Komentarze do logów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Komentarze do logów

Post autor: Pier »

Izlar to pokazałeś, zamiast przemilczeć, albo uderzyć się w pierś to wypociłeś jakąś kompletnie bezzasadną wypowiedź, też tak potrafię. O, proszę.
Izlar pisze:Nie, skądże. Przecież to rozmowa o cukierkach i ciastkach, wszystkim nam sprawia frajdę.
O nie. nie sprawia nam frajdy :cry:
Izlar pisze:Skoro spadła na Ciebie niesprawiedliwość ze strony jakiejś gildii, to po prostu jej unikaj i tyle.
Idźcie wszyscy sobie! Zostawcie nasz las w spokoju! :cry:
Izlar pisze:Leśne Elfy z Loren mają prawo skrócić o głowę każdego, kto przekroczy monolit samowolnie
Przecież mamy prawo! :cry:
Izlar pisze:Ale nie, trza to wrzucić na forum, publicznie napiętnować, oczernić. Innymi słowy - popłakać.
Eee... a ja myślałem, że napiętnować, jest czymś przeciwnym do płakania, że to ten co się czuje napietnowany... :cry:

Podsumujmy: Twoja wypowiedź o wiele bardziej otarła się o płacz, niż wypowiedzi Torisey :twisted:


Kod: Zaznacz cały

Mowisz niepewnie do xxx zzz elfki: Nie wiem co sie stalo... gdzie ja jestem?
xxx zzz elfka mowi: To karczma pod Piegowata Elfka.
Amavandrel pisze:W ogole przez cala rozmowe staralem sie znalezc jeden powod, dla ktorego jednak nalezalo nie zabic Twojej postaci.
:D :D :D :D :D
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

Czytając na szybko loga zakodowałem sobie w głowie, że to musiała być karczma startowa w Loren, skoro ją zabiliście. No ale jak to się działo w Pod Piegowatą Elfką, to po prostu dostała za brak czapki: gp nieagresywny, niepyskujący, nieszpiegujący, nie na waszym terenie.
I nawet nie miała ziół ani złota ;)
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Komentarze do logów

Post autor: Arvak »

Izlar pisze: (...)
Leśne Elfy z Loren mają prawo skrócić o głowę każdego, kto przekroczy monolit samowolnie, chyba że naturalnie jest LE i posiada przedmiot gildiowy, bądź jest przyjacielem, czy też jest u boku LE.

Byłaś za monolitem? Byłaś.
(...)
Skończyło się jak skończyło.
Nie natknęliście się na Torisey za monolitem, tylko w Piegowatej, czyli POZA lasem. Równie dobrze mogła sobie iść traktem i tam zakończyć.
Sama przyznała się Wam, będąc szczerą, do tego ze przekroczyła progi wspaniałego lasu Loren w dodatku z jakimś elfem u boku... zapewne licząc też na jakąś interakcje z Waszej strony i odrobinę zrozumienia - ale Wy, woleliście Ją zabić (de facto za szczerość).
Imho - gdyby miała kłamać/szpiegować, to by skłamała na samym początku, abyście dali spokój.

Do czego zmierzam? Nie złapaliście Torisey na gorącym uczynku, a frag był oparty jedynie na przypuszczeniach które okazały się ważniejsze od samego gracza (kandydata właściwie).

Rozumiem, że jak mój chory psychicznie halfling będzie biegał po Imperium i wrzeszczał, że był sam w Loren, to go też ubijecie? :)
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Komentarze do logów

Post autor: Pier »

Nieno pewnie se jaja robili z tą piegowatą elfką, ale jakoś tak zdaje mi się że można tego żartÓ nie wychwycić ;]

Re down: co nie zmienia faktów :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2011 11:43 przez Pier, łącznie zmieniany 1 raz.
Amavandrel
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2009 07:29

Re: Komentarze do logów

Post autor: Amavandrel »

Rozwiewajac watpliwosci: wyjscie ze startowej w piegowatej jest na wschod, ze startowej w A-L na zachod. Wiedze, ze czytanie ze zrozumieniem boli... Przeciez my nie ruszamy dup poza Loren, bo nam erpegowo nie wolno. 8-)
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Komentarze do logów

Post autor: Arvak »

A, to przepraszam za swojego posta, to zmienia postać rzeczy :)
Binken
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2009 12:19

Re: Komentarze do logów

Post autor: Binken »

To musialo sie niewatpliwie stac w Loren po godzinie policyjnej.
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rotkiv »

Ja tam nie widze nic zlego w calej sytuacji.
Szkoda tylko ze elfka ktora chciala sie dostac do Lesnych, przekreslila raczej ta szanse wklejajac loga na forum z pretensjami, bo sama sytuacja i pokorne przyjecie kary wedlug mnie nie kladly kresu tym staraniom.

Co zas do Lesnych bohaterow loga.
Moze gdyby zamiast elfki z niedojrzalym fletem byla jakas starsza postac to umialaby powstrzymac elfa ktoremu w ogole nie wystarczaly tlumaczenia, a nie wyreczac go w ukaraniu Torisey.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2011 14:57 przez Rotkiv, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Komentarze do logów

Post autor: Sirius »

Mam wrażenie, że Asrai zamknęli swe uszy i serca na śpiew Ishy słuchając tylko i wyłącznie zewu Karnosa.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Nydian
Posty: 13
Rejestracja: 20 gru 2009 01:30

Re: Komentarze do logów

Post autor: Nydian »

Amavandrel pisze:Rozwiewajac watpliwosci: wyjscie ze startowej w piegowatej jest na wschod, ze startowej w A-L na zachod. Wiedze, ze czytanie ze zrozumieniem boli... Przeciez my nie ruszamy dup poza Loren, bo nam erpegowo nie wolno. 8-)
czyli zabili gpka za wejscie na teren loren... po czym ten gpek znow sie pojawi w tym samym miejscu... to trzeba byc elfem.
Zablokowany