Ciekawe linki

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Ciekawe linki

Post autor: Einholt »

https://www.youtube.com/watch?v=iSHG_B4GhFg

Tez bym chcial z miazgi strzal! ... auuu. :)
Vailen
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2009 21:47
Lokalizacja: Op

Re: Ciekawe linki

Post autor: Vailen »

Witam wszystkich

Tak jak rok temu tak i w tym roku łupanka będzie miała miejsce:
http://www.igrzyskaogniaistali.pl/
Z racji tego, że tegoroczne igrzyska będą trwały tylko jeden dzień nie zawitam do Wawy. Mimo to zapraszam, będzie się działo.
Będzie tym ciekawiej, że nasze rycerstwo wróciło niedawno z Hiszpanii z wieloma medalami mistrzostw świata, będzie więc będzie możliwość zobaczenia najlepszych zawodników świata w akcji.
Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Ciekawe linki

Post autor: Miris »

Vailen pisze:Witam wszystkich

Tak jak rok temu tak i w tym roku łupanka będzie miała miejsce:
http://www.igrzyskaogniaistali.pl/
Z racji tego, że tegoroczne igrzyska będą trwały tylko jeden dzień nie zawitam do Wawy. Mimo to zapraszam, będzie się działo.
Będzie tym ciekawiej, że nasze rycerstwo wróciło niedawno z Hiszpanii z wieloma medalami mistrzostw świata, będzie więc będzie możliwość zobaczenia najlepszych zawodników świata w akcji.
Byłam rok temu, impreza bardzo fajna i dobrze wspominam (jakkolwiek nijak nie znam się na walkach), ale do tej pory mnie telepie na wspomnienie tego, że na wejściu wszystkim odbierano wodę i napoje (plastikowe butelki) przy pełnym słońcu i temperaturze ponad 30 stopni w cieniu. Tym razem w maju nie będzie raczej tego problemu, ale mam nadzieję, że się ogarnęli :/
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Ciekawe linki

Post autor: Gerdia »

http://youtu.be/YoB8t0B4jx4

Ale się uśmiałam :D
Choć pewnie na miejscu tych ludzi do śmiechu by mi nie było ;)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Symon
Posty: 48
Rejestracja: 12 lut 2013 11:48

Re: Ciekawe linki

Post autor: Symon »

pomysl na stroj dla psa swietny! ale po obejrzeniu zaczalem sie zastanawiac, czy to aby nie fejki. Wydaje mi sie ze sztuczne to troche wszystko. ale byc moze sie myle.
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Ciekawe linki

Post autor: Khristoff »

Wardega fejki ? Chyba nie wiesz kto to robił :-)
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Ciekawe linki

Post autor: Khristoff »

Kod: Zaznacz cały

Już ponad 62 mln osób obejrzało w internecie najnowszy film Sylwestra Wardęgi, w którym jego pies Chica biega w kostiumie gigantycznego pająka po Warszawie. Niektórzy zastanawiają się, czy Wardęga nie przekroczył kolejnej granicy, inni stawiają sobie pytanie, ile na tym zarobił. My przyglądamy się tej drugiej kwestii.
http://finanse.wp.pl/kat,1033693,title, ... aid=1136d5
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Finmor

Re: Ciekawe linki

Post autor: Finmor »

Czyli są jednak na świecie bezinteresowni akwizytorzy.
To bardzo budująca nowina.
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Ciekawe linki

Post autor: Enefghar »

/me autowspiera Miuosha
Wszyscy wiedza co to jest reflink i do czego sluzy, wiec nie ma pietnastego dna jest tylko jedno i pol metra mulu.

Co zas sie tyczy samej stronki.
G2A jest od tych samych ludzi co keye.pl, czyli wszystko jest ok, poki jest ok. Ale znani sa z jakichs dziwnych akcji, typu sprzedawanie wybrakowanych gier (LINK) czy jakichs innych (LINK) w tym sprzedawanie zuzytych kluczy - przytrafilo sie koledze - ich "obrona" bylo oskarzenie o probe wyludzenia drugiego klucza.
A w razie problemow mozna im naskoczyc bo mimo, ze reklamuja sie jako polska stronka to zarejestrowani sa w jakims raju podatkowym.

TL;DR - Wiele osob nie mialo z nimi problemow (w tym ja), ale coraz czesciej slychac o jakichs dziwnych przekretach, wiec ja bym sie trzymal z daleka.
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Luin
Posty: 21
Rejestracja: 05 sty 2010 17:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Ciekawe linki

Post autor: Luin »

Cóż, nie wiedziałam. Wpadłam na to raptem parę dni temu, wyglądało całkiem rzetelnie, więc nie przyszło mi do głowy, że mogą uprawiać jakąś podejrzaną działalność. I wierzcie lub nie, ale co to reflink też nie wiedziałam. Ani że jest to wielkie faux pas i osoba, która go użyje zasługuje na haniebną i bolesną śmierć.
Dobrze wiedzieć, że może lepiej się wystrzegać, ale jak pojawią się tam Simsy 4 poniżej stówy to nie wiem, czy będę w stanie się powstrzymać. :P
"His eyes were cold. As cold as the bitter winter snow that was falling outside. Yes, cold and therefore difficult to chew..."
ODPOWIEDZ