Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Forum wieści z Arkadii.

Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

RPG
56
41%
PVP/PK
20
15%
EXP
25
18%
ZBIERANIE MAJĄTKU - MONET
4
3%
ZDOBYWANIE SPRZĘTU
2
1%
POZNAWANIE SWIATA
14
10%
ZDOBYWANIE NOWYCH ZNAJOMYCH
4
3%
INNE (np. lubię czytać literki :))
12
9%
 
Liczba głosów: 137

Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Krobelus »

:arrow:
Zastanawiałem się nad kilkoma opcjami ale zawsze będzie ta jedna która w szczególności przeważa nad innymi o to chodzi żeby wybrać priorytet mi oprócz expa rpg też pasuje ale jednak dla mnie exp nr 1 jest.Jakbym dał kilka odpowiedzi to ankieta wyszła by nie prawdziwa bo jedni by jedną zaznaczyli a inni dwie a jeszcze inni trzy i wtedy ciężko określić priorytet.Zapraszam do wypełniania ankiety.

Re down: Zrozum słowo priorytet a nie gram w arkadię tylko dla pk,exp etc.

Aha zapomniałem proszę rozdzielić typowo nastawienie na rpg (ide do karczmy pogadać z ziomkem x o długości traktu z x do y) a nie rpg podczas expa (ty mam juz niebotyczne odciski od broni !) :D

Herenvano proszę nie pisz więcej notek bo robisz zamieszanie :)

PVP- spary 1vs1 (tutaj można wliczać spary np gildiowe, na arenie u gladów itp)
PK- idzie 10 na expowisko komuś sie wpier...ić
Ostatnio zmieniony 31 maja 2010 15:56 przez Krobelus, łącznie zmieniany 18 razy.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Herenvarno »

Szkoda ze nie da sie zaznaczyc kilka opcji, lub tez wyskalowac jak bardzo mi zalezy na czym. Dlatego nie moge zaznaczyc zadnej opcji gdyz narzuca ona konkretny typ myslenia, niestety wyniki tez z tego powodu beda odbiegaly od rzeczywistego powodu grania w arke.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Gniot »

Re up:
Zaznacz to czemu poswiecasz najwiecej czasu ;P
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Herenvarno »

Niestety wszystko jest zbyt zlozone, nie poswiece czasu na 100% rpg kiedy nie mam z kim poerpegowac, jesli rpg wymaga od mojej postaci nie wiklania sie w zawod, nie podejme zawodu, jesli moim zalozeniem jest nienawisc do bialowlosych to bede odpowiednio zachowywal sie w stosunku do bialowlosych, nawet jesli bedzie to zwiazane z tym iz z tego powodu bede zmuszony ich zabijac to moim celem nie bedzie PK choc go bede stosowal w tym wypadku. Itp itd. Postacie na arce (moje wlasne) zwykle sa dosc skomplikowane i czesto wymaga odemnie sporej ilosci potu i samozaparcia by moje wlasne nawyki nie wziely gory nad zachowaniem postaci. Zwykle ich zachowanie i to co robia sa konsekwencja tego co spotkalo je w przeszlosci (historia postaci z przed pojawienia sie na arce) i konsekwencje tego co sie jej przytrafia ze wszelkimi niedogodnosciami z tym zwiazanymi. Nawet kiedy niektore sytuacje pomagalyby "wybic" sie mojej postaci w gore, czesto "zamykam" jej droge takiego czy innego rozwoju, gdyz niezgodne jest to z cecha mojej postaci. Wyzwaniem dla mnie jest wierne odwzorowywanie postaci (nie stricto rpg).
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Sasuke
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2009 22:09

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Sasuke »

Czym na arkadii różni sie PvP od PK ? Bardzo proszę o sprecyzowanie!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Gniot »

Hav masz tylko kliknac w "priorytet" elaboraty zbedne.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Herenvarno »

Gniot, przeczytaj jeszcze raz moja pierwsza wypowiedz. Nie ma tam priorytetu dla ktorego gram.
edit:
Zaznaczylem RPG, chyba jest najblizsze prawdy.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2010 15:58 przez Herenvarno, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Terenes »

Rozdzielenie PVP od PK w tej sondzie jest malo konstruktywne. Moze przydalaby sie za to opcja: inne.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Krobelus »

Można pod koniec podsumować pvp i pk nic nie stoi na przeszkodzie. A natomiast masz racje inne się przyda. Dałem razem sorki ze musicie jeszcze raz głosować.

>>> PROSZĘ O POWTÓRNE GŁOSOWANIE ORAZ BRAK NIE POTRZEBNYCH KOMENTARZY TYPU CHCĘ ZAGŁOSOWAĆ NA 3 RZECZY<<<<<
Gość

Re: Co jest priorytetem dla ciebie grając w arkadię ?

Post autor: Gość »

Glosuje na krobelusa.
ODPOWIEDZ