Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Elaner
Posty: 39
Rejestracja: 18 lut 2009 10:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elaner »

No właśnie chyba nie bardzo. I mi przepadły woreczki a co za tym idzie i zioła. Lipa bez miodu.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Przyłączam się do ewentualnych zapytań, gdyż po raz kolejny już poginęły mi woreczki. Można liczyć na ich zwrot?
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Blob »

Zniknęły woreczki i kapciuchy zarówno u graczy jak i w sklepach. Początek (wstęp) mikstur?
Jeśli tak to bardzo brzydko nie poinformować graczy
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Seren »

Eh. Czy ktoś uważa ostatnie znikanie pojemników za naprawione przez Apokę i minione?
Nie logowałam się w trakcie, zalogowałam się po. Szkatułki wcięło, w sklepie ich oczywiście nie było, torba i woreczki zostały przy postaci. Zalogowałam się dwa dni później, woreczków nie ma. Suuuuper..
Zniknęły również sakiewka i saszetka na jedzenie. W sklepie w Quenelles nie ma nic poza pergaminem.
Ktoś w ogóle nad tym panuje, czy mamy radośnie grać pośród niespodzianek - co też mi zniknie tym razem?
Mam zgłaszać błędy i pisać w sprawie przywrócenia moim postaciom tego, co im poznikało?
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grrid »

To jest zorganizowana akcja oddzialu sztygarow kopalni w Varn pod przewodnictwem Gromowlada przeciwko uzywaniu ziol. Ostatni podkop do sklepu w mariborze niebawem zakonczony a wtedy juz wszystkie pojemniki wszelkiej masci gdzie zwykle wkladacie ziola wykupimy. Nie szukajcie pomocy u czarodziejow.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Blob »

Za kapciuchy na zioła fajkowe to jeszcze wam wojnę polowa świata wypowie (paląca) i siłą odbiorze.
To znikanie dziwne bo cześć pojemników jest (np woreczki elfie) resztę wcięło.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Pytanie do wszechmogących: przewidywane są cofki postaci za ten najnowszy exodus woreczków?
Pytam, bo jeżeli tak, to czekam z graniem na decyzje.
Khil
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2010 13:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khil »

Czy czasami nie nastapily jakies zmiany w poziomach postaci? Zaliczylem zgona ostatnio na przelomie wiele/kawal. Wydaje mi sie, ze odrobilem juz wiekszosc podcech +/- 3-4 i majac w tej chwili 121 i nadal mam doswa?

I ile mniej wiecej tygodni trzeba, by exp powyzej wiele w miare normalnie wchodzil? Jak na razie jest deprymujace, ze b.dosw w druzynie ma postepy 2x szybciej ode mnie. Rozumiem ideologie za zmianami w ekspie, ale akurat dla ludzi powracajacych po przerwie, troche to klody pod nogi rzuca (4 tygodnie i mozna miec cale GP i AJ wytrenowany, zaczac sie starac do gildii itd. ale poziomu zdobyc sie nie da)
Nydian
Posty: 13
Rejestracja: 20 gru 2009 01:30

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nydian »

Aktualnie na dosw/wiele expi sie znacznie szybciej niz kiedys. Ilosc podcech potrzebnych na zdobycie poziomu jest nadal taka sama. Moze masz jakis licznik po wuju? zobacz ten http://eros.vlo.gda.pl/~bratex/arka/index.php
Khil
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2010 13:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khil »

Ten sam licznik. Wychodzi silne wiele podobno na moich cechach. Ale nie w tym rzecz, bo mialem koniec wiele na podobnych cechach przed zgonem tydzien temu.
Zablokowany