Podziękowania dla graczy

Forum wieści z Arkadii.
Errin
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2012 23:40

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Errin »

Klany Mahakamskie dziękują Dhopenowi za zakończenie gry.
Dhopen

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Dhopen »

Errin pisze:Klany Mahakamskie dziękują Dhopenowi za zakończenie gry.
No dziubaski obiecuję że niedługo specjalnie dla was wrócę i będę nękał o wiele bardziej
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Akali »

Po Weekendzie pewnie :) Macie prze****ne.
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
Dhopen

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Dhopen »

Akali pisze:Po Weekendzie pewnie :) Macie prze****ne.
To na pewno
:lol:
Dhopen

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Dhopen »

A co do waszych obiekcji co do jakosci merytorycznej podań to wychodzilem z zalozenia ze kandydaci sa na wage zlota i sa przyjmowani od reki
Zreszta i tak forsowana przeze mnie wizja polityki krasnoludow z Mahakamu wam by sie nie spodobała :D
Awatar użytkownika
Khirk
Posty: 13
Rejestracja: 19 lip 2014 11:33

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Khirk »

Errin pisze:Klany Mahakamskie dziękują Dhopenowi za zakończenie gry.
Nie tylko one.
Dhopen, nie wracaj.
...Its hard to live when all you wanna do is die....
Awatar użytkownika
Tyndal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:59

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Tyndal »

Dhopen, następnym razem graj na Arce, a nie na arkadyjskiej wikipedii. Co do podań, deficytów graczy, wymagań co do nich itp., to jakieś minimum jest, było i będzie wymagane. Dobrze, że nie kazałeś Klanom bić się o Twoją postać i przeganiać się w oferowaniu pasa. Ja osobiście od kandydata cudów nie wymagam, ale i cudowania nie lubię :).
Pozdrówka
Tyndal, Pip....
Wizowie stworzyli Arkadię, aby cwiczyc wiernych...
Awatar użytkownika
Diriana
Posty: 43
Rejestracja: 13 lut 2009 13:59

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Diriana »

Dhopen pisze:Do trzech razy sztuka (a pewnie i tak wroce) wiec kończę grę z dwóch powodów
Pierwszy powód to duszenie przez wizow w zarodku pomysłów na nowe krainy zasłaniając się spadkiem liczby graczy ja jestem zdania ze nowe krainy przyciagna zarowno starych graczy jak i nowych
Drugi powod to biernosc graczy
Takie ard skellige powinno byc cud miód orzeszki korsarze powinn znac wyspe na wylot wylapac literówki i je pozglaszac a widze tylko obojętność albo slysze nie zawracaj dupy

Pragne podziękować
Denei Barneyowi Matraxowi za pomoc w ogarniamiu podstaw
Meiffertowi za bycie nemezis
Ubie za pomysł z cechem
Tunie za pomoc w stworzeniu statuetki
Dziekuje takze Uczestnikom turnieju
Radgastowi za Dupena
Oraz calej reszcie postaci
A i na koniec dziekuje takze za pokazanie jakimi pip.. sa klany mahakamskie z tyndalem na czele
Do uslyszenia na szlaku!
Nie ma to jak krytykować. Napisz nowe tereny, zgłaszaj każdą wyłapaną literówkę a nie zasłaniaj się innymi. Zrealizuj swoje pomysły i zgłoś je NA ARKADII. Pewnie nawet sobie nie wyobrażasz, ile pracy to kosztuje.
Komentowanie tutaj kto w jaki sposób ocenia podania powinno być poniżej godności jakiegokolwiek gracza. W każdym stowarzyszeniu są wymagania, ale nie łudź się, że wszyscy zaczną się o Ciebie bić. Sądząc po poziomie Twoich wypowiedzi już sobie wyobrażam jakość Twojej aplikacji :D. W każdym razie, ubawiłeś mnie.
..And I felt I was in a trance and my spirit was lifted from me...
Dhopen

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Dhopen »

Khirk pisze:
Errin pisze:Klany Mahakamskie dziękują Dhopenowi za zakończenie gry.
Nie tylko one.
Dhopen, nie wracaj.
nie wiem o kim mówisz ale już ich lubię.
Diriana pisze:
Nie ma to jak krytykować. Napisz nowe tereny, zgłaszaj każdą wyłapaną literówkę a nie zasłaniaj się innymi. Zrealizuj swoje pomysły i zgłoś je NA ARKADII. Pewnie nawet sobie nie wyobrażasz, ile pracy to kosztuje.
Komentowanie tutaj kto w jaki sposób ocenia podania powinno być poniżej godności jakiegokolwiek gracza. W każdym stowarzyszeniu są wymagania, ale nie łudź się, że wszyscy zaczną się o Ciebie bić. Sądząc po poziomie Twoich wypowiedzi już sobie wyobrażam jakość Twojej aplikacji :D. W każdym razie, ubawiłeś mnie.
Nikim się nie zasłaniam.
Awatar użytkownika
Diriana
Posty: 43
Rejestracja: 13 lut 2009 13:59

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Diriana »

Dhopen pisze: Pierwszy powód to duszenie przez wizow w zarodku pomysłów na nowe krainy zasłaniając się spadkiem liczby graczy ja jestem zdania ze nowe krainy przyciagna zarowno starych graczy jak i nowych
Drugi powod to biernosc graczy
Takie ard skellige powinno byc cud miód orzeszki korsarze powinn znac wyspe na wylot wylapac literówki i je pozglaszac a widze tylko obojętność albo slysze nie zawracaj dupy

Dhopen pisze: Nikim się nie zasłaniam.
Przeczytaj swoje cytaty a potem zastanów się nad tym, co piszesz. Coś mi się tu nie zgadza w zeznaniach. ;)
..And I felt I was in a trance and my spirit was lifted from me...
ODPOWIEDZ