Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Lieselotte »

Retus:

W 99% przypadków, żeby GP został zaatakowany przez gracza zgildiowanego, musi naprawdę solidnie nabroić, wdać się w pyskówkę, skrótem - dać powód do ataku. Mało który gracz z pełnymi umiejętnościami, pod sztandarem gildii, pozwoli sobie na nieuzasadniony atak na GP, bo jest świadomy, że może za to oberwać piorunem. Tyczy się to zwłaszcza gildii, które posiadają naklejoną łatkę "tych złych".

Derdhang:

Nie ukrywam, niezbyt wiem do czego się odnieść w Twoim poście, nie rozumiem przykładów. Za to jestem przekonany, że ta zmiana wpłynęłaby pozytywnie na grę pewnej grupy graczy, a drugiej nie dotyczyłaby tak bardzo, jak ci skłonni są to sobie wyobrażać.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2018 16:43 przez Lieselotte, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Airhil »

Niektórym graczom chyba ciężko przyjąć do świadomości, że skoro tak drastycznie obniżono kary za zgon i ułatwiono grę postaciom niezainteresowanym PvP to chyba znaczy, że wtedy wcale tak dobrze nie było. I że było to raczej ułatwienie dla młodszych postaci, które można było zabić kilkoma ciosami - bo bez zbroi, jak tu się poruszało?; gdzie uciec?; co robić?
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Derdhang »

Oj, to zapewne z tego powodu dwojka 100% zawodowcow zablokowalo postac GP-ka ktora widzieli pierwszy raz na oczy, by utopic go w bagnie, by bezposredni atak nie zakonczyl sie piorunem :D
I nie chodzi o to co zaproponowac tym, ktorzy sa w gildii bojowej i tym co sa w gildii niebojowej.
Chodzi o to co w zamian za cios w plecy na ktorym zalezy wylcznie PK-owcom, zyskaja ci, ktorzy nie sa PK-owcami z natury, bez wzgledu na to czy sa. czy tez nie sa w jakiejkolwiek gildii.
I nie, nie jest prawda ze drugiej grupie graczy by to nie zaszkodzilo (mocniejszy cios w plecy). To jest juz demagogia.
Skoro jednak wam, PKowcom tak bardzo zalerzy by uciekajacy, bioracy udzial w PVP latwiej bylo zabic ich odpowiednikow rownierz bioracych udzial w PK, to nie problem... Wystarczy byscie przestali uciekac.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2018 16:52 przez Derdhang, łącznie zmieniany 1 raz.
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Lieselotte »

Oj, to zapewne z tego powodu dwojka 100% zawodowcow zablokowalo postac GP-ka ktora widzieli pierwszy raz na oczy, by utopic go w bagnie, by bezposredni atak nie zakonczyl sie piorunem :D
Jeżeli ich zachowanie było bezpodstawne, wystarczy je zgłosić.
I nie chodzi o to co zaproponowac tym, ktorzy sa w gildii bojowej i tym co sa w gildii niebojowej.
Chodzi o to co w zamian za cios w plecy na ktorym zalezy wylcznie PK-owcom, zyskaja ci, ktorzy nie sa PK-owcami z natury, bez wzgledu na to czy sa. czy tez nie sa w jakiejkolwiek gildii.
Nie rozumiem Twojego toku logicznego i samego założenia, że powinniście coś dostawać w zamian. Ale wynika to prawdopodobnie z różnic w pojmowaniu przez nas kondycji MUD'a. Tobie się wydaje, że świat runie, jeżeli lekko podkręcić kilka zmiennych, moim zdaniem nawet tego nie zauważycie, a wiele osób będzie się bawiło lepiej.
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Derdhang »

Mozesz nie wmawiac mi co mi sie wydaje i co wiem? Mow w swoim imieniu, nie jestes moim rzecznikiem.
I nie ma "Nas i Was" jestesmy "MY, Grajacy w Arkadie".
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Lieselotte »

Wyrażam swoją opinię, masz pełne prawo się z nią nie zgadzać - co z resztą w pełni szanuję. A że są gracze, którzy lubią i chcą PVP oraz tacy, którzy nie mają na nie ochoty - sam zauważyłeś.
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Derdhang »

Zgada sie i dla jasnosci: Lubie PVP, jednak nie zgadzam sie z merytoryka pierwszego postu bo ma bledne zalorzenia.
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Derdhang »

Przepraszam za post, pod swoim wlasnym postem, ale reedycja poprzedniego, moze zakonczyc sie tak jak kilka moich postow powyzej, znaczy sie, ktos odpowie zanim zdarze przeedytowac.

Dlaczego wiec nie postulowac o to, by przeciwnik, jesli jest we wrogiej gildii, za ucieczke z pola walki powinien placic np. dwoma/trzema poziomami zmeczenia?
Efekt zamierzony pozostaje, nonPVP nie sa zagrozeni przez nadgorliwcow.
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Lieselotte »

Jeżeli sobie nie żartujesz (a powoli mam wrażenie, że możesz próbować mnie wkręcać), to napiszę tylko, że proponowane rozwiązanie jest 100 razy bardziej hardcorowe od tego, co zaproponowałem i nie tylko wyludniłoby gildie, które nie są zainteresowane PK, ale prawdopodobnie wyludniłoby większość muda.
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Derdhang »

Nie zartuje i nie wkrecam.
To jak to jest? Wiekszosc pozostala przy arce bo mieli harda, a kiedy bylby hard wylacznie dla nich (o ktory nota bene postuluujesz kladac na szali ze nie ucierpieli by przeciez nonPVP, a jesli juz, to niezbyt powaznie), to wyludniloby to Muda? Nie rozumiem chyba tej zawilosci.
他に方法はありません
Zablokowany