Komentarze do logow

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ennyen »

Czemu inna bajka, nie zauwazylem OD DAWNA skarg o nadmierny dmg tw... moze to jakas obiegowa opinia bez pokrycia? Mimo teoretycznie najsilniejszego speca, po obcieciu cech podczas reform, z elfimi statami przestalismy sie wychylac jakos wybitnie poza srednia. Moze tedy droga? Moze osoby o wybajerzonej sile wyskakuja z sila speca bardziej niz mnoznik to przewidywal, kto wie, na to naklada sie jakas magiczna bron... taki cios musi bolec.

Dol:
No sorry, ale nie mowimy o historii. 3 lata to szmat czasu. Nie przypominam sobie tez jakiejs spektakularnej akcji pobicia kogos specem. Powaznie. Wydaje mi sie ze zbalansowalismy sie idealnie wg zalozen systemu. Defens wielki minus spadek zreki, brak bonusu do zbroi, ofens spadek cech(elfich cech). Po to pisalem o sile, ze byc moze cos nie poszlo rownie sprawnie? Zauwaz, ze mnoznik cos mnozy, jesli to cos jest zawyzone to nizszy mnoznik daje wyzszy wynik...i odwrotnie.
Watpie czy potwierdzi. Ogry nie potwierdza;) Idzie im wyjatkowo dobrze. Ostatni co dostali od nas w skore to najemnicy, ale oni lazili bez zbroi to jak napisales sam inna bajka. Dzis narzekamy na spec ZT, ja pisalem o sile wiec szkoda offtpicu nt. tw.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009 14:27 przez Ennyen, łącznie zmieniany 4 razy.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do logow

Post autor: Raglak »

Enyen bo duzo lazilem z tw, pare razy zdarzylo mi sie przeciwko nim walczyc no i ogladalem troche logow z walk z wami. Fakty sa takie, ze macie dmg ze speca wyzszy od zs i zt i to mocno zauwazalnie. Dlatego napisalem, ze inna bajka, bo o ile jeszcze od biedy miazge, czy spec zabojcy mozna porownac z dmgem fanatyka, czy nozownika (choc wiadomo, sa mocniejsze), to waszego speca nijak sie nie da. I potwierdzi to chyba kazdy mc czy ok, kto mial okazje lac sie z zakonem i mial okazje lac sie z wami.

I nie chodzi mi tu o dyskusje, czy macie zle czy dobrze, ze nie mozecie nosic zbroi itp itd. Ja to wszystko wiem, pisalem jedynie o sile speca, nie o zawodzie tw jako takim.
Gość

Re: Komentarze do logow

Post autor: Gość »

Ennyen: nie wypada, zeby koles z elitarki plakal jak mc o wiecej dla siebie, mniej dla przeciwnej strony :|
sila napastnika i zbroja ofiary za bardzo decyduja o sile speca? czekaj - kto to wam ostatnio naklepal?..
:mrgreen: a nie tak dawno na forum bylo marudzenie, ze to zrecznosc daje nieproporcjonalnie duzo

zgadzam sie jednak z Raglakiem, ze walki pvp powinny byc jakos wystudzone mniejszymi obrazeniami speca. obecnie robi sie przesadnie duza losowosc, szczegolnie w duzej kupie
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ghazar »

Mhm mhm.. to moze idac przykladem niektorych poprzednikow, dam idealny pomysl jak to ograniczyc, oczywiscie totalnie obiektywny. Obciac druzyny do max 5 osob. Wtedy walki beda dluzsze!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ennyen »

Mimi: Po raz kolejny wskakujesz z jakims ofencem. Czemu?
Rzucilem haslo o wplywie cech na sile speca i balans. Nie ma dyskusji o moim zawodzie. Zwrocilem uwage i zadalem pytanie czy nie ma zjawiska, ze wybujale gongi ze speca nie zdarzaja sie czesciej u osob z duza sila, jako ze nie jestem jako elf silny i nie obcuje wiele z innymi rasami, ktore sa silne, ciekawi mnie odpowiedz.
Wsrod elfich slabiakow nie zauwazylem jakichs odchylow od sily speca jak przytoczone powyzej - zabijanie osoby na kawale swiata z lekko rannego. Marzenie.

Up:
Zbyt obiektywny, nie przejdzie ;) Ciekawe bylo by rozwiazani, gdyby w ogole nie bylo druzyn i kazdy musial chodzic za druzyna sam. Na prima mozna potestowac co byli by w stanie zrobic gracze :>
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do logow

Post autor: Raglak »

Juz ci napisalem, widzialem elfiego nozownika, czy halfiego partyzanta, zadajacego rownie duzy dmg jak miazga. Postacie te nie maja kosmicznej sily. Dlatego uwazam ze nie masz racji.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ennyen »

No ok, ja nie widzialem. Ktos jeszcze widzial?
Moze to byly obrazenia jednak w nieuzbrojona osobe? Albo cos.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ghazar »

Wszystko zalezy jak zakodowany jest spec.
W moim specu widze duza roznice w zaleznosci od sily.
Obrazek
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do logow

Post autor: Zurwen »

Jestem naprawdę ciekaw, co myśli na temat tego rodzaju speców po parę kondycji (nie zależnie czy od elitarki czy od masowca) Rafgart, czy inny member (żeby nie używać polskiej nazwy;D) of Administration.
Byłbym wdzięczny, gdyby się wypowiedział w tym burzliwym temacie.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do logow

Post autor: Gniot »

Re Ghazar:
Ja w swoim nie widze i to mnie bardzo martwi...pewnie jakis halfling to kodowal ;/

Zmniejszenie dmg w walkach pvp bylo by dobrym rozwiazaniem... wieksza role zaczal by odgrywac umy druzynowe tylko co z pedziwiatrami na delionach zrobic ? :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany