Ogry w Swiecie Arkadii

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Ralandil »

Trfog: Czy ta "kampania reklamowa" jest naprawdę potrzebna? Już i tak sporo ogrów biega po arce. Świat będzie ciekawszy gdy pozostanie różnorodny. Chyba nie chcemy aby co druga, mijana przez nas osoba na trakcie była ogrem.

Sigard: Kto ich wpuścil do lasu? :)
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Buluar »

Ogry, jak ogry, ale z ogrzycami to jest prawdziwy problem :( A jak juz sie trafi, to sie okazuje, ze dosc ze to w rilu samiec, to jeszcze wczesniej latal pokurczem lub elfem.

Pozdrawiam Viris, Fifke i inne prawdziwe ogrzyce!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Trfog »

Ralandil: Wybacz, ze probowalem cos pisac na tym prawie-martwym forum. Masz racje, swiat Imperium jest bardzo roznorodny przy podziale na zttwkgkgksgladozsle vs ogry i mc. :)

Z tym, ze OK ma liczebnosc jak kazda inna gildia, nie liczac MC. Wiec mi np. zalezy na kazdym graczu, ktory moglby do nas dolaczyc, bo zwieksza to fun, ktory czerpie z gry. Szczegolnie po ostatniej burzy, ktora przeszlismy.

A kampania ta, jak nazwales ten topic, niekoniecznie ma sluzyc zachecaniu kazdego do gry ogrem, a pokazaniu tym niezdecydowanym mozliwej opcji. :) Nie kazdemu gra taka rasa moze sie podobac, dlatego opisalem, jak wyglada to z mojej perspektywy. A OK na dodatek nie jest jedyna gildia, ktora Ogry w swoich szeregach moze posiadac.

Probowalismy pokazywac nasza otwartosc poprzez organizacje eventow. To pokazuje, iz obecna ekipa jest zaangazowana w gre. Zeby nie rzucac daleko kamieniem, kiedy ostatnio glady zrobily igrzyska? Bo kiedys byly takie eventy przez nich organizowane. :)

I zauwaz, ze nawet ludzie stojacy po drugiej stronie barykady niz ja pisza:
Nie ukrywam iż moim zdaniem Ogr to najlepsza rasa na arkadi a Ogrza Kompania to idealnie stworzona gildia pod granie tą rasą. Bardzo klimatyczna. Dlatego tak 3ymać chlopaki :)
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Coronius »

A ja głupi myślałem, że glady igrzysk nie robią, bo kodowo jest to skopane i nie ma kto naprawić.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Ralandil »

Trfog: Pisząc o różnorodności, miałem na myśli jedynie podział na rasy. Odnośnie eventów, to przyznam, że ostatnie Święto Wielkiego Żołądka, jakie zorganizowaliście z rozmachem było bardzo udane. Takich rzeczy najbardziej brakuje.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Gość

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Gość »

Ale mieliśmy ekstra wsparcie kodowe przy organizacji. Inaczej by się nie dało czegokolwiek zorganizować.


edit:
i osobiście odradzam granie ogrem tylko dla tych ogrzych cech, bo po pierwsze wszelki powergaming kosztem odgrywania postaci ssie, a po drugie i tak przy obecnym systemie ustawień medytacji różnice pomiędzy rasami są bardzo kosmetyczne (dla nowych albo spacyfikowanych postaci).
Ostatnio zmieniony 14 sty 2013 21:17 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Coronius »

Grunt to udawać, że się nie rozumie. Niektóre eventy można porobić bez niczego, a niektóre wymagają już ingerencji wizów (jak np niemozliwosc wnoszenia broni na jakiestam gnomie dni). System igrzysk w szkole jest zwalony, nie ma kto tego naprawic, tak ciezko to zrozumiec?

edit: gildia gladów nie istnieje, więc nie mają obowiązku robić igrzysk.
Kala
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2013 23:20

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Kala »

Nie bawię sie tak - 100% ogrzycy w ogrzycy :(
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Werbat »

Trfog pisze: [...]Ja w tym topic'u chcialbym opowiedziec troszke o Ograch[...]
[...]Oczywiscie cala ta notke pisze sam,[...]

Mam natomiast gleboka nadzieje, ze zadne Werbatoktosie nie przyczepia sie do mojego sposobu pisowni
"Topicu", "tę". Skoro wywołałeś, to nie mogłem, przepraszam.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Ogry w Swiecie Arkadii

Post autor: Herenvarno »

No i masz... Nie wywoluj Werbata z innego podforum! :D
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Zablokowany