Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Forum wieści z Arkadii.
Apolios
Posty: 84
Rejestracja: 22 gru 2017 00:38

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Apolios »

Zetu pisze: 20 lut 2019 19:57 rozwin watek ukrywajek :D
sprawdzales w warunkach bojowych gracz vs gracz? :>
Tak, a ty grałeś kiedyś ukrywajką, szczególnie po reformach? Co jest przegięte niby w ukrywajkach, że stawiasz je w jednym szeregu z ogrami?
Czytałem tutaj już opinie o 5 sekundowym zaskoku ukrywajek spod palców doświadczonych graczy, ciekaw jestem co wymyślisz innego;)
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Zetu »

a juz poprawili trakty w isthar ? :>
Apolios
Posty: 84
Rejestracja: 22 gru 2017 00:38

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Apolios »

Zetu pisze: 20 lut 2019 22:10 a juz poprawili trakty w isthar ? :>
nie wiem, nie gram w ishtar, to jak tam, co jest przegiete w tych ukrywajkach?
Maggio
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2018 07:52

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Maggio »

Ukrywajki sa w chuj przegiete, dobrze ze chociaz nie moga sie nigdzie ukryc.

A co do elitarnych umow to beton trzeba skruszyc a nie wzmocnic.

Po co wogole takie pierdoly pisac na forum Ataman? Nie lepiej orka zabic czy co?
Ataman
Posty: 13
Rejestracja: 31 paź 2013 17:08

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Ataman »

W odpowiedzi niektorym, tamat nie ma ani nie mial na celu pisania o tym zeby cos komus zabrac, ze ktos inny ma lepiej. Chodzi tutaj o pomysly wzgledem arkadii, jak np. ktos napisal o expie dla tych ktorzy nie lubia bic mobkow jako odnowialnym po jakims czasie systemie zadan. Urozmaiceniach jak wzmianka o aktywnosci MG (moze nowych MG tylko od tego) w samej grze, kreujac po niekad wlasna akcja reakcje graczy vide wycieczka smoka chaosu do Nuln i obrona przed nim mieszkancow/ okolicznych gildii. Najwazniejsze jednak punkty jako i wszystkie pytania czy pomysly dotycza kontaktu wlasnie z MG. Aby wiedziec czego mozna oczekiwac, co jest mozliwe a co nie. Ale z drugiej strony dyskusja nie zostala podjeta. Choc widac jakies zmiany, to milo byloby gdyby gracze mieli wplyw (zdanie brane pod uwage) w kwestii kreowania swiata.

Reklamujac Arkadie, ktora jest wspaniale rozwinieta i bardzo bogata w opisy, poziom grywalnosci i rozwoju postaci, mozna od razu zauwazyc brak ogolnego kontaktu pomiedzy mistrzami gry a graczami, przez co i niektore osoby nawet po latach odchodza a innym nie pomaga to wrocic ani namawiac na gre. Bo najlepsza reklama jest zapal i zadowolenie graczy.
Awatar użytkownika
Bromil
Posty: 11
Rejestracja: 14 paź 2018 18:22

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Bromil »

Jezeli chodzi o reklame po glowie mi chodzi https://www.youtube.com/user/baniak83 ten czlowiek, ktorego poczynania sledze od jakiegos czasu. Ma duza ogladalnosc , prowadzi swietny kanal na YT, jesli sa tutaj osoby mocne w dyplomacji mozna zawsze napisac i zapytac czy nie zaintersowal by sie arka zeby cos o niej opowiedziec.
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Enefghar »

Jak chcecie, to skonstruujcie email do Baniaka i podeslijcie na PW. Przekaze go swoimi sciezkami tak zeby napewno dotarl.
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Gritta »

Też myślałam o Baniaku. Na filmik na bym nie liczyła, ale jakby chcoiaż jakiś post na FB rzucił, to by było całkiem spoko. Enefghar, jak możesz to daj znać, jakie masz kanały dojścia, bo ja jakiśtam też mam i może okaże się lepszy. Mogę też zagadać do znajomego jutjubującego MG (o tego), może nie ma tak dużej publiczności, ale nawet jakby 10 osób wpadło, to robi to arkadii przecież dużą różnicę.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Vonir
Posty: 57
Rejestracja: 25 lis 2017 01:39

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Vonir »

Pomysł z Youtuberami jako trendsetterami jest mega. Przecież to autorytety naszej epoki.

Można też pomyśleć o jakimś poście na facebooku, który moglibyśmy zamieszczać na różnych fanpagach.
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Zmiany/Reklama/Arkadia 2019

Post autor: Enefghar »

Gritta pisze: 11 mar 2019 09:31 Też myślałam o Baniaku. Na filmik na bym nie liczyła, ale jakby chcoiaż jakiś post na FB rzucił, to by było całkiem spoko. Enefghar, jak możesz to daj znać, jakie masz kanały dojścia, bo ja jakiśtam też mam i może okaże się lepszy.
No ja mam "dojscie" przez Kyca, jesli masz jakies bardziej bezposrednie to korzystajmy.
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
ODPOWIEDZ