Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Trzeba stworzyć konto i się na nie zalogować. Potem można edytować te artykuły, które nie są odpowiednio zabezpieczone (czyli praktycznie niemalże wszystkie). Sama edycja wiki jest prostym kodem, wystarczy poobserwować parę istniejących tematów aby się tego nauczyć, albo przyjdzie to samo z czasem i użytkowaniem.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Dhoogrin
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2010 23:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhoogrin »

Morholt pisze:Glupie pytanie moze, ale jak to sie robi? Jak edytowac artykuly na arkadiawiki? Trzeba stworzyc konto i sie zalogowac czy jak.
Warto zajrzeć tutaj:
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Ar ... tron%C4%99
Wenck
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2011 10:46
Lokalizacja: Lublin

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Wenck »

Witam. Czy na mokradłach pomiędzy Oxenfurtem a Pianą można się utopić?
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Jak najbardziej, choc trzeba sie postarac mocno.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

czy po ostatniej apokalipsie zmienił się sposób prezentowania tatuaży?

Wcześniej, moja postać posiadając tatuaże na każdej części ciała mimo założonych zbroi i ubrań w longu miała zawsze opis zaczynający się od "Rozliczne tatuaże pokrywają całe Twoje ciało..."

Teraz (zauważyłem przed chwilą) po założeniu zbroi/ubrania jest jedynie opis tatuażu nie zasłoniętego...

Czy tak miało być?
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Noah »

Arvak pisze:czy po ostatniej apokalipsie zmienił się sposób prezentowania tatuaży?

Wcześniej, moja postać posiadając tatuaże na każdej części ciała mimo założonych zbroi i ubrań w longu miała zawsze opis zaczynający się od "Rozliczne tatuaże pokrywają całe Twoje ciało..."

Teraz (zauważyłem przed chwilą) po założeniu zbroi/ubrania jest jedynie opis tatuażu nie zasłoniętego...

Czy tak miało być?
To chyba logiczne, że tak powinno być.
How do I reach these kids?
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Tak się zastanawiam - czy naprawianie zbroi i broni, jakoś ją hartuje? Często mam tak, że świeży towar od kowala potrafi nagle pęknąć z dobrego stanu, a wielokrotnie naprawiana i już nienaprawialna zbroja, która jest gotowa się rozpaść w każdej chwili czy broń, która może pęknąć , trzymają się godzinami.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Blob »

Róznie to bywa zdarzyl mi sie swiezy sprzet od kowala ktory padl po 2 ciosach jak i taki nie do zajechania juz nie naprawialny z ostatniego.
Ogolnie nie udalo mi sie zauwazyc takiej zaleznosci raczej rzadzi tym bog Arkadii RANDOM.
Awatar użytkownika
Dwinrim
Posty: 14
Rejestracja: 20 mar 2011 14:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dwinrim »

Chciałbym się dowiedzieć w jakim tempie rośnie broda przy pochodzeniu mahakamskim. Czy to jest też objęte limitem 5h na tydzień?
Nima gorszyj bestyi na świcie, niżli uzbrojona krasnoludzka baba w pełnym galopie.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Rosnie tygodniowo. Choc "limit 5h" na tydzien to dosc mylace pojecie. Raczej min. 5h/tydz, zeby zaliczyc staz.

Zorrid - Witamy w swiecie RNG. Bez prowadzenia statystyk na probce setek, czy tysiecy powtorzonych zdarzen, cokolwiek Ci sie "wydaje" nt. mechaniki... well, po prostu Ci sie wydaje.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Zablokowany