Discord

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Discord

Post autor: Akali »

Jest czat arkowy na mojej stronce i nikt z niego nie korzysta. Moze faktycznie discord bylby lepszy.
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
Rayv
Posty: 25
Rejestracja: 13 paź 2017 17:19
Lokalizacja: Wro

Re: Discord

Post autor: Rayv »

Akali pisze:Jest czat arkowy na mojej stronce i nikt z niego nie korzysta. Moze faktycznie discord bylby lepszy.
Parę razy tam siedziałem zalogowany, ale nikogo nie udało się spotkać...
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Discord

Post autor: Dhorw »

Kwestia tego, ze czesc graczy (i coraz wiecej) korzysta z takich rzeczy jak discord w wielu grach - ja siedze na parunastu kanalach. Osobiscie zawsze jestem dostepny, nawet z pracy gdzie za bardzo nie moge sobie pozwolic na luksusy internetow czasami przegladam co ludzie pisza. Mysle, ze takie cos mialoby racje bytu.

Regulamin bylby prosty - Nie piszemy na temat arki w sposob, ktory moglby wplynac na wydarzenia in-game oraz nie wyzywamy sie/uzywamy przeklenstw - innymi slowy kultura.

Jak bede mial czas to siade i zrobie - najprawdopodobniej jutro.
Azok
Posty: 26
Rejestracja: 18 lis 2014 20:56

Re: Discord

Post autor: Azok »

Dhorw.

Przygladajac sie twojemu poziomowi na arce mysle ze mowienie o tworzeniu kanalu jakiegos na ktorym mozna by cie spotkac ... mozna podsumowac cytujac " (...) Po tym, co tu zobaczyłem, nie wiem, czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu"

A odnosze sie do twojego listu ktorego wyslales dzisiaj do kogos... Twoje zachowanie to totalne dno i nie mam najmniejszej ochoty miec stycznosci z toba tym bardziej poza gra na jakis kanalach.


List : 1
Od : Dhorw
Temat: list
CC : XXX
Data : Pt, 16 III 2018, 17:44:01

Gratuluje zabicia na padzie lacza jebana kurwo.

Dhorw
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Discord

Post autor: Dhorw »

Azok pisze:Dhorw.

Przygladajac sie twojemu poziomowi na arce mysle ze mowienie o tworzeniu kanalu jakiegos na ktorym mozna by cie spotkac ... mozna podsumowac cytujac " (...) Po tym, co tu zobaczyłem, nie wiem, czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu"

A odnosze sie do twojego listu ktorego wyslales dzisiaj do kogos... Twoje zachowanie to totalne dno i nie mam najmniejszej ochoty miec stycznosci z toba tym bardziej poza gra na jakis kanalach.


List : 1
Od : Dhorw
Temat: list
CC : XXX
Data : Pt, 16 III 2018, 17:44:01

Gratuluje zabicia na padzie lacza jebana kurwo.

Dhorw
Wergol Ty to powinienes miec zakaz udzielania sie gdziekolwiek. Dozywotnio.

W sumie racja, patrzac na zachowania ludzi na arce to jednak nie chce sie pier**** z discordem dla arki. Szkoda nerwow.

Edit: nastepnym razem nie oszczedze zadnego afczacego mc-ka.
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Discord

Post autor: Kvark »

re up
O Mamo!

Zaczynałem około 20 lat temu. Znalazłem grę szukając alternatywy dla młotka kartkowego.
Zero znajomości mechaniki, czy ludzi. Rozwój postaci był wtedy uzależniony od wykonywania zadań.
W mojej opinii najważniejszych zadań nie dało się rozwiązać bez tzw solucji.
Powyższe otrzymałem od mało erpegującego krasnoluda za pośrednictwem gg.

Po wielu latach przerwy i wielu wprowadzonych zmianach, nie mam kłopotu aby rozwijać postać bez wykonywania zadań zgodnie z instrukcją.
Reszty mogę dowiedzieć się w grze. Dziękuję osobie, która pomaga mi poznać świat i obecną mechanikę,
bez łamania zasad i w sposób sprawiający mi satysfakcję.
Twórzmy kanały jakie chcemy, ale nie psujmy zabawy innym, którzy czerpią radość z poznawania zmieniającej się Arki.
Vonir
Posty: 57
Rejestracja: 25 lis 2017 01:39

Re: Discord

Post autor: Vonir »

List : 1
Od : Dhorw
Temat: list
CC : XXX
Data : Pt, 16 III 2018, 17:44:01

Gratuluje zabicia na padzie lacza jebana kurwo.

Dhorw
Nie o taką Arkadię nic nie robiłem.
Apolios
Posty: 84
Rejestracja: 22 gru 2017 00:38

Re: Discord

Post autor: Apolios »

Z tego co poczytałem zezgoni.li tego typu komunikacja między graczami to norma...
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Discord

Post autor: Akali »

Hej,
odświeżamy temat.

Założyłem serwer discord Arkadia MUD.

Dołączyć do niego można przez widget ze strony głównej arkadia.ethel.pl lub za pomocą linku poniżej:
https://discord.gg/s3KDVSf

Mamy 3 ogólnodostępne kanały (general, pve, pvp) oraz prywatny kanał dla każdego ze stowarzyszeń.

Na chwile obecną, aby otrzymać uprawnienia do prywatnego kanału danego stowarzyszenia - trzeba skontaktować się ze mną przez prywatną wiadomość na forum podając w treści swój ID z Discorda.

Kolejne osoby będą mogły zostać dodane do prywatnego kanału przez innych, należących już do danego kanału.
['chyba tak to działa', 'nie jestem pewien czy to zdanie jest do końca poprawnie gramatycznie']

/me Mic Drop.

@down:
Kanał trade usunięty :P
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018 12:50 przez Akali, łącznie zmieniany 3 razy.
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Discord

Post autor: Rafgart »

A do czego ma sluzyc kanal trade?
ODPOWIEDZ