Cenzura na forum

Forum wieści z Arkadii.
Uba
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2017 01:28

Cenzura na forum

Post autor: Uba »

Z góry zaznaczam, że post ten nie jest wycieczką osobistą, w żaden sposób nie łamie regulaminu i nikogo nie chcę nim skrzywdzić. Wręcz przeciwnie. Na wątrobie leży mi tylko dobro całej naszej gromadki.

Większośc z aktywnych graczy to ludzie mocno dorośli, którzy na Arkadii spędzili często-gęsto po kilkanaście lat. Słowem, tworzyli tę grę. Dlaczego traktuje się ich jak zwykłych spamerów? Gdy tylko ktoś wyrazi dezaprobatę dla poczynań administracji, temat jest albo kasowany, albo zamykany. Nie lepiej byłoby zwyczajnie wyjaśnić sprawę i odpowiedzieć na zadane pytania? Każdy by na tym skorzystał, zwłaszcza że obecnie mało kto pojmuje panujące zasady.

Naprawdę nie rozumiem dlaczego na prośbę o interpretację regulaminu, słyszymy coś w stylu: "Zażalenia na moją pracę można kierować na arkadia@arkadia.rpg.pl". Osobiście nie mam zamiaru się na nikogo skarżyć, chcę po prostu wiedzieć co wolno, a co nie.

Apeluję do moderatorów forum o opamiętanie się, bo zwyczajnie szkoda niszczyć coś, co jest wynikiem pracy setek wolontariuszy i dzielnie trwa od ponad 20 lat.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Cenzura na forum

Post autor: Tercoral »

Ja bylem u fryzjera
Tęczowe serce... :oops:
Ilmarin
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2016 00:00

Re: Cenzura na forum

Post autor: Ilmarin »

Ktoś stworzył wątek odnośnie regulaminu. Zadałem tam pytanie, kto odpowiada za rzeczy, które dzieją się na mudzie. Mam na myśli takie informacje: http://www.krs-online.com.pl/cd-projekt ... 91978.html . Temat został zamknięty, a pytanie usunięte. Moim zdaniem pytanie było ważne i umieszczone we właściwym temacie.

Nie chcę spamować zakładając kolejny temat, a nie przypominam sobie, żeby takie pytanie kiedykolwiek się pojawiło. Takie informacje powinny też być raczej ogólnodostępne, a nie wyłącznie dla zainteresowanych, którzy wyślą maila.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Cenzura na forum

Post autor: Rafgart »

Jesli ktos ma uwagi do pracy druzyny MG lub moderacji na forum, to prosze pisac na adres pocztowy AoW lub najlepiej wprost do Yarrida, keepera Arkadii.
Tu dyskusji prowadzic nie bedziemy, w szczegolnosci z osobami, ktore wypowiedzialy sie w tym temacie.
Zablokowany