Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Forum wieści z Arkadii.
Gafinel
Posty: 6
Rejestracja: 05 gru 2016 15:58

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Gafinel »

Witam i ja, Gafinel, krasnolud.

Przybywam do Was z daleka i dopiero rozpoczynam zwiedzanie pobliskich okolic.

Mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce.
Slam
Posty: 25
Rejestracja: 06 gru 2016 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Slam »

Może ciężko powiedzieć żebym był nowy bo grałem w arkę w czasach gdy na porządku dziennym zalogowanych było 200-300 osob ( okolice 2000 roku) , grałem dużo . Może ktoś z Was mnie kojarzy - Anakh Morhissen, krasnal. Dzis wpadlem na pomysl zeby na trochę tu wrócić. Jest ktoś jeszcze z tych "starych graczy"?

Teraz Slam, czlowiek

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Egvene
Posty: 103
Rejestracja: 23 kwie 2015 18:41

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Egvene »

No to można rzec, że swój powrót zwieńczyłeś przytupem ;)
Witam :)
Slam
Posty: 25
Rejestracja: 06 gru 2016 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Slam »

No fun z gry ponad wszystko ;) Nie wiem jak Ty ale ja bawilem się przed tym monitorem znakomicie. Pozdrawiam! ;)
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 175
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Rotkiv »

Dlaczego nie wróciłeś jako Anakh?
Co przeważyło? Znudzenie starą postacią czy pomysł na nową?
Slam
Posty: 25
Rejestracja: 06 gru 2016 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Slam »

Anakh zostal usuniety, ciezko powiedziec dlaczego ale pare lat dobrych minelo.
Pomysl na nowa postac tez jest wiec nie ma po czym plakac ;)
Fenteriel
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2017 12:34

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Fenteriel »

Cześć wszystkim!

Zwą mnie Fenteriel przybywam z wyspy Evermeet w Fearunie, i jak łatwo się domyślić jestem elfem. Przybyłem zwiedzić waszą piękną krainę, i zapoznać się z jej mieszkańcami i tajemnicami które skrywa. Do tej pory zaczęło się nieźle - pod murami Nuln podbiegła do mnie nieznajoma halflinka, Remilla zdaje się było jej na imię, i obdarowała mnie kurzym jajkiem (dziękuję jeśli czytasz te słowa) po czym uciekła rozdawać paczki :D Zaraz po tym utknąłem w piwnicy pewnej karczmy starając się wykonać zadanie dla właściciela, które niestety mnie przerosło i tak tam siedzę od wczoraj ^^ Mam nadzieję że kiedyś uda mi się odkryć sekret który kryje się za owym zadaniem, i wyjdę z piwnicy na szlak.

szeptem
[ A tak prywatnie nazywam się Andrzej i jestem game designerem w niewielkim polskim studiu. W muda grałem kiedyś sto lat temu ale mnie pokonał bo byłem chyba za młody i nie dość cierpliwy :) Teraz chciałbym to nadrobić, zwłaszcza że lubię klimaty fantasy, w rpg (te prawdziwe, na papierze i z kostkami) grywam regularnie z żoną i znajomymi, i fascynuje mnie złożoność samego Muda jako systemu :D Zresztą sam Fenteriel jest poprostu moją postacią z aktualnej kampanii. Mam nadzieję że przebiję się jakoś przez pierwszą barierę i wciągnę się w grę na dłużej. To tyle, nie będę zanudzał ścianą tekstu ;) ]
Abuan
Posty: 102
Rejestracja: 05 sty 2017 13:06

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Abuan »

Witaj Andrzeju aka Fenteriel w naszej społeczności!
Mam nadzieje ze świat Arkadii da ci tyle radości co nam, graczom z większym stażem.

Korzystając z okazji ja również chciałem się przywitać bo to moja pierwsza notka na tym forum. Do tej pory nie wiedziałem jak się zalogować.
POZDRAWIAM ABU.
Leoman

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Leoman »

Witaj Elfie Andrzeju!
ODPOWIEDZ