej niewinnosci.

Naduzywanie speca i to ze komus sie od niego w glowie poprzewracalo to juz rzecz wzgledna.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do logów

Post autor: Raglak »

No, przeciez mogla im wkleic loga ze faktycznie ja ktos wprowadzil. Niby jak miala udowodnic ze nie jest "szpiegiem w kolczudze druchii?". Poza tym co zrobila, czyli przedstawieniem sie, zagadaniem w Fan-Eltharin( jezyku lesnych elfow k...wa to ze ktos nie jest w stowarzyszeniu, nie znaczy ze nie jest lesnym elfem). Zastanow sie troche.
A z licencjami strzal bardzo chybiony. Za brak licencji nigdy nikogo nie paclem, a pare ladnych lat w ra przegralem. Zawsze sprawe sie udawalo zalatwic inaczej. Tylko ze do tego potrzeba odrobiny dobrych checi i nie podniecania sie tym, ze moge kogos zabic jednym strzalem (pozdro Rispat ;) ).

Rennz nie placz, po prostu zapomnialem napisac, ze jestes wyjatkiem ;)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2011 17:13 przez Raglak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do logów

Post autor: Herenvarno »

Rotkiv pisze:Raglak:

Jedni maja swoje odwieczne prawa inni nakladaja licencje.

Zauwaz, ze w tym przypadku osoba ktora zostala ukarana nie umiala udowodnic w zaden sposob swej niewinnosci.

Naduzywanie speca i to ze komus sie od niego w glowie poprzewracalo to juz rzecz wzgledna.
Niestety, prawo sredniowiecza, nie to ze trzeba udowodnic domniemana wine,
oskarzonemu, to oskarzony ma udowodnic swoja niewinnosc!
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Zablokowany