Komentarze do logów.

Forum Logi i Opowieści.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Numeron »

@Aiathel: Mnie najbardziej zastanawia to:

Kod: Zaznacz cały

Wykorzystujac dogodna sytuacje rzucasz sie na Ysar, pragnac pchnac go zdobionym dlugim lewakiem, jednak twoj nieskoordynowany ruch nie jest w stanie nikogo zaskoczyc.
O ile dobrze kojarze, Ysar to kobitka, wiec nie powinno byc pchnac JA? :D

@Egvene: Tak, takich osobnikow jak ten elf byly juz setki, jest to nieodlaczny element tej gry, nie jest ani pierwszym, ani ostatnim. :D
A w przeciwnienstwie do tegoz elfa, literowke da sie zmienic i poprawic!!!
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016 10:35 przez Numeron, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Egvene
Posty: 103
Rejestracja: 23 kwie 2015 18:41

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Egvene »

Numeron pisze:@Aiathel: Mnie najbardziej zastanawia to:

Kod: Zaznacz cały

Wykorzystujac dogodna sytuacje rzucasz sie na Ysar, pragnac pchnac go zdobionym dlugim lewakiem, jednak twoj nieskoordynowany ruch nie jest w stanie nikogo zaskoczyc.
O ile dobrze kojarze, Ysar to kobitka, wiec nie powinno byc pchnac JA? :D
Poważnie? To? NAJBARDZIEJ?
Ysar

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Ysar »

To jest poziom abstrakcji, którego nie doświadczyłam przez dobre 10 lat kontaktów z mudami. Cała sytuacja wystarczająco obrzydliwa i podchodzi pod mg. Tyle.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Molu »

Zgadzam się z Ysar. Zgłosiłbym do MG i narta.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Bonkil
Posty: 16
Rejestracja: 01 kwie 2015 23:37

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Bonkil »

Mnie najbardziej przypadla do gustu czesc, w ktorej nie odpowiadasz atakiem na elfie obelgi, tylko z konsekwencja pkowego ciolka bijesz dalej kobiete. :mrgreen:
Kelebor
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2012 20:33

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Kelebor »

Czemu mialby odpowiadac? Przeciez to sa obelgi gracza, a nie elfa.
"Siedzacy na twoim lewym ramieniu miniaturowy leczwciazgrozny smok pochyla glowe i rozklada lekko skrzydla, przyjmujac bojowa postawe." - PA 2015
Awatar użytkownika
Aiathel
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015 01:56

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Aiathel »

Bonkil pisze:Mnie najbardziej przypadla do gustu czesc, w ktorej nie odpowiadasz atakiem na elfie obelgi, tylko z konsekwencja pkowego ciolka bijesz dalej kobiete. :mrgreen:
Az tak dobrze znasz moja postac, ze sie wypowiadasz? Pomysl zanim zaczniesz porownywac kogos do pkowego ciolka.
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Terum »

Przeczytałem i ręce mi opadły. Szkoda mi w tej całej sytuacji zarówno Ysar jak i Aiathela. Bo w mojej ocenie ta sytuacja popsuła im przyjemność z odbywanego pojedynku. Co do elfa to ... szkoda słów.
Awatar użytkownika
Vicentil
Posty: 89
Rejestracja: 22 sty 2016 14:55

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Vicentil »

Mialem podobna sytuacje z tym osobnikiem. Z pewna wyniosla elfka spotkalismy go w swiatyni. Eflka, nadal odgrywajac postac, probowala go troche nastraszyc (zeby wreszcie zaczal choc troche trzymac sie konwencji). Elf zaczal sugerowac, zebysmy "wyluzowali", "przestali sie spinac" i ogolnie "zluzowali, bo to tylko zabawa" ;)
Awatar użytkownika
Aiathel
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015 01:56

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Aiathel »

Sarvenie, nie wiem kompletnie o czym piszesz. Jak masz jakies inne logi, to sie podziel. Nikomu sie nie "skarzylem", chcialem Cie jedynie wysmiac publicznie bo Twoja gra byla naprawde zalosna. Generalnie nie chcialem sprawy zglaszac bo myslalem, ze lincz wystarczy, ale Twoj przesliczny list na arce przekonal mnie jednak do zgloszenia calej sprawy.
ODPOWIEDZ