Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Gorur
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2014 23:47

Re: Płacze na magów

Post autor: Gorur »

"...w wyjatkowych przypadkach
cofniete o 24 godziny..." - Chyba zostałem tym wyjatkowym szczesliwcem...te kilkanaście godzin z macką w dłoni, bezcenne :evil:

Zmiany jak po zgonie mozna zglosic?
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014 12:49 przez Gorur, łącznie zmieniany 1 raz.
Mikkel

Re: Płacze na magów

Post autor: Mikkel »

Wszystko ładnie działa i nawet mi postaci nie cofnęło chyba żadnej - dzięki, panowie Wizowie, przez kilka strasznych godzin musiałem uczciwie pracować, na szczęście to już przeszłość. :D
Narmaniel

Re: Płacze na magów

Post autor: Narmaniel »

Dziękuję Wizom, że im się jeszcze chce i wszystko ładnie naprawili.
Gorur
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2014 23:47

Re: Płacze na magów

Post autor: Gorur »

Moje pierwsze spotkanie z Anonimowym Czarodziejem i...szybko, profesjonalnie i na temat

Dziekuje :D
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Płacze na magów

Post autor: Daleylia »

Za te gnomke? :)
Gorur
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2014 23:47

Re: Płacze na magów

Post autor: Gorur »

Nie nie, kilka postow wczesniej wroc to zobaczysz
Dracon

Re: Płacze na magów

Post autor: Dracon »

U VR niestety niektorych wyrzucilo ze szkoly a innych przyjelo. W kuferkach z artefaktami teraz wieje przeciagami... było pełno. Sprzęt pal licho lecz przywroccie nam Zorpena do czynnej sluzby coby biedak nie musial sie znowu starac:)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na magów

Post autor: Haern »

Zgłoszenia błędów należy robić tylko i wyłącznie używając na Arkadii komendy zgłoś.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Haernie temat brzmi "placze na magow" - dracon chcial po prostu poplakac nad tym, ze trzeba to zglaszac i czekac :D
Awatar użytkownika
Tiga
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2014 20:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Tiga »

Czy coś się zmieniło w zmęczeniu postaci? Zauważyłam od jakiegoś czasu, że okropnie się męczę, przy dosyć kłopotliwy (potężna, gibka, muskularna, najedzona i napita) nie daję rady przejść niespiesznie odcinka od Nuln do Uberseik, który mam wrażenie ze słabszymi statami wcześniej dawałam bez problemu. Nie wiem czy była zmiana, czy może mam zgłosić błąd w postaci?

Dracon pisze:Sprzęt pal licho lecz przywroccie nam Zorpena do czynnej sluzby coby biedak nie musial sie znowu starac:)
Trzeba było nie spać w skrzyni :D
Zablokowany