Skrypty

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Skrypty

Post autor: Magni »

Molu pisze:Do notki Xiona dodam, ze tylko dana osoba i czarodzieje wiedza dokladnie za co i dlaczego tak a nie inaczej gracz zostal ukarany. Czy byl zupelnie niewinny? Czy nie zdarzyly mu sie wczesniej zadne wpadki?
Czyli:
Miałem triga na rybki - dostałem gromem z nieba.
Zmieniłem na binda by więcej nie łamać zasad, lecz dostałem znowu kare, ponieważ przez trigera moja pozycja zmieniła się do mniej uprzywilejowanego?
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Skrypty

Post autor: Molu »

Momo pisze:Czyli jakbym sobie zrobil bindy
alt + num1: szepnij ogrowi poludniowy zachod
alt + num2: szepnij ogrowi poludnie
itd
To juz by bylo dobrze? Przy dobrym refleksie czasy moglyby byc podobne, przy kiepskim/obciazonym laczu takie same. Takie bindy tez sa nielegalne?
Moim zdaniem - to byloby jak najbardziej dobrze.
I nie - nie ma szans, zebys tak samo szybko wcisnal przycisk po przeczytaniu wyjscia, jak zrobilbys to bez czytania.

Magni:
Coz.. trzeba sie liczyc z konsekwencjami swoich czynow. Jesli w jakis sposob raz czy dwa zlamiesz zasady i dostaniesz ostrzezenie - nastepnym razem powinienes sie zastanowic czy na pewno to co robisz jest zgodne z zasadami i nikt nie bedzie sie mogl o to do Ciebie przyczepic.

Uwazasz, ze sprawiedliwiej byloby osobe, ktorej przydarzyla sie raz wpadka - traktowac tak samo jak osobe, ktora np. kilkakrotnie zostala przylapana na podobnych czy innych przewinieniach?
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Karg
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2010 20:03

Re: Skrypty

Post autor: Karg »

Dokładnie jak Molu napisał

Graczy jest na tyle dużo ze trudno jest kontrolować wszystkich
jak się jest na indeksie to wiadomo ze MG ma na nas oko ( Znaczy myśleć i uważać ze skryptami też)
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Skrypty

Post autor: Magni »

Chodzi mi o przyzwalanie do nielegalnych czynności tym, którzy jeszcze nic złego nie zrobili. To że raz rozbijesz auto przejeżdżając na czerwonych, nie daje innym kierowcom możliwości jazdy bez prawa jazdy. (taki głupi paradoks by wyszedł:P)

Każdy powinien być traktowany tak samo, a nie jednym przyzwalamy na kradzież, innych linczujemy za kradzież bo kiedyś obrazili powagę zawodu milicjanta.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Skrypty

Post autor: Molu »

I znowu nawiazania do rl...

Ale niech bedzie. Zastanow sie - zle zaparkowales auto czy przekroczyles predkosc i Policja chce wypisac Ci mandat - jest o wiele wieksza szansa, ze skonczy sie na tzw. pouczeniu, jesli jest to pierwsze takie wykroczenie, niz w przypadku gdy robisz to nagminnie.

A ogolnie - skala "nielegalnych czynnosci" w zyciu i w grze ma troche inna wage, wiec nie ma sensu porownywac.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Skrypty

Post autor: Magni »

Ja tam nie rozumiem rozgraniczeń, prawo to prawo. Wirtualne czy rzeczywiste jaka różnica?:)

Dół:
bez komentarza-_-'
Ostatnio zmieniony 12 lut 2010 16:54 przez Magni, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Skrypty

Post autor: Godar »

NIE ROZUMIEM DO CHUJA! :)
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Skrypty

Post autor: Seren »

Bez komentarza? Ma rację!

Moim zdaniem jednak nie można patrzeć na to na zasadzie "prawo to prawo" i odwoływać się do rl. Gra to gra i rządzi się zupełnie innymi zasadami. Zresztą przykład z autem był nie do końca logiczny. A jak nie rozumiesz, to nie patrz na to przez pryzmat pozwolenia, tylko kary. Nazbiera Ci się punktów za różne przewinienia, to w końcu Ci prawko zabiorą. Nie nazbiera się - śmigasz dalej dopóki jesteś grzeczny. I dokładnie to samo jest na Arce. Pomijam oczywiście jakieś osobiste wycieczki i teorie spiskowe w tej kwestii (że jakiś wiz kogoś szczególnie nie lubi). Jak ktoś przesadza i naciąga zasady przez dłuższy czas (skarbonka i twierdzenie, że to wcale nie jest nielegalne? :lol: ), to w końcu poleci za coś pozornie małego.

Zresztą cały ten temat to takie sianie propagandy z nudów. Wizowie i tak raczej nie odpowiedzą, choć tu akurat się zgodzę - miło by było, gdyby się wypowiedzieli. Ale mimo wszystko wydaje mi się, że wystarczy do tego odrobina rozsądku - np. skrypt wybierający najsłabszą osobę w ułamek sekundy moim zdaniem jest już lekkim przegięciem.

Ja gram od lat i nigdy nie miałam "wizyty na dywaniku" z takiego powodu, bo gram dla przyjemności, nie uczestniczę w żadnym wyścigu i stosuję się do zasad, bez zbędnego kombinowania i szukania ścieżek, którymi można je obejść. Jeśli ma się wątpliwości co do jakiegoś skryptu, to używa się go na własną odpowiedzialność i tyle. Nikt nie każe.

Tak, nie bawię się w wojny i dlatego może nie rozumiem tej straszliwej potrzeby posiadania skomplikowanych skryptów, a zasłony wklepuję z palca. Zapraszam do przyjemniejszej strony Arkadii :D
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Ramla
Posty: 32
Rejestracja: 26 sty 2010 00:54

Re: Skrypty

Post autor: Ramla »

re Seren (troche off topic):

Zaslony z palaca sa masakryczne przy druzynie nawet 3 osobowej i 3-5 przeciwnikach (np cmentarz). Ja nie wyrabiam niestety. :P No chyba ze ktos zasuwa jak bezwzrokowo jak zawodowa maszynistka ;)
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Skrypty

Post autor: Magni »

Ech... ale punkty zbiera się za coś czego nie wolno, a te głupie bindy zawsze były dozwolone. Chodź ja używam tylko prostych aliasów do zasłaniania typu zao - zaslon ogra i wolałbym żeby każdy używał tylko takich "skryptów xD", to niesprawiedliwie jest karać kogoś za coś co inni robią dzień w dzień, każdy o tym wie, nikt nigdy tego nie zabraniał i nigdzie nie jest napisane że nie wolno.

To tyle na ten temat z mojej strony:P
ODPOWIEDZ