Podziękowania dla graczy

Forum wieści z Arkadii.
Virriel
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2017 23:35

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Virriel »

Za zabawe w króla i dzień z jego życia jak i doradcy, rewolucjonistki próbującej zostać królową i "gawiedzi" wszelakiej, która przypadkowo się napatoczyła ;) Jak i za późniejszą konwersację pewnej osobie :) Aż szkoda, iż takie sytuacje tak rzadko mają miejsce.

Dzięki ;)
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Ilane »

Prawdziwym Wojownikom i Wojowniczkom Komanda Scoia'tael, dziękuję.

Cześć.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Derdhang »

Ja tez, podziekuje nieprawdziwym wojownikom i wojowniczkom SC (nie ma to jak pewien gnom zamiast starac sie pozyskac nowe sily, szuka pretekstu by moc atakowac "starsze rasy" ;) ).
Dziekuje tez nieprawdziwym powladnym krolowej Maeve, za probe utopienia zoltka w bagnie dla zabawy, obrazanie go i probe ponizania, jako probe rekrutacji do ich gildii.
Dziekuje innym malo ciekawym osobnikom ktorzy staraja sie tak zalatwic sprawe, by ulatwic "systemowi" zabicie postaci poczatkujacych graczy (szczegolnie pewnej ogrzycy starajacej sie blokowac droge ucieczki na mocnych NPCach dla zoltka )
Dziekuje wszystkim, ktorych patologiczne zachowania nadal istnieja w tej grze, bez Was, arka nie byla by taka sama.
他に方法はありません
Fay
Posty: 10
Rejestracja: 15 sie 2017 15:38

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Fay »

Dziękuje Rotizo za ogromną przysługę dla mojej postaci, nie zapomnę tego! Nie wiem co się stało i dlaczego tak nagle zniknąłeś/odszedłeś ale złamałeś mojej Fay serce ;) :cry: Mam nadzieję, że to tylko jakieś przejściowe problemy i wrócisz, może w innym wcieleniu.
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Vidris »

Soelowi. Za wspaniałe targowanie się. <3
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Rotizo
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2017 13:26

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Rotizo »

Trochę to trwało, ale udało się odkręcić konsekwencje niedomówień. Dziękuję Fay, że wnosi nową jakość w interakcje mojej postaci. Nie odszedłbym bez pożegnania...
Awatar użytkownika
Raenn
Posty: 97
Rejestracja: 01 sty 2016 16:27
Lokalizacja: Kraków/Toruń

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Raenn »

Dziękuję wszystkim, z którymi dzisiaj udało mi się poerpegować, i tym, którzy juź moją postać dobrze znają i tym, którzy ją dopiero poznają. Dawno już nie miałam okazji do takiej dawki rolpleja jednego dnia. I temu, który mnie dzielnie motywuje do expa też ślicznie dziękuję (kiedyś dotrzymam słowa, zobaczysz!). Arkadia to niekończące się życiowe wybory :lol:
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Vidris »

Osobie, która pisała manufakturę na Baccali posyłam zarówno wdzięczne uśmiechy jak i kilka spojrzeń spod byka. Różne rzeczy wyczyniałam z tą szarfa przywołującą obsługę, ale żeby ją szarpnąć - ktoś musiał mi podpowiedzieć A za moją cudną schiavonę:
https://i.pinimg.com/originals/5b/76/dd ... 816622.jpg
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017 15:06 przez Vidris, łącznie zmieniany 1 raz.
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Terenes »

Vidris pisze:Osobie, która pisała manufakturę na Baccali posyłam zarówno wdzięczne uśmiechy jak i kilka spojrzeń spod byka. Różna rzeczy wyczyniałam z tą szarfa przywołującą obsługę, ale żeby ją szarpnąć - ktoś musiał mi podpowiedzieć A za moją cudną schiavonę:
https://i.pinimg.com/originals/5b/76/dd ... 816622.jpg
Ale dlaczego uwazasz ze to gracz?
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Vidris »

Terenes pisze:
Vidris pisze:Osobie, która pisała manufakturę na Baccali posyłam zarówno wdzięczne uśmiechy jak i kilka spojrzeń spod byka. Różna rzeczy wyczyniałam z tą szarfa przywołującą obsługę, ale żeby ją szarpnąć - ktoś musiał mi podpowiedzieć A za moją cudną schiavonę:
https://i.pinimg.com/originals/5b/76/dd ... 816622.jpg
Ale dlaczego uwazasz ze to gracz?
Ale... Dlaczego uważasz, że uważam, że to gracz? Mogę się mylić, ale Wizowie to też osoby (chyba).

Po krótkiej chwili: właściwie to autorami większości opisów z tego co się orientuję są właśnie gracze, więc teraz faktycznie skłaniam się ku temu.
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
ODPOWIEDZ