Kasacja Thrangorna

Forum wieści z Arkadii.
Tulacz
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2009 08:50

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Tulacz »

Wszystko wynika z tego, że czarodzieje nie piją z graczami na zlotach. Nie szanujemy się wzajemnie i budujemy przepastną antypatię. Po co się do diabła nienawidzić. Można przecież ostrzegać, dawać szansę, karać łagodnie i dopiero niereformowalnych recydywistów kasować. Nikt nie będzie miał wtedy za złe, może poza samymi denatami. Czarodzieje też kiedyś byli graczami. Ale chyba o tym zapomnieli.
Dhopen

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Dhopen »

Tak sobie czytam te wypowiedzi i stwierdzam ze takie dramaty dodaja mimo wszystko uroku grze :twisted: ale do rzeczy gram juz ponad rok a nigdy tej postaci nie widzialem uważam ze problem lezy w tym ze te bzdurne zezgonili jest ogólnodostępne
Zresztą to sprawa między wizami a thrangornem
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Terum »

Szanowni Czarodzieje,

Nie chcę się rozpisywać jakim to graczem jest Thrangorn i jak jego osoba zachęcała mnie do tego by logować, robić postępy, poznawać świat, czekając na kolejną potyczkę, w której wreszcie uda mi się "zciągnąć" Thrana do "dobrej". Napiszę zwyczajnie, że ze swojej strony proszę o ponowną analizę Waszej decyzji.

Pozdrawiam i liczę, że będzie mi dane skrzyżować bron z Thranem jeszcze nie raz.
Abuan
Posty: 102
Rejestracja: 05 sty 2017 13:06

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Abuan »

Bo mniej wiecej od roku Thran logowal sie sporadycznie i zostal skasowany za lamanie zasad gry w ktora de facto nie gral.
Dhopen

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Dhopen »

Skoro nie gral to o co tem szum? Niech zalozy postac podszkoli się i dolaczy do mc czy gdzie tam nalezal
Abuan
Posty: 102
Rejestracja: 05 sty 2017 13:06

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Abuan »

W sumie racja. Niech zalozy nowa postac, wbija staz, wbija zawody, expi od nowa. O CO SZUM! :)
Wydaje mi sie ze nawet jakby teraz wizowie cofneli swoja decyzje to juz to niczego nie zmieni.
Dhopen

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Dhopen »

To jest tylko gra!! A tak serio to walczcie! Kartagina musi upasc! Albo nie najlepiej idźcie na piwo na zlocie
Tahira
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2017 20:29

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Tahira »

Wystosujmy petycje! Składajmy podpisy!

A tak na serio, to też się zgadzam. Bez przesady. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka na bilansie jest nagminny. Dlaczego Wizowie wyciągają konsekwencje z tego tytułu na arkadii? Nie popadajmy w skrajności. Osoby kwieciście wyrażające się na forum czy na bilansie dostaną bonus do dośwa, skoro złe wyrażający się dostają kasacje?
Nie o taka arkadie walczyłam.
Thran, wróć, kogo będę bić na traktach :cry:
Dhopen pisze:To jest tylko gra!!
Dhopen pisze: gram juz ponad rok
Pogadamy jak przegrasz pół życia ;) (gra słów celowa)
"Żeby więcej expić, musisz więcej expić!"
"Ataman klaszcze w rytm wpierdolu."
Awatar użytkownika
Elander
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2009 19:54

Re: Kasacja Thrangorna

Post autor: Elander »

Nie czytam tzw bilansu, mam w życiu ciekawsze zajęcia niż nurzanie się w słownych pomyjach. Ale wszystko ma swoje granice, zwłaszcza gdy przybiera to taką formę jak w tym przypadku.

Kasacje za mieszanie światów zdarzały się za mojej kadencji wyjątkowo, a trwa ona już 15 lat.

Nie chcemy na Arkadii takich graczy, niezależnie od ich rpgowo-expowych osiągnięć.

Mistrz Elander
Zablokowany