Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Vicentil
Posty: 89
Rejestracja: 22 sty 2016 14:55

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Vicentil »

Mysle, ze warto byloby m.in. rozruszac fanpage Arkadii (pod katem zainteresowania nowych graczy). Myslalem o tym wczesniej, mam kilka koncepcji i moze przygotuje w wolnej chwili jakis plan.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

Cześć, chciałem przeprowadzić małą reklame mikroblogową na wykopie. Miała by ona formę screena z klienta webowego z jakąś sytuacją, a użytkownicy w ankiecie głosowaliby na jedno z kilku rozwiązań, które ma zrobić postać (zabić szczura, pójść na wschód, usiąść czy coś w tym stylu). Oczywiście trzeba by to przemyśleć na tyle, żeby każda decyzja dawała jakąś fajną reakcje. Ktoś ma konto na wykop.pl, żeby podbić posta jak go zrobię?
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ald »

Bardzo oryginalna myśl, jeżeli masz pomysł jak to wykonać.
Konta nie mam, bo nie znoszę tego portalu, ale specjalnie na potrzeby podbicia linka założę :)
Dobranoc - powiedział diabeł.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

Załóż już teraz, nie wiadomo kiedy wrzucę, ale będę pingować :)
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Rafhard »

Bardzo dobry pomysł z reklamą. Sam rozesłałem ostatnio 300 maili zachęcających do gry w Arkadię.
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Freyr »

Ulav pisze:Cześć, chciałem przeprowadzić małą reklame mikroblogową na wykopie. Miała by ona formę screena z klienta webowego z jakąś sytuacją, a użytkownicy w ankiecie głosowaliby na jedno z kilku rozwiązań, które ma zrobić postać (zabić szczura, pójść na wschód, usiąść czy coś w tym stylu). Oczywiście trzeba by to przemyśleć na tyle, żeby każda decyzja dawała jakąś fajną reakcje. Ktoś ma konto na wykop.pl, żeby podbić posta jak go zrobię?
Bardzo fajny pomysł. Zawsze lubiłem książki 'paragrafówki'.
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Tryggvi »

Swietny pomysl, w pelni popieram. Byly juz takie akcje z innymi grami na portalu wypok.pl.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

Cześć! Wrzuciłem na wykop.pl taką wrzutkę o Arkadii (nic wielkiego, na spokojnie). Zobaczymy czy będzie jakiś odzew. Jeżeli coś z tego będzie, to mam bardzo fajny pomysł na reklamę tam, tylko trzeba nieco 'rozruszać' tagi, żeby następne posty do kogoś docierały. Ma ktoś jak zaplusować, albo zaobserwować tagi?

https://www.wykop.pl/wpis/25469423/mire ... obecnie-z/
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ethian »

Super pomysł.
Może dałoby rade na inne portale wrzucić, jak np. joemonster itp?

Jedyna prośba to taka, by obecni gracze nie prowadzili dyskusji a tym bardziej 'bilansowej' dyskusji w komentarzach.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

Poszło też tutaj i widzę, że ludzie nawet lajkują: https://www.facebook.com/groups/panowie ... 3768628653

Kto ma fb zapraszam do lajka. Grupa 11 tysięcy graczy zainteresowanych tematyką :)

Edit: już usunęli, weszło 30 osób ;)
ODPOWIEDZ