Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gospo
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2010 11:01
Lokalizacja: Prypeć

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gospo »

Mam postać od 11 godzin.Raz ta komenda mi zadziałała,ale źle znowu wpisałem odmiane,i od pół godziny ciągle wpisuje popraw odmiane. :/
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

To zglos blad w postaci/elementarzu.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Może poprawić odmianę można raz? Albo raz na jakiś czas? Sprawdź ktoś seciem jakimś ;-)

Btw. to trzeba być jednak mózgiem, żeby dwa razy (przy tworzeniu postaci i potem przy poprawianiu) wpisać niepoprawne dane, szczególnie kiedy wymaga to potwierdzenia...
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Enefghar »

umrzyj
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Edgihi
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2010 10:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edgihi »

Skad bede wiedzial, ze osiagnalem ten prog qexpa? Czy bedzie to brak przyrostu qexpa, moze przyrost expa bojowego a moze zostane o tym poinformowany w inny sposob??
Iverheim
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2009 22:06

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iverheim »

Edgihi - nie grozi Ci osiagniecie mitycznego progu qexpa ;)
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Nie będziesz wiedział i nie zostaniesz o tym w żaden sposób poinformowany.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Tal
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2010 17:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tal »

Cześć!

Nie chce mi się innych forumów szukać, bo co ja się będę, ale mam nadzieję, że mi pomożecie! Sprawa wygląda tak - mam fajny, duży monitor (samsung, NIEISTOTNE) i od kiedy go zacząłem używać, z całą tą kosmiczną rozdzielczością i w ogóle, począł mi się sypać mój przeklawy Mithryl i kolejne linijki pojawiają się z jakimiś widocznymi, drażniącymi, pewnie 0,5 sekundowymi opóźnieniami. I jeszcze coś tam miga, jak się pojawiają.

PEWNIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWĘ, ŻE TAK SIĘ GRAĆ NIE DA

Jeżeli ktoś ma pomysł, jak się tego pozbyć albo co zrobić, żeby wszystko chodziło tip-top, to będę wdzięczny, bo jednak raz na miesiąc lubię się zalogować i coś tam zaszaleć w internecie. No i wiecie, Mithryla się nie wyrzeknę - mam skrypty od kumpli i w jakieś zmudy się na bawił, bo ja się na tym nie znam, he-he.

Fajne forum w ogóle, trochę takie fantasy za bardzo, ale spoko.

Serdeczne Pozdro!
Aler
Posty: 26
Rejestracja: 02 sty 2010 03:22
Lokalizacja: gostyń/wrocław

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aler »

witam panowie

mam pewnien klopot albowiem wszedlem do Karak Kardin i nie moge sie z tamtad wysostac. w gorach kranca swiata (wychodzac przez most) kierunkow nie widze i poruszac sie ciezko (do tego co chile gine), przez wyjscie polnocne chodze na slepo i nie moge znalesc wyjscia na srebrny szlak.

moze ktos pomoc
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Na polnoc to sie nie polecam pchac, bo jedyne co spotkasz po drodze (jak mozna wywnioskowac chocby z mapy Wakahiko), to na samym koncu szlaku pustkowia chaosu.

Na poludnie za to jak najbardziej. Jednak co do trudnosci, to jest pare czynnikow:
1)Moze byc zima i moga byc sniezyce
2)Moga byc mgly albo burze
3)Moze byc noc
To czynniki, ktore sprawiaja, ze nie widzisz wyjsc.

Co do samej mozliwosci przejscia, moglo sie zdarzyc, ze zeszla lawina. Mogla tez zejsc bardzo niefortunnie na wszystkich (nie pamietam, ale chyba trzech) wyjsciach. Wtedy musisz czekac az ktos cie odkopie, albo apokalipsa przejdzie czy jakos tak to bylo ;)

edit: Przez ktosia odkopujacego mam na mysli panow z KGKS!
Zablokowany