Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Alderic
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2011 19:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Alderic »

PODOBNO jedna z nich zwiększa maksimum a druga tempo regeneracji.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Ostatnio zauważyłem dziwną rzecz - z jednego gremlina mogę wyciąć mięso z innego nie, jeden lis ma skórę ( choć nie jestem w stanie jej wyciąć) inny nie posiada takowej w ogóle (!?) , co na to wpływa?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Random.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Jednak czy zwierzęta bez skóry i mięsa to nie jakiś absurd. Gra ma być realistyczna podobno, jaki sens ma random w takiej kwestii jak skóry. Przecież to śmieszne.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Moze poprostu podczas walki, niektore czesci zostaja tak uszkodzone, ze z ciala nie mozna juz tego zebrac? :-) Gdzie tutaj jakis absurd?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ravald »

Hunrim pisze:Jednak czy zwierzęta bez skóry i mięsa to nie jakiś absurd. Gra ma być realistyczna podobno, jaki sens ma random w takiej kwestii jak skóry. Przecież to śmieszne.
Chcesz realistycznie zdjemowac skore ze zwierzaka, ktorego wlasnie zaszlachtowales toporem/mieczem po kilkunastu rundach walki? ;D
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Na pewno byłoby to bardziej realne niż absurdalne zwierzaki bez futra i mięsa.
Awatar użytkownika
Asztarte
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2009 06:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Asztarte »

@hunrim spekuluje, ze to kwestia uma.
A random.. to tak samo jak nie z kazdego ciala mozesz wyciac oczy i uszy. To, ze nie mozesz, nie znaczy ze ich nie ma. "To nie jest realne" nie jest argumentem.
Harac o Arkadii:: i w sumie jest pewien problem z takimi grami ... ludzie wkreceni tak jak ty
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Hunrim pisze:Jednak czy zwierzęta bez skóry i mięsa to nie jakiś absurd. Gra ma być realistyczna podobno
Zaiste - powiedział Werbat wkładając do plecaka cztery halabardy i zbroję płytową.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zarbur
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011 16:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zarbur »

Witam serdecznie

W Arkę pocinałem jakieś hmmm 8 lat temu? Widzę, że wiele się zmieniło. Część zmian wyczytałem na www i forum (zawody, stowarzyszenia) ale kilka rzeczy nie daje mi jeszcze spokoju, w związku z czym mam kilka pytań:

1. Zmiana expie zadaniowym/bitewnym. Nie ma bruta? Ale mam nadzieje, ze nadal nie traci się expa questowego po zgonie?

2. Czy jest limit expa questowego jak kiedyś? (aby nie było takich debilizmów jak MC szukający młota Sigmara albo Scoia pomagający NPC - ludziom)

3. Nowe ustawienia cech w medytacji, ustawiłem sile 3x i wytrzymałość 3x pozostałe jako nieważne jaki to odpowiednik w procentowym starym systemie?
Zablokowany