Prima Aprilis 2018

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ilith
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017 10:51

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Ilith »

"Ryly".

I świat nie składa się tylko z Ciebie i z tego co się podoba Tobie. Polecam przyswoić pogląd.
Awatar użytkownika
Senka
Posty: 15
Rejestracja: 21 sty 2018 23:05

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Senka »

Bardzo chętnie przyswoję, lubię poznawać inne światopoglądy... ale chciałabym otrzymać ku temu co twierdzisz jakieś argumenty, żeby móc to w swoim małym móżdżku zrozumieć. Z regulaminu jasno wynika, że nie mogę robić takich rzeczy, jakie mogłyby mi przyjść do głowy w ramach primaaprilisowych żarcików. Bawić się w pvp można zarówno z ryzykiem jak i bez zawsze i wszędzie. Można by zrobić drużyny mieszane również z powodzeniem, gdyby by było przyzwolenie na psucie klimatu. Nie mam nic przeciwko cofce, ale jeśli jest z nią problem - grzecznie proszę o PA bez cofki.
Nie ma szarości, tylko biały, który został ubrudzony.
Awatar użytkownika
Ilith
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017 10:51

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Ilith »

Cieszę się bardzo, przyswajaj dalej. Argument jest jeden - komuś sprawia przyjemność coś innego niż Tobie. Nic więcej rozumieć nie musisz.

I poproszę o PA z cofką, chociaż pewnie nie będzie żadnego.

edit:
Viveck + :) Nic ująć nic dodać, świetnie opisałeś o co w tym chodzi :)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2018 21:18 przez Ilith, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viveck
Posty: 28
Rejestracja: 20 lut 2018 12:08

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Viveck »

Przecież nie zrobisz igrzysk gdzie ZS walczy ramie w ramie MC na arenie... RPG na to nie pozwoli graczom.
PA to taki jeden (wyjątkowy!!!) dzień na arkadii, który był odskocznią od dnia codziennego.
Czyż nie każdy marzy o tym by zlać swojego kons...Tfu, przełożonego?
Gdzie idziesz sobie traktem i co chwile widzisz ciała zarówno przyjaciół jak i wrogów bo przechodzili tędy akurat KG razem z SC w drużynie i bili wszystkich po równo?
Gdzie zwykli szarzy GP (lecz także CKN i Kieł) mogą stanąć ramię w ramię Hersztem OK i zakosztować większych walk przeciwko innym graczom bez wywoływania wojny?
Gdzie młodzi gracze patrząc tego dnia nie wiedzą o co tu właściwie biega i wzbogacają się, giną, a na następny dzień okazuje się, że to wszystko nie miało miejsca, bo to tylko jeden wielki żart ze strony czarodziei, by dać możliwość graczom czegoś zrobienia czegoś innego?
:)
Viveck
Awatar użytkownika
Senka
Posty: 15
Rejestracja: 21 sty 2018 23:05

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Senka »

Przyzwolenie na uchylenie cytowanych przeze mnie punktów regulaminu pozwoliłoby na większość z tych rzeczy. Tzn. na mieszane, dziwne drużyny, nie wywołanie wojen, nie narobienie wrogów. Walki, gdzie ZS w sojuszu z MC walczą na arenie przeciwko SC i OS czy co tylko wymyślicie. Brak cofki to dość radykalne, ale bezwzględnie skuteczne zabezpieczenie przeciwko krzywym akcjom. Nie brzmi to jak jakiś kompromis? :?
Nie ma szarości, tylko biały, który został ubrudzony.
Pavlov
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2017 21:12

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Pavlov »

Amen Viveck.

Dokładnie o to chodzi.
Tego jednego dnia KG łazi z OK i MC i leje sie z SC wspartymi przez KS i OSPS :)

Czy tylko ja mam wrażenie, że obecnie GP (erpegowcy) jak tylko słyszą coś o PvP to płaczą?
Przecież my nie chcemy czegoś dla siebie ich kosztem. To tak jakby nie wiem.... jechać daną trasa dwoma autami. I Ci z jednego auta nie zgadzają się i narzekają jak ci z drugiego chcą sobie posłuchać innej muzyki . Absurd
Awatar użytkownika
Senka
Posty: 15
Rejestracja: 21 sty 2018 23:05

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Senka »

Ale ja nie jestem erpegowym giepekiem, mam też jak najbardziej bojowe postaci i lubię pvp! :D Nie płaczę, tylko chcę PA, chcę się pośmiać i porobić dziwne rzeczy. Proponuję też pewien, jak mi się wydawało - kompromis, bardzo prosty w realizacji.
Nie ma szarości, tylko biały, który został ubrudzony.
Awatar użytkownika
Ilith
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017 10:51

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Ilith »

chcę się pośmiać i porobić dziwne rzeczy.
Ja też. I chciałabym do tego cofkę, bo fajnie jest się raz na rok pobawić we wszystko to co opisał Viveck.

A jeśli ktoś się boi, że mu ktoś zmapuje supertajnywspanialy Brokilon to starczy zamknąć do niego ścieżki. Cała reszta na tym mudzie raczej tajemnicą dla nikogo nie jest, a już na pewno nie taką, żeby kogoś podniecało nadużywanie.
Awatar użytkownika
Senka
Posty: 15
Rejestracja: 21 sty 2018 23:05

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Senka »

Nie zrobienie cofki podejrzewam, że zajęłoby dużo mniej czasu, niż zablokowanie drogi do Broka, druchii, Drachenfels, Bodrog czy innych ZC. Jeśli ma być to szyte na szybko i to w tak magicznym czasie jak święta - to może być kluczowy argument dla PA w jakiejkolwiek formie.
Nie ma szarości, tylko biały, który został ubrudzony.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Prima Aprilis 2018

Post autor: Airhil »

Nie zrobienie cofki zepsuje zabawę wielu graczom, wiec równie dobrze może nie być PA wcale.
ODPOWIEDZ