Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Komentarze do logów

Post autor: Khazog »

Dokladnie Throg

Ja akurat dzieki temu, co rzekomo sie zachowal zalosnie zaznalem kilka (posrednio i bezposrednio) fajnych przygod. Chwala za to, ze tacy ludzie w to graja...

Edit: @Aru mozna we wszystkim widziec zlo
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Lim
Posty: 8
Rejestracja: 27 paź 2013 09:07

Re: Komentarze do logów

Post autor: Lim »

"Przydałoby sie troche polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście."

Gdybyś postał na lokacji chociaz 3 sekundy dłużej, przekonałbyś się, że nie mam zamiaru cię zabić!

Pozdrawiam (ładnie)

edit: bohater loga jeeeee
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aru »

W sumie racja, ale nie sądzicie że atak był trochę za szybko. Równie dobrze można powiedzieć "śmierdzisz" i jest zgodnie z zasadami. Rozumiem że było by to poprzedzone jakimś RPGiem, a osoba z którą rozmawiamy nie przyjmuje argumentów. Chodź myślę że niedoświadczony gracz może nie poradzić sobie nawet z dobrze przeprowadzoną sytuacją, i jak widzi atakuje Cie to jest panika.
Mikkel

Re: Komentarze do logów

Post autor: Mikkel »

Nie mówię, że chcę cokolwiek zgłaszać MG. Pytam, czy powinienem. A pytam dlatego, że nie wiem. Do tej pory podobna sytuacja nie miała miejsca.
To co powyżej napisałem. I tylko tyle. Nie że ktoś się zachował żałośnie i nie, że coś zgłoszę/zgłosiłem. Jestem względnie nowym graczem, nie miałem do tej pory do czynienia z tego rodzaju sytuacja, pytam, co zrobic.

Sugerowanie, ze nie czytałem zasad gry jest mocno chybione, to byla pierwsza rzecz, jaka zrobiłem po stworzeniu postaci. Ale widocznie jesteś waść jasnowidzem i wiesz lepiej. :)

I jeszcze raz - to nie ja napisałem, że żałośnie się zachował. Ja napisałem, że nagły atak, przed zakończeniem rozmowy, jest cokolwiek dziwny. Jeżeli ktoś uważa inaczej - cóż, ma prawo do swojego zdania i do atakowania przechodniów na ulicy (czy to w rzeczywistości, czy to w grach). Jakieśtam przyczyny na pewno miał, czy to erpegowe, czy to takie, że jest w RL frustratem. Tak czy siak - dla mnie koniec dyskusji, swojego się dowiedziałem.
Chodź myślę że niedoświadczony gracz może nie poradzić sobie nawet z dobrze przeprowadzoną sytuacją, i jak widzi atakuje Cie to jest panika.
Właśnie to było, vide moje uciekanie na drugi koniec świata. :D
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Komentarze do logów

Post autor: Loptak »

Akcja z dupy ze strony Mikkela ponieważ:

1. Nie wstawia się na forum opisów postaci, ani ich imion (zasady forum).
2. Płacz o taką błahostkę jak atak w Nuln, gdy jesteś w pełnej kondycji, masz miliard lokacji ucieczki i do tego koleś Cię nie goni - to jakiś żart.
3. Nawet gdyby Cię zabił (co już z jego strony byłoby nie fajne) nie powinieneś płakać, żalić się i pisać że w tą grają osoby akceptujące niszczenie gry innym, no i na pewno po 1 zgonie/ataku nie zgłaszać tego wizom, chyba że nękanie byłoby ciągłe, zgonów więcej, bez żadnego uzasadnionego powodu. Nie róbmy z tej gry grona rozpuszczonych bachorów, którzy gdy im powiesz coś brzydkiego lecą do tatusia się poskarżyć.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aru »

Może teraz tak dla odmiany każdy spróbuje spojrzeć z perspektywy tej drugiej strony i wyciągnać dla siebie jakieś wnioski.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Komentarze do logów

Post autor: Loptak »

Aru:

Jestem nowym graczem, rpguje chwilkę z jakimś nieznajomym nagle mnie atakuje! Co za oszołom! Trzeba się ukryć i zawiadomić najbliższych strażników prawa!
Tak powinna wyglądać gra z wczuciem się w klimat, zabójstwa i gwałty na porządku dziennym;P

Chociaż mimo wszystko fajnie, gdyby w każdym większym mieście - Nuln, Averheim, Urbimo, Bogenhofen, Novigrad, Oxenfurt czy Wyzima - gwardia działała na zasadzie tej z Baccali. Bardzo by to utrudniło jakiekolwiek PK, ale urealniłoby grę.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Komentarze do logów

Post autor: Khazog »

Loptak pisze:Akcja z dupy ze strony Mikkela ponieważ:

1. Nie wstawia się na forum opisów postaci, ani ich imion (zasady forum).
2. Płacz o taką błahostkę jak atak w Nuln, gdy jesteś w pełnej kondycji, masz miliard lokacji ucieczki i do tego koleś Cię nie goni - to jakiś żart.
3. Nawet gdyby Cię zabił (co już z jego strony byłoby nie fajne) nie powinieneś płakać, żalić się i pisać że w tą grają osoby akceptujące niszczenie gry innym, no i na pewno po 1 zgonie/ataku nie zgłaszać tego wizom, chyba że nękanie byłoby ciągłe, zgonów więcej, bez żadnego uzasadnionego powodu. Nie róbmy z tej gry grona rozpuszczonych bachorów, którzy gdy im powiesz coś brzydkiego lecą do tatusia się poskarżyć.
2 punkt - no tak, ale trzeba zyc ze swiadomoscia po takim czyms, ze jakis gracz moze zjesc Cie na polidlu
3 punkt - az mi sie odechcialo wypowiadac na forum
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aru »

Gram już parę lat w tą grę i wiem jak się zachować w większości sytuacji. Kolega nie wiedział, teraz już wie. Myślę że nie ma to żadnego związku z odwiecznym konfliktem zwolenników i przeciwników PK ;), a mam wrażenie o tym dyskusja.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do logów

Post autor: Buluar »

To podobnie jak z przedmiotem wychowanie w rodzinie w szkolach: dla jednych to tylko odcisk postepu cywilizacji, dla drugich uklon w strone srodowisk lewicowych, a dla trzecich seksizm i namawianie dzieci do masturbacji.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany