Komentarze do logow

Archiwum zamkniętych tematów.
Gomil
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009 20:43

Re: Komentarze do logow

Post autor: Gomil »

Zdaza sie ale chyba Tobie. Mi sie nigdy cos takiego nie udalo. A mialem kilka zawodow masowych.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009 11:53 przez Gomil, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ennyen »

W elfa co drugi tak wchodzi i to bronia z urny w nuln od goscia na swoje przezyl. Precz z innymi rasami, psuja nam gre...! :roll:
Khongor
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2009 16:24

Re: Komentarze do logow

Post autor: Khongor »

Ok,macie wyzsze poziomy,macie wyzsze umy,macie magiki...ale czy ta gra jest tak skonstruowana i taki byl zamysl tworcow zeby ginac w sekunde?Nie sadze zeby krespo z magikiem byl w stanie w sekunde zabic kogos na to i owo.Po prostu zgon nie byl tutaj spowodowany nieostroznoscia,idlem,czymkolwiek.Przelom wiele/kawal to nie jest niski poziom,cechy podchodza juz wysoko,jedna postac nie powinna zabijac w sekunde,bo to sie zupelnie nie przeklada na czas jaki potrzeba na zdobycie takiego poziomu.Dochodzi do takiego kuriozum ze jedna postac bedac na zc moze spowodowac ze cale MC bedzie sparalizowane.Bo wychodzac nawet w 20 moze liczyc na szybki zgon jednej z postaci i ucieczke takiego ZTka..
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do logow

Post autor: Coronius »

Przesadzasz. Jakby 20 mc wpadlo na takiego jednego ztka, to by pozaslaniali i zaklepali, a w miedzyczasie jeszcze bron by mu wytracili.
Gomil
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009 20:43

Re: Komentarze do logow

Post autor: Gomil »

ZT by uciekl.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ghazar »

Do tego nie zginal od 1 ciosu.

EDIT: Gom - lomek TEZ UCIEKL. Potem dostal drugi cios w plecy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ennyen »

A z jakiej kondycji mozna wiedziec cie uwalil, bo nie ma loga ? I czy miales zbroje ?

Dol:
Takie licytowanie sie ma nikly sens, wczoraj ogr wylapal 4 spece od tw efekt spadl do dobrej kondycji. Natomiast w zeszlym tygodniu czy 2 tyg temu na zc sam wylapalem spec fanatyka od kogos lekko - ciezko, to jeszcze sie smialiscie, ze gosc ma niejedno czy swoje przezyl.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009 12:10 przez Ennyen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Corben
Posty: 25
Rejestracja: 21 paź 2009 14:52

Re: Komentarze do logow

Post autor: Corben »

E tam ZT. To kwestia runika pewnie. ;)
Też ostatnio wyłapałem full-lekko od pana B.

Jestes w swietnej kondycji. /* ciach - reszta drużyny, jakaś walka z trollem */
Modrooki mlody krasnolud nie baczac na twoje ciosy odwaznie napiera na CIEBIE i poteznym uderzeniem opalizujacego runicznego topora obosiecznego zbija twoja oslone, a ostrze rozpedzonej broni z przenikliwym swistem trafia cie w korpus.
Jestes lekko ranny.


To spec w normalnej walce. Dla porównania pan B. wyłapał ode mnie w plecy powagę ze złej do złej :P

Modrooki mlody krasnolud jest w zlej kondycji.
-----------*-MC-SPEC-4/6--> *cenzura* modrookiego mlodego krasnoluda powaznie raniac
<_Ender_> zajebista propagande macie gdyby goebbels zyl dal by wam odznaczenie: dimek regis i sprox dzieki za te placze. lama wigiem rozwalales zakonow solo ktorzy mieli wtedy z 2x mocniejszy mnoznik miazgi niz ja teraz a teraz placzesz na wiesciach
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do logow

Post autor: Raglak »

Ok,macie wyzsze poziomy,macie wyzsze umy,macie magiki...ale czy ta gra jest tak skonstruowana i taki byl zamysl tworcow zeby ginac w sekunde?Nie sadze zeby krespo z magikiem byl w stanie w sekunde zabic kogos na to i owo.Po prostu zgon nie byl tutaj spowodowany
Krespo z niemagikiem zdjal mnie (epik w wytrzymce) w pelnej zbroi ze swietnej do lekko pierwszym ciosem. Z magikiem taki spec mysle ze spokojnie do rannego by mnie zdjal. Uwazasz, ze to i owo w swietnej ma wiecej hpkow?
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ghazar »

Raglak, ale Krespo to MC, oni przeciez MOGA! :)
Corben - 2 kondycje to juz nie przesadzaj, nawet chyba w MC nie znajda sie ludzie twierdzacy ze spece na 2 kondycje to przepakowanie elitarek....
Obrazek
Zablokowany