Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Caradhras »

@ Mahzar:

Pokaz sie w twierdzy daj sie poznac OHM. Jezeli rzeczywiscie sie nadajesz napiszesz podanie i sie zobaczy. Odnosnie zas osob dowodzacych Hufem to ja osobiscie zlego slowa nie powiem.
Mahzar
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009 16:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahzar »

W RPG gram od 3-4 lat. Neverwinter Night's, Barsawia, nawet głupie GTA:SA przez neta na serwerze rolplej. No dodać jeszcze papierowe sesje po drodze. I powiem tyle - jeśli chodzi o odgrywanie to wole zacząć od razu z najlepszymi, szybciej poznam świat jak będę miał z kim poznawać.

No to tyle ode mnie.

Pozdrawiam ;)
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Brorok »

Coz, to nie jest temat do prowadzenia dyskusji.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2009 21:47 przez Brorok, łącznie zmieniany 1 raz.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

To nie jest temat do prowadzenia dyskusji.
Awatar użytkownika
Willy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2009 11:16
Lokalizacja: Wawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Willy »

Czy zwizowanie uniemożliwia grę innymi postaciami?
Volmar
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2009 14:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Volmar »

Mam pytanie odnosnie brutalnosci. Czy jezeli moja postac nie osiagnela limitu expa zadaniowego - na poczatku doswa ma b.brutalny, na wiele zadny krwii to czy bedzie expila wolniej od innych postaci rowniez na wyzszych poziomach?

Chodzi mi o sytuacje nastepujaca: Na poziomie 'kawal swiata' obie postacie maja 'zadny krwii'. Moja osiagnela ten poziom brutalnosci wczesniej, gdyz mam mniej expa zadaniowego. Czy bede zdobywal doswiadczenie bojowe wolniej niz druga postac, na kazdym kolejnym poziomie?

Mam nadzieje, ze wyrazilem sie wystarczajaco jasno ;).
Finmor

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Finmor »

Willy pisze:Czy zwizowanie uniemożliwia grę innymi postaciami?
NIE. Masz kasowane wszystkie inne postacie z konta


Volmar:
nazwa poziomu czegokolwiek w tej grze oznacza, że przekroczyłeś jakiś próg cechy. Skoro przekroczyłeś go wcześniej, to wartość ponad próg masz wyższa i odrobinę wolniej expisz
A o ile wolniej? - sam sprawdź czy w ogóle zauważalnie ;)
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Volmar pisze:Mam pytanie odnosnie brutalnosci. Czy jezeli moja postac nie osiagnela limitu expa zadaniowego - na poczatku doswa ma b.brutalny, na wiele zadny krwii to czy bedzie expila wolniej od innych postaci rowniez na wyzszych poziomach?

Chodzi mi o sytuacje nastepujaca: Na poziomie 'kawal swiata' obie postacie maja 'zadny krwii'. Moja osiagnela ten poziom brutalnosci wczesniej, gdyz mam mniej expa zadaniowego. Czy bede zdobywal doswiadczenie bojowe wolniej niz druga postac, na kazdym kolejnym poziomie?

Mam nadzieje, ze wyrazilem sie wystarczajaco jasno ;).
Tak, będzie. To jak z postępami - to że od "niebotów" nie widzisz by przyrastały, nie znaczy że nie przyrastają. Tak samo brut rosnie Ci cały czas - tylko nie informuje Cię już o tym.

Więc nie tylko będziesz expić wolniej niż postać na tym samym poziomie (zakładając że macie takie same umy), to jeszcze na każdym poziomie różnica będzie większa.

Przykład (całkowicie zmyślone liczby):
qexp1 = 10
qexp2 = 20
brutalność to stosunek bexp do qexp więc na tym samym poziomie będąc (powiedzmy totalexp = 100) u 1 brut wynosi 1/9 a brut2 1/4. Na poziomie totalexp=200 to będzie już brut1 = 1/19 a brut2 = 1/9.

Innymi słowy: rób zadania. :)

p.s. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi. :)
Volmar
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2009 14:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Volmar »

Visborg dokladnie o taka odpowiedz mi chodzilo i tak wlasnie myslalem. Im wyzszy poziom bede mial tym rozbieznosc bedzie wieksza czyli priorytetem dla mnie jest zrobienie dodatkowych zadan tak by osiagnac limit expa zadaniowego.

Pozdrawiam,
Volmar.
Finmor

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Finmor »

i tak nie będziesz miał pewności, że już osiągnąłeś :P
Zablokowany