Podziękowania dla graczy

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Airhil »

Dziękuję wszystkim udzielającym się i podsłuchującym z Discorda. Aż chce się grać z takimi ludźmi ❤
Deidre
Posty: 22
Rejestracja: 14 lis 2017 06:56

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Deidre »

Dziekuje (my) wszystkim, ktorzy znalezli czas i checi, by umilic skromna uroczystosc swoim towarzystwem. Szczegolne podziekowania dla rekordzisty w toastach :)

Re up: Dziekuje, ze tam siedzicie. Nie wracajcie. :D
Awatar użytkownika
Herin
Posty: 70
Rejestracja: 22 sty 2010 00:25

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Herin »

Zajrzałem po długiej nieobecności, i tak w sumie po przeczytaniu Wiesci z okazji 20-lecia mam chęć za coś podziękować. Chciałbym się najpierw podzielić taka małą anegdotką. Niedawno po wielu latach (konkretnie dziewięciu) zachciało mi się zagrać w Diablo 2 (tak tak to D2 o które na początku wieku na forum Arkadii były takie namiętne kłótnie, a teraz obie gry są szacownymi staruszkami, których żywotność zaskoczyła samych twórców:)))
Na D2 spotkałem trochę starych graczy, którzy też wracali po latach i jeden z nich, którego ratowałem itemami by nie latał na goło, po zobaczeniu kolejnej z moich postaci zadał mi takie pytanie:
- Dlaczego wszystkie twoje postacie nazywają się tak fajnie, a u mnie na jedno kopyto w stylu Black_wizard etc?

Wtedy w sumie dotarło do mnie w pełni, jak mocno w człowieku nawet po dwudziestu latach siedzi piętno arkadyjczyka:))). Przez te lata trochę się tych gier przewinęło, ale w żadnej z nich nigdy nie założyłem postaci o nazwie XStefan_master czy coś w tym stylu. Zawsze musi być zgodne z regulaminem Arkadii i czasem zabierało mi dobrą godzinę i więcej zanim zdecydowałem się na powołanie postaci o wybranym imieniu lol.

Z tego miejsca dziękuję wizom (byłym i obecnym) i graczom (byłym i obecnym;)) Arkadii, że to "arkadyjskie skrzywienie" jest wciąż ze mną. Może jeszcze kiedyś się zobaczymy na szlaku.
Pozdrówka.
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Chivasso »

Witam,

Chciałbym podziękować tym, którzy pomogli mi w pierwszych godzinach gry odtworzoną postacią: pewnemu krasnoludowi, który przypomniał mi droge przez Góry Czarne i pewnemu elfowi, który dał mi tak po porstu mitrylową monetę. A potem zrobił coś, za co dziękuję podwójnie: obiecał drugą, jeśli zaciekawi go moja historia. (Zaciekawiła). W tym momencie upewniłem się, że po 12 latach wróciłem do tego samego porządnego RPGa, na którym zaczynałem w 1999 roku.

Pozdrawiam,
Chivasso, niezrzeszony kupiec z Temerii
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Awatar użytkownika
Egvene
Posty: 103
Rejestracja: 23 kwie 2015 18:41

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Egvene »

Wszystkim sluchaczom i opowiadaczom wielkie dzieki za dzisiejszy wieczor! <3
Pietrov
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2017 23:11

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Pietrov »

Wszystkim mc za fajne walki
Tahira
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2017 20:29

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Tahira »

Egvene pisze:Wszystkim sluchaczom i opowiadaczom wielkie dzieki za dzisiejszy wieczor! <3
Ale, że wódki nikt nie chcial.. sama pędziłam.

Dziękuje również :)
"Żeby więcej expić, musisz więcej expić!"
"Ataman klaszcze w rytm wpierdolu."
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Ravald »

Tahira pisze:
Egvene pisze:Wszystkim sluchaczom i opowiadaczom wielkie dzieki za dzisiejszy wieczor! <3
Ale, że wódki nikt nie chcial.. sama pędziłam.

Dziękuje również :)
Pedzenie po wodke to nie to samo :P

Ja rowniez wszystkim, wiecej takich wieczorow!
Awatar użytkownika
Lus
Posty: 45
Rejestracja: 17 wrz 2017 20:34
Lokalizacja: Varahia

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Lus »

Dziękuję srogiej ekpie za dzisiejsze nocne poszukiwania smoka, beztroską popijawę i nowe pokrętne znajomości. :D Jest 4 nad ranem, a ja mam banan na twarzy, od ucha do ucha. Do zobaczenia przy następnej przygodzie! Jarrr!
Awatar użytkownika
Rukhar
Posty: 85
Rejestracja: 16 gru 2016 16:23

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Rukhar »

Dziękuję moim ulubionym przeciwniczkom za walki. <3

Kod: Zaznacz cały

ob siebie
Jestes turem, znanym jako:
Ob_205914, tur.
Jestes w swietnej kondycji.
ODPOWIEDZ