Komentarze do logów

Archiwum zamkniętych tematów.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Visborg »

Nie no, ja uważam po prostu że zakańczanie i zaraz logowanie się w karczmie żeby zgubić pości powinno być traktowane jako nieuczciwe wykorzystywanie błędów systemu i stosownie karane. Powinno się to zgłaszać.
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

przeciez to nie jest blad systemu
wiz kiedys mi tlumaczyl, ze zakanczania nie scigaja, ze to tylko brak kultury wobec innych graczy, a nie zadne lamanie zasad :evil:
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Komentarze do logów

Post autor: Seren »

Wnoszę o odXXXowanie elfki. Żenuje, niech się wstydzi :)

Moim zdaniem pacanie na startówce jest trochę niesmaczne, nawet w takiej sytuacji..
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »


Jesli ktos mogl sie przelogowac, to znaczy, ze od walki minal czas, uznawany przez nas za dostatecznie dlugi i nie jest to juz osoba 'uciekajaca'. Oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnej oceny, czy takie zachowanie jest fair czy nie.
Nie no, ja uważam po prostu że zakańczanie i zaraz logowanie się w karczmie żeby zgubić pości powinno być traktowane jako nieuczciwe wykorzystywanie błędów systemu i stosownie karane. Powinno się to zgłaszać.
Wizowie ustalili okreslony czas blokady, przez ktory nie mozna sie wylogowac po ataku. Jesli ktos goni na tyle slabo, by nie zadac zadnego ataku w czasie ustalonym przez wizow, to chyba jego blad i brak umiejetnosci? Nie kazdy chce sie bawic w zabijanie sie nawzajem. Tym bardziej jesli ktos wyraznie od tego stroni, czemu ma byc napietnowany za wylogowanie sie, skoro udalo mu sie uciec i pokonac bariere ustalona przez wizow, a to fragujacy sobie nie poradzil?

"Wrzuce cie na zenady bo nie umialem cie zabic i * mnie to boli, ze ty sie w PK bawic nie chcesz."
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do logów

Post autor: Brorok »

re: up

Nie ujalbym tego lepiej. Pelna, calkowita zgoda.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Visborg »

Jak się nie chce bawić w zabijanie to proponuje Pasjans albo Simsy. Ups, w Simsach też postać może zginąć... to już nie wiem...
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

Visborg, jak rozumiem grasz w gre tekstowa po to zeby zabijac. Wporzadku. Ale nie grasz w nia sam. Przypomne Ci, ze procz zwyklych niezgildiowanych osob ktore nie chca sie mieszac w zadne konflikty i ktore nie wadza nikomu (W Arkadie czasem gra sie by wcielic sie w jakas role, odgrywac jakas postac, pojawic sie w fikcyjnych sytuacjach i koegzystowac z istotami nie istniejacymi w normalnym swiecie, czy poczytac i pozwiedzac ladnie napisane lokacje. Miedzy innymi po to, na podobienstwo gier fabularnych, powstal ten MUD) sa postacie zrzeszone w takich gildiach jak np Cech Kupcow Novigradzkich czy Stowarzyszenie Gnomich Wynalazcow. Uwazasz, ze ta gra nie jest dla nich? Moze myslisz, ze np dobrym rozwiazaniem byloby na stale usunac niebojowe elementy tej gry z samej gry? Powiem Ci tak: to Twoja sprawa jak chcesz w Arkadie grac, ktore jej aspekty chcesz wykorzystywac. Ale NIKT NIE MA zadnego obowiazku okreslac sie po jakiejkolwiek stronie konfliktu, nikt nie ma obowiazku deklarowac, iz chce uczestniczyc w wojnach i PK. Niektore zasady panujace na Arce sa czysto umowne. Nikt nie ma obowiazku takowych przestrzegac. Deklarujesz sie jako hunter? Wporzadku. Nie zakanczasz w walce? No w porzadku, w koncu sam zadeklarowales sie, ze chcesz w tym uczestniczyc, wtedy wypada zachowywac sie ferplej wobec tych ktorzy wobec Ciebie ferplej sie zachowuja. Jednak czemu kazdego mialyby obowiazywac tego typu zasady? Nie kazdy chce walczyc. Nie kazdy sklada tego typu deklaracje, czy to zachowaniem czy wstapieniem w szeregi bojowych formacji. Jesli przykladowa osoba, ktora nie dziala nikomu na szkode, nie atakuje, nie zabija, nie gania, nie przeszkadza innym zostanie zaatakowana przez 'zawodowca', z jakiej racji ma wystepowac w jednym worku z zasadami ktore sam zawodowiec w wojnach sobie ustalil? Zauwaz, ze to gracze zrobili z Arkadii MUD do PK. Zauwaz jakie jest stanowisko wizow wobec tej sprawy. Tworcy gry mowia: taka jest bariera na zakonczenie od chwili zaatakowania. Nie uwazasz, ze jesli nie umiesz kogos odpowiednio szybko gonic, to tylko i wylacznie Twoja nieudolnosc? Jego zdolnosc, ze Ci uciekl. Nie mow, zeby ktokolwiek kto nie chce walczyc zmienial sobie gry, bo to Ty masz nieodpowiednie mniemianie o zalozeniach.
Kosh
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2009 09:33

Re: Komentarze do logów

Post autor: Kosh »

Rozwiązanie jest proste.
Zabijac wolno tylko na Ziemiach Czaszki.

Kto tam idzie wie na co się pisze.
Takie proste a nikt na to nie wpadł.

Hyhyhyhyhy.
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

Albo napisac przewodnik - jak rozpoznac godnego i wartosciowego wroga, ktory nam zagraza, a z ktorym warto uprawiac PK.
Bo jesli jestesmy przy Honorze (zakanczanie to dyshonor dla Wojownika) to chyba tylko z takimi powinno sie walczyc?
Cenna umiejetnosc rozwiazujaca problem.
Suhur
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2009 11:49

Re: Komentarze do logów

Post autor: Suhur »

re: Gawicz

A Ty posiadłeś takie umiejętności, żeby zabić gracza, który ma w planie Ci zakończyć? Naucz mnie mistrzu.
Zablokowany