Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Dwinrim
Posty: 14
Rejestracja: 20 mar 2011 14:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dwinrim »

Magog pisze:Choc "limit 5h" na tydzien to dosc mylace pojecie. Raczej min. 5h/tydz, zeby zaliczyc staz.
Mam rozumieć, że grając 5h tygodniowo broda urośnie mi tak samo jak grając
przykładowo 20h ?
Nima gorszyj bestyi na świcie, niżli uzbrojona krasnoludzka baba w pełnym galopie.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Tak, przy czym te 5h to troche znikad sa wziete, bo chyba nigdy wizowie nie podali dokladnej wartosci.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

Który mental odpowiada za ilość many? (jeżeli są to dwa, to który bardziej?)
Awatar użytkownika
Erza
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2010 16:20
Lokalizacja: 3miasto :)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Erza »

Czy ziola dzialaja po wylogowaniu ??

Np te zwiekszajace cechy lub te odtruwajace ( czy po wylogowaniu bedac nadal zatruta - nadal moga wyleczyc?)
Liberate tute me ex Inferis!!!

Neferata - Vampire Queen
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pier »

Zioła powodują pewne efekty. Kiedy jesteś pod wpływem, niektórych z nich i wylogujesz się, to po wylogowaniu owe efekty nie będą działać, ale po ponownym zalogowaniu się ich działanie będzie kontynuowane. Starałem się to wyjaśnić, precyzyjnie, nie koniecznie zrozumiale :mrgreen:
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Glupie pytanie, ktore na pewno juz kiedys bylo zadane:
Czy jak gram postacia, to czy dozwolona jest proba logowania sie na konto arkowe (nie na inna postac) w tym samym czasie?
I czy wielokrotne proby przypomnienia sobie hasla, groza jakimi sankcjami (zeby jakis flag nie wyskoczyl o probie wlamania, czy tam DDoS :geek: )?

...tak wyslalem maila na odpowiedniego maila, ale w ramach czekania probuje sobie udowodnic ze mi sie mozg nie zestarzal jednak...
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Na konto możesz się logować w czasie gry.
Ja ostatnio też zapomniałem hasła do konta i wpisałem wszystkie kombinacje wszystkich standardowych - trochę tego było i nikt się nie czepiał ;-)

No i na boku: staraj się nie używać pojęć, których nie rozumiesz. DDoS (distributed denial of service) to nie jest wpisywanie N razy hasła w myśl 'a nuż trafię'. To się nazywa brute force i jest czymś zupełnie innym :P
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Brute force może przerodzić się w DoS (denial of service), jeśli spowoduje zamulenie Arki. ;) Nie sądzę, żeby tak się stało, jeśli będziesz wklepywać raz za razem potencjalne hasło z palca. Gdybyś jednak chciał przyspieszyć brute force'a otwierając z jakiegoś skryptu po - powiedzmy - ponad 100 połączeń równocześnie (w rzeczywistości tak jest najcześciej, żeby podnieść skuteczność metody), to już możesz doprowadzić do DoS. Z tym, że to dalej nie będzie DDoS (distributed denial of service), bo wersja DDoS różni się od DoS tym, że przeprowadzana jest z wielu różnych hostów (komputerów) równocześnie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Czym jest 100 połączeń wobec 65535 portów? ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Do każdego połączenia przyznawany jest inny port lokalny. Jak sobie zakiblujesz wszystkie porty, to nie będziesz mógł robić nic innego na necie. Proponuję te 35 zostawić sobie w rezerwie. :D Poza tym dostawca neta może mieć jakieś ograniczenie z uwagi na podobne akcje.
Zablokowany