Cech Kupcow Novigradu

Forum wieści z Arkadii.
Adamson
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2011 22:01

Re: Cech Kupcow Novigradu

Post autor: Adamson »

Witam.
Coś chyba wiem o tym, więc się wypowiem.
Faktycznie, Kupców nie ma często w Cechu, a nawet w grze.
Jak wiadomo, nie ma też ich w tym Cechu zbyt wielu.
Ci, którym zależy robią co mogą. Nie będą mogli być osiem godzin dziennie, bo to gra i ma dawać radość, a nie być tylko obowiązkiem.
Poza tym, Cech dotykają takie same problemy jak resztę świata:
ktoś zaczyna nową pracę, ktoś remontuje mieszkanie, ktoś choruje, komuś tam rodzi się albo choruje dziecko - to wszystko teżKupca odciąga od gry jak każdego innego. Niestety wielu od nas oczekuje, że jak już się zalogujemy, to będziemy tylko tkwić w Novigradzie. Ja nigdy nie wnikałem który Kupiec ma ilu secondów i iloma postaciami gra, mogę wypowiadać się za Siebie.
W grze jestem niemal codziennie i z uwagi na tryb życia niemal każdej nocy. tak jest teraz i wiele spraw życia codziennego nie pozwala mi stwierdzić czy jutro napewno w południe będę.
Listy pisać można. Zawsze staram się odpowiadać, chociaż wiem, że bywa czasem różnie.
Na tablicach ogłoszeń jest sporo naszych imion.
Zresztą wierzę, że po tylu latach gry ktoś kilka z naszych imion jednak zna :)
No, wyszła dziwna notka, to niemój płacz, nie usprawiedliwienie się. Raczej tylko naświetlenie sprawy i tego jak ona wygląda z tej drugiej strony.
A no tak! Data pierwszej notki w tym temacie? To rzeczywiście weekend był! Kurcze, a mnie akurat wywiało do rodzinnego domu a potem na koncert? Ożesz ty :p
Nie obrażaj sięMaro tylko przyjdźjeszcze raz.
Bo ja mam może niezawsze czas dla wszystkich jak dużo przyjdzie albo pisze, ale postaram się Malowego obsłużyć.
Ps. Nie obrażajcie się też, bo wiem, że zdarza mi się omijać i czasem i nie odpisywać na jakieś listy - to nie dlatego, że was nie lubie :-)
Pps. A koncerty były trzy aż! i muzyka z wiedźmina trójki na żywo! - ha, mogłem się pochwalić :)
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Cech Kupcow Novigradu

Post autor: Galard »

Ja bym tak publicznie nie obiecywał obsługiwania mutanta ;)
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Cech Kupcow Novigradu

Post autor: Bam »

Galard pisze:Ja bym tak publicznie nie obiecywał obsługiwania mutanta ;)
Na arce może tego nie wiedzieć ;)
Endless learning the basics...
Obrazek
Adamson
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2011 22:01

Re: Cech Kupcow Novigradu

Post autor: Adamson »

No ba, mutantem go jeszcze nie obsługiwałem, albo o tym nie wiem. Te płaszcze wiele teraz mogą a nie śledzę każdego.
A nie mogę podejrzewać każdego w kapturze, bo Galard też ostatnio pojawił się zakapturzony. Slaanesh? :)
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Cech Kupcow Novigradu

Post autor: Galard »

Ogrza Kompania :P
Pest
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2016 02:28

Re: Cech Kupcow Novigradu

Post autor: Pest »

Czesc:)

Sprzedawac, kupowac mozna w sklepach i za pomoca handlarzy zawodowych.

Kupiec nie jest od handlowania, a od interesow.

Cech Kupcow Novigradu to stowarzyszenie Kupcow, nie sklepikarzy czy przekupek.

Cech Kupcow Novigradu ceni sobie wszystkich, ktorym moze pomoc jedoczesnie rozszerzajac swoje wplywy i zyski...

Cech Kupcow Novigradu zawsze lubil mlodych i zawsze pomagal mlodym podroznikom, jesli choc na chwile przystaneli i docenili sztuke handlu i Kupcow.



Jestem pewna, ze nic sie nie zmienilo pod tym wzgledem, a Adamson bedzie stal na strazy, zebyscie nie weszli tym biednym mlodym kupcom i subiektom na leb:)
A jak sie nie podoba, to do Cechu sie starac i przejmowac wladze a nie jeczec.

Moich sciskam, przytulam jak zawsze.

Mistrzowi uklony:)

A.S. vel teraz z doskoku co pol roku na forum Pest:) Czuwajaca:D
ODPOWIEDZ