Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Rozwój postaci

Post autor: Cochis »

W każdej drużynie powinien być legion i straznik.
Jeśli nie umiesz sie zdecydować to sprawdz sklad swojej druzyny, moze to ci pomoze.
Ja osobiscie stawiałbym na legiona. Oprócz wspomnianych wcześniej zalet jest jeszcze coś co nie wynika wprost.
Czasem sie zdarza, ze pojawiaja sie niespodzanki (niespodziewane pojawienie sie wroga), poniewaz wchodzisz na lokacje piewszy zazwyczaj w ciebie pojdzie pierwsze uderzenie. Legion ma wysoko tarcze ktora jest najlepszym z mozliwych defow to ci daje chwile na zastanowienie sie i podjecie decyzji. Te 1-3 rundy to duzy handicap. Przynajmniej dla prowadzacych nieco slabszych. A że sam jestem taki to go sobie bardzo cenie :)
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Golvan
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2017 16:26

Re: Rozwój postaci

Post autor: Golvan »

Mam pytanie o speca. A właściwie jego brak. Zawód kupiony, um opłacony, nic wyjątkowego w walce nie zaobserwowane.
Owszem, trafiają się ciosy 'ładniej' opisane, zalezne od trzymanej broni, ale nie zauważyłem ani jednego, którego bym nie miał przed kupieniem zawodu.
Mam z moim 'ledwo' za małą szansę na jego wystąpienie? Wygląda jak zwykły cios? Coś się zepsuło? O czymś jeszcze nie wiem?

Edit. literówka
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Rozwój postaci

Post autor: Galard »

Sprawdź opcje. Czy cios specjalny jest włączony. "opcje cios +", musi być.
Golvan
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2017 16:26

Re: Rozwój postaci

Post autor: Golvan »

Sprawdziłem. A nawet sięgnąłem po starą zasadę - wyłączyłem i włączyłem jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Rozwój postaci

Post autor: Galard »

Doczytałem, że masz dopiero na ledwo cios specjalny. Może byc jeszcze nie widać efektu.

Edit.
Golvan
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2017 16:26

Re: Rozwój postaci

Post autor: Golvan »

Rozumiem, dzięki. Będę monitorował jak dostanę treningi.
Awatar użytkownika
Constantin
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2017 01:28

Re: Rozwój postaci

Post autor: Constantin »

Spec zawodu jest od razu po rozpoczeciu treningow u trenera. Zamienia on wtedy speca ktorego kazdy bez zawodu ma, chodz o to "Wykorzystujac dogodny moment x wyprowadza celne pchniecie x w x, powaznie raniac go w x.", no chyba, ze wziales mysliwego, wtedy ten spec nie ulegnie zmianie.
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ethian »

spec odpali sie losowo wylacznie jak dzierzysz bron ktora trenujesz w zawodzie. Np. jesi trenujesz korsarza i wybrales miecze to spec odpali sie wylacznie jak bedziesz uzywac mieczy.

Moze byc tak ze nie odpali sie podczas jednej walki (random) ale po 2-3 mobach powinien ci sie odpalic.
Golvan
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2017 16:26

Re: Rozwój postaci

Post autor: Golvan »

Napewno stosuję wybraną broń. Lada chwila nowe treningi, przeanalizuję logi czy coś się zmieniło.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozwój postaci

Post autor: Werbat »

A jaki to zawód? To Ci podrzucę patterna, którego należy szukać.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ