Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Wesprzyj aiwazza

Chcialem tez poplakac nad wizami, ktorzy chyba specjalnie robia na zlosc graczom, inaczej piszac, gratuluje kolejnej zmiany. Zmiana blokowania + lagi arkowe zachecaja kurewsko do grania.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafgart »

Jaka zmiane w blokowaniu?
Nadia

Re: Płacze na magów

Post autor: Nadia »

Płacz na emocje dla zielarzy!

edit:
@Thork: emocje są napisane/zgłoszone na arce, dodatkowe wrzucone do odpowiedniego tematu.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2014 14:35 przez Nadia, łącznie zmieniany 1 raz.
Thork
Posty: 55
Rejestracja: 18 sty 2010 00:34

Re: Płacze na magów

Post autor: Thork »

Było to wałkowane w odpowiednim temacie - napisz dobre emocje, to znajdzie się ktoś do zakodowania.

@Nadia - wiem, bo już kiedyś je czytałem i w moim odczuciu są średnio/słabe.
Większość opisów z tamtego tematu bardziej by pasowała do leśnego kręgu lub obieżyświata.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2014 14:46 przez Thork, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

Blokowanie to w sumie jedyna opcja żeby kogoś sfragować. Nie podoba się? Wychodź zanim Cię zablokują -_-

Ja domagam się dodania świni pocztowej do zwierzątek. Albo chociaż kota! :(
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Płacze na magów

Post autor: Maylinne »

W odpowiednim temacie od paru lat wisi mnóstwo propozycji emocji. Przyłączam się do płaczoprośby o ich (części) zakodowanie.


A co do rzekomych zmian w blokowaniu to przecież powszechnie wiadomo, że zawsze kiedy jakaś sytuacja skończy się inaczej niż ostatnio (to znaczy na przykład enpec potnie kogoś do ciężko zamiast do złej), to musi być to wynikiem zmian. Nie ma żadnego randoma i żadnej mafii.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Płacze na magów

Post autor: Duruk »

Loptak pisze:Ja domagam się dodania świni pocztowej do zwierzątek. Albo chociaż kota! :(
kozicy? ;)
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Płacze na magów

Post autor: Asandra »

Rafgart pisze:Podstawowe gatunki zwierzat sa juz (powiedzmy...) gotowe, wiec, jesli ktos ma pomysl, to mozna zglaszac inne propozycje. Musza jednak spelniac one kilka warunkow:
- zwierze jest noszone przez gracza, musi miec odpowiedni rozmiar, by siedzialo mu na ramieniu
- zwierze jest oswajalne, musi wiec byc dostatecznie inteligentne
- nie interesuje nas dodawanie wszystkich mozliwych gatunkow ptakow i gryzoni, raczej cos co bedzie egzotyczne, ciekawe i byc moze unikalne
- zwierze nie musi byc zdolne do noszenia poczty, moze dawac inne bonusy (lub tylko wklad erpegowy)
- oczywiscie najmilej widziane sa pelne projekty (opisy + emocje + gdzie mozna zdobyc)
- jesli ktos czuje, ze jego pomysl jest kontrowersyjny, niech najpierw zapyta
W zasadzie, uczciwie ujmując, to pomijając wyróżniony punkt świnia, czy od biedy kozica pasuje do wszystkich punktów. Powodzenia i chcę Was widzieć z wymienioną na ramieniu. ;)
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Zadziwiajaco czesto wychodza te bloki teraz. Nie chce mi sie wierzyc, ze nie bylo zmian. Fanatykiem zablokowalem goscia o 2 poziomy wyzej. Wiadomo, Bog random czuwa, ale moze bez przesadyzmu? Do tego akcja z avenilem + wczorajsza.
Hesp
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2009 00:01

Re: Płacze na magów

Post autor: Hesp »

Dhorw pisze:Zadziwiajaco czesto wychodza te bloki teraz. Nie chce mi sie wierzyc, ze nie bylo zmian. Fanatykiem zablokowalem goscia o 2 poziomy wyzej. Wiadomo, Bog random czuwa, ale moze bez przesadyzmu? Do tego akcja z avenilem + wczorajsza.
Nie znasz sie i marudzisz. PZDR.
Zablokowany