Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Harrim
Posty: 15
Rejestracja: 02 paź 2014 15:25
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Harrim »

Podziękowania dla Rafgarta za szybką naprawę błędu.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xion »

Dorgann pisze:Mowie tu o masie drobnych rzeczy, kazdy kto gral wczesniej widzi je i pamieta, ktore tworzyly klimat gry od strony merytorycznej.
Aż zapytam, bo na serio się zaniepokoiłem - które to te "drobne rzeczy, które tworzyły klimat gry od strony merytorycznej" zmieniono/usunięto? Wymień 5, piszesz o "masie", więc powinno dać się od ręki.
Dorgann pisze: jest to historyczne dzielo i nie wiem czy ktokolwiek chcialby ogladac pozbywanie sie tych drobnych smaczkow, bez ktorych arka pozostanie bez wyrazu.
Historyczne dzieło, o ludzie... :?


Ale w sumie masz rację, na przykład kiedyś nie było jakichś wolnych zawodów, ubrań i zapisujących się zbroi. Ba, nawet Wyzimy i Rinde nie było. I wszyscy dawali radę. I komu to przeszkadzało? No komu ja się pytam?! To dopiero było historyczne dzieło!
Cholerne dzieciaki i ich ułatwienia, pfu! :D
Życie jest sumą przypadków.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Dorgann »

Chetnie Ci odpowiem, podrap sie po kroczu to zobaczysz ;0. Nie chce mi sie opisywac tych rzeczy, nie spisuje ich na biezaco, Wizowie moga wiedziec, bo przypisuja temu pewna uwage (wycofywanie pewnych terenow, postaci, opisow). Majac za to na uwadze dzielo historyczne, mowie o unikatowym dziele jakim sa opisy na Arkadii, oczywiście poza Twoim Lasem, za ktorym nikt nie teskni.

Pozdrawiam
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tryggvi »

Jedyne czego szkoda to bramy w Mahakamie. Reszta jest bez znaczenia. Z takich obecnie to mamy Deithwen, ktora to od poczatku swojego istnienia ma w nazwie blad, mozna rzec, historyczny! :lol:
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tuna »

Dziękuję Państwu Czarodziejom za nowe zabawki. <3
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Denea »

Dzieki dla czarodziei za poprawki bledow i za to ze im sie chce jeszcze :)

A tak przy okazji... wciaz czekam na TE swieta... Mam nadzieje, ze kiedys, kiedys w przyszlosci sie doczekam :) Ale nawet jesli sie nie doczekam, to warto czekac!

I bum pierdut... napisal co wiedzial :D
Ble... Ble? Ble!
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tarran »

Dorgann pisze:Zrobicie cos z expem? W tej chwili jego prosta zdobywalnosc wypacza ta gre, jest antyteza arki,
mowie o robieniu postepow na stapaczu we wiosce duchow, gdzie exp jest prosty jak drut,
a expic tam mozna bezstresowo cala historie postaci. Ktos sie w ogole zajmuje balansem?
Wolne żarty, konkurencja do expa tam taka, że trudno zabić cokolwiek, bardzo podobnie jest zaraz obok u pająków. A ta reklama na forum już chyba ostatecznie zbalansowała okolice Bodrogu poprzez ilość graczy przypadającą na jednego npc-a, łatwiej tam spotkać gracza niż na poczcie w Novigradzie :D

Ja bym raczej zrobił więcej takich atrakcyjnych terenów jak wokół Bodrog, bo trochę komiczna jest sytuacja, że pół arki leci do jednego miejsca jak pszczoły do miodu - bo i exp, i świetny zarobek zaraz obok. Bardzo fajnie, tylko może jeszcze z jedno - dwa takie miejsca?
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Talisa »

Tarran pisze:
Dorgann pisze:Zrobicie cos z expem? W tej chwili jego prosta zdobywalnosc wypacza ta gre, jest antyteza arki,
mowie o robieniu postepow na stapaczu we wiosce duchow, gdzie exp jest prosty jak drut,
a expic tam mozna bezstresowo cala historie postaci. Ktos sie w ogole zajmuje balansem?
Wolne żarty, konkurencja do expa tam taka, że trudno zabić cokolwiek, bardzo podobnie jest zaraz obok u pająków. A ta reklama na forum już chyba ostatecznie zbalansowała okolice Bodrogu poprzez ilość graczy przypadającą na jednego npc-a, łatwiej tam spotkać gracza niż na poczcie w Novigradzie :D

Ja bym raczej zrobił więcej takich atrakcyjnych terenów jak wokół Bodrog, bo trochę komiczna jest sytuacja, że pół arki leci do jednego miejsca jak pszczoły do miodu - bo i exp, i świetny zarobek zaraz obok. Bardzo fajnie, tylko może jeszcze z jedno - dwa takie miejsca?

Za pozno, juz zbalansowano Bodrog odgornie. Podziekujcie placzkowi. Przynajmniej mam dosc pylku w depozycie zeby wyrobic wszelka mozliwa bizuterie.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Dorgann »

Talisa pisze:
Tarran pisze:
Dorgann pisze:Zrobicie cos z expem? W tej chwili jego prosta zdobywalnosc wypacza ta gre, jest antyteza arki,
mowie o robieniu postepow na stapaczu we wiosce duchow, gdzie exp jest prosty jak drut,
a expic tam mozna bezstresowo cala historie postaci. Ktos sie w ogole zajmuje balansem?
Wolne żarty, konkurencja do expa tam taka, że trudno zabić cokolwiek, bardzo podobnie jest zaraz obok u pająków. A ta reklama na forum już chyba ostatecznie zbalansowała okolice Bodrogu poprzez ilość graczy przypadającą na jednego npc-a, łatwiej tam spotkać gracza niż na poczcie w Novigradzie :D

Ja bym raczej zrobił więcej takich atrakcyjnych terenów jak wokół Bodrog, bo trochę komiczna jest sytuacja, że pół arki leci do jednego miejsca jak pszczoły do miodu - bo i exp, i świetny zarobek zaraz obok. Bardzo fajnie, tylko może jeszcze z jedno - dwa takie miejsca?

Za pozno, juz zbalansowano Bodrog odgornie. Podziekujcie placzkowi. Przynajmniej mam dosc pylku w depozycie zeby wyrobic wszelka mozliwa bizuterie.
Czyżby?
Swoja drogą nigdy nie slyszalem o "placzkach" zglaszajacych niezbalansowane miejsca.
To troche jak z Policja, zglaszam telefonicznie, to sprzedawczyk jestem?
Wyjdz troche ze Skellige.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Werbat »

Człowiek może wyjść ze Skellige, ale Skellige z człowieka nigdy :(
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany